1. VisaHQ.ua
  2. Умови надання послуг
Last updated: April 26, 2019

ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ПРАВИЛА І УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ VisaHQ.ua

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦЕЙ САЙТ, ВІДПРАВЛЯЮЧИ АБО ДОСТАВЛЯЮЧИ ВАШ(И) ПАСПОРТ(И), ЗАЯВУ(ЗАЯВИ), ІНШИЙ(ІНШІ) ДОКУМЕНТ(И) VisaHQ.ua ВИ ВИЗНАЄТЕ І ПРИЙМАЄТЕ НАШІ УМОВИ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ НЕ ПОРУШУВАТИ НАШУ ПОЛІТИКУ.
Використовуючи цей сайт, Ви надаєте Вашу згоду з цими Умовами та Положенням про Конфіденційність. Якщо Ви не згодні з умовами, заявленими в цій угоді, або незадоволені сайтом, будь ласка, направляйте Ваші скарги на сторінку "Контакти". Недотримання цих умов може призвести до правових заходів і обмеження Ваших можливостей у доступі до цього сайту. Час від часу, VisaHQ.ua може змінювати ці умови. Будь ласка, переглядайте цю угоду при вході на сайт або при використанні Сайту.

Політика повернення грошей. Якщо з якої-небудь причини Ви хочете скасувати послугу до того, як Ваш паспорт та інші підтверджувальні документи були отримані VisaHQ.ua, Ви можете зробити це без будь-яких штрафів або зборів з допомогою функції Відмінити / Видалити у вашому профілі, коли Ви увійшли в систему або зателефонувавши до нашої службової лінії. Ви отримаєте повне відшкодування всіх зборів, заплачених за конкретні послуги та за зворотню доставку (якщо була передоплата). Однак, якщо Ви вирішите відмовитися після того, як Ваш паспорт та супровідні документи були отримані VisaHQ.ua, компенсація не повертається, і послуга буде завершена. Плати за послуги, збори посольства, оплата кур'єрських послуг, транспортні витрати або будь-яка частина з перерахованого вище не будуть відшкодовані після того, як документи були отримані і процес оформлення візи почався.
VisaHQ.ua не може виробляти повернення платежів трьох місячної давності за кредитними картками. У таких випадках VisaHQ.ua може видати відкритий кредит, який можна застосовувати до майбутніх заявами через VisaHQ.ua. Кредит не може бути застосований до подачі заяви на оформлення візи через інші агентства або заяв через консульство безпосередньо.

Час обробки даних. Час обробки віз, цитує VisaHQ.ua, є приблизними і засновані на термінах обробки даних, передбаченими консульствами в нормальних умовах. Час обробки даних повинно розраховуватися з початку наступного робочого дня, з дати, коли документи будуть доставлені VisaHQ.ua. Консульства можуть зажадати додаткові документи і можуть затримати і / або відмовити в обробці на свій розсуд без подальших пояснень. VisaHQ.ua не буде нести відповідальність за будь-які затримки, скасування, фінансові та інші втрати через відмови або затримки в обробці. Плати за послуги, збори посольства, оплата кур'єрських послуг, транспортні витрати або будь-яка частина з перерахованого вище не будуть відшкодовані через затримку або відмови в обслуговуванні.

Збори та платежі. Ви погоджуєтеся з тим, що з Вашої кредитної картки буде проводитися платіж відразу ж після завершення онлайн-перевірки. Ви погоджуєтесь оплачувати всі збори й платежі за будь-які продукти або послуги, що пропонуються на продаж VisaHQ.ua або будь-якого іншого постачальника послуг або через VisaHQ.ua. Ви повинні сплачувати всі податки, а також транспортні витрати, пов'язані з придбанням будь-яких інших продуктів або послуг. Вимоги та збори, пов'язані з обробкою паспортів і віз можуть змінюватися, в тому числі, але не обмежуючись, консульськими зборами посольств, формами заяв і документів, необхідних для видачі віз, які можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Доставка. VisaHQ.ua використовує FedEx для всіх потреб доставки якщо не вказана інша служба. VisaHQ.ua використовує стандартні конверти та інші стандартні пакувальні матеріали, що надаються FedEx або іншою компанією щодо поставки згідно з вказівками клієнта. Іноді документи можуть отримати пошкодження або загубитися під час доставки. VisaHQ.ua не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати, які відбуваються, поки продукт у розпорядженні клієнта або в дорозі. VisaHQ.ua наполегливо рекомендує своїм клієнтам використовувати транспортні послуги, які забезпечують відстеження пакетів в дорозі в реальному часі. VisaHQ.ua не несе відповідальності за будь-які збої або помилки компаній з доставки, доставки в строк, відстеження місцезнаходження, а також надійного зберігання будь-яких і всіх пакетів. VisaHQ.ua не може і не надає будь-які гарантії щодо якості обслуговування компаніями по доставці, своєчасної доставки, доступності послуг, та інших вимог.

Опис послуг. VisaHQ.ua робить все можливе, щоб правильно описати всі послуги, які з'являються на сайті. Тим не менш, VisaHQ.ua не гарантує, що всі заяви, визначення та описи будуть найновішими, конкурентними, точними і непомильними. Консульства часто змінюють свої вимоги і збори, без попереднього попередження і зміни можуть набути чинності негайно. У будь-якому випадку, якщо який-небудь опис послуги або будь-яка інформація на нашому сайті застаріла чи є неточна, Ви погоджуєтесь з тим, що це не вина VisaHQ.ua. Ви зобов'язуєтеся не вважати VisaHQ.ua відповідальною за будь-які неточності або помилки в експлуатації, описі, цінах, термінах обробки, обробки даних та іншої інформації, представленої на веб-сайті VisaHQ.ua.

Обслуговування. Вимоги та збори, пов'язані з обробкою паспортів і віз можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Заяви і додаткові документи, необхідні для видачі візи, можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Посадові особи Консульських і паспортних агентств можуть запитати додаткові документи на свій розсуд. Вони можуть також відмовити у видачі проїзних документів, візи або паспорта без зазначення причин відмови. Час обробки віз і паспортів, цитує VisaHQ.ua, є приблизними, виходячи з нормальних обставин, і вважається надійним в більшості випадків, але не гарантується. VisaHQ.ua не буде нести відповідальність за будь-які затримки, скасування, фінансові та інші втрати через відмови або затримки в обробці. VisaHQ.ua залишає за собою право відмовити в обробці документів, за будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись неповною документацією, недостатнім часом на обробку, або незвичайними обставинами.

Конфіденційність. Будь ласка, зверніть Вашу увагу на нашу Заяву про Конфіденційність, з якою Ви також погоджуєтеся при використанні цього сайту. Заява про Конфіденційність є частиною даної угоди.

Зв'язок. Використовуючи цей сайт і наші послуги Ви надаєте VisaHQ.ua прямий дозвіл на спілкування з Вами за допомогою електронної пошти, обміну повідомленнями, або іншими електронними чи не електронними формами зв'язку (ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ПРАВИЛА І УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ VisaHQ.ua) для всіх цілей, в тому числі розповсюдження маркетингових і рекламних матеріалів.

Безпека. Відправляючи реєстрацію та анкети, Ви підтверджуєте, що інформація, яку Ви надаєте, є точною і правдивою. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності Вашого користувальницького ID (Логіна) і пароля. Ви несете відповідальність за будь-яке використання Вашого користувальницького ID (Логіна), зареєстрованого Вами чи ні. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти нас про будь-яке несанкціоноване використання Вашого користувальницького ID або пароля. Ознайомтеся з нашим Заявою про Конфіденційність, яке регулює представлену і надану інформацію.

Інтелектуальна власність. Даний веб-сайт, включаючи, але не обмежуючись текстом, змістом, фотографіями, графікою, програмами, захищається в якості колективної роботи авторськими правами, товарними знаками, знаками обслуговування, міжнародними договорами та / або іншими правами власності та законами США та інших країн. Всі логотипи, зображення, веб-дизайн сайту, текст, графіка, програмне забезпечення, HTML код, що використовується для генерації веб-сторінок на VisaHQ.ua, є виключно власністю VisaHQ.ua і не можуть бути скопійовані, адаптовані, змальовані або іншим чином відтворені в будь-якій формі без попереднього письмового дозволу VisaHQ.ua. Всі інші товарні знаки обслуговування, торгові марки, назви або логотипи, окремі статті, колонки та інші елементи є власністю їх відповідних власників. VisaHQ.ua не несе відповідальності за інші знаки обслуговування, торгові марки, назви або логотипи, статті, колонки та інші елементи, які можуть бути захищені авторським правом або можуть бути товарними знаками і / або знаками обслуговування відповідних власників.

Дотримання авторських прав та товарних знаків. VisaHQ.ua вживає всіх необхідних заходів для забезпечення дотримання та виконання прав на інтелектуальну власність інших осіб. Ви погоджуєтеся з тим, що VisaHQ.ua не бере на себе будь-яку відповідальність та зобов'язання, що випливають з будь-якого дійсного чи передбачуваного порушення прав інтелектуальної власності, і погоджуєтесь з тим, щоб повідомляти VisaHQ.ua про будь-яке дійсне чи передбачуване порушення відразу ж після виявлення у письмовій формі. Ви також погоджуєтеся надати VisaHQ.ua достатньо часу для проведення розслідування і реагування на такі порушення або пред'явлення обвинувачення до прийняття будь-яких правових дій.

Відшкодування збитків. Ви повинні відшкодувати збитки, підтримувати і зберігати безпеку, і захищати за свій рахунок VisaHQ.ua, її посадових осіб, директорів, агентів і співробітників від будь-яких позовів, претензій, вимог та відповідальності будь-якого роду, включаючи витрати і витрати, що виникли з актів про порушення даних Правил та умов з Вашої вини, вини Ваших співробітників, агентів, субпідрядників, або будь-кого, хто використовує Ваш комп'ютер / ID користувача. Ця вимога поширюється на вимоги або зобов'язання третіх сторін, що випливають з використання будь-якої запатентованої та захищенї авторським правом інформації або з якоїсь іншої причини. Ви погоджуєтесь оплатити будь-які витрати, збитки і витрати, включаючи, але не обмежуючись, розумні судові витрати та гонорари судового позову або що виникли у зв'язку з претензією, позовом і / або актом або судовим розглядом, пов'язаним з такими діями.

Припинення дії. Ви погоджуєтесь, що VisaHQ.ua має право припинити Вашу здатність отримувати доступ до цього сайту у будь-який час без повідомлення, і, що VisaHQ.ua не буде нести відповідальність за можливі збитки. VisaHQ.ua залишає за собою право відмовити в обробці документів, за будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись неповною документацією, недостатнім часом на обробку, або незвичайними обставинами.

Посилання. Цей веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти. Ці посилання призначені виключно для інформаційних цілей і для надання допомоги в пошуку інших Інтернет-ресурсів. Ми не несемо відповідальності за зміст, точність інформації, затвердження або заяви від будь-яких сторонніх сайтів, які мали посилання на нас або будь-яких посилань, що містяться на цих сайтах.

Обмеження на використання. Цей сайт призначений для використання дорослими особами старше 18 років. Він не може бути використаний в будь-яких незаконних цілях і будь-яким чином, несумісним із Правилами та Умовами. Ви не можете використовувати цей сайт за будь-якої причини, окрім як за прямим призначенням. Якщо Ви надаєте будь-яку інформацію на наш сайт, Ви погоджуєтеся не публікувати або передавати пірамідні схеми або пересильні листи, віруси або інші шкідливі компоненти, все, що порушує авторські права або права інтелектуальної власності будь-якої фізичної або юридичної особи, в тому числі, але не обмежуючись авторськими правами та торговими марками, все, що є наклепницьким, образливим, незаконним, непристойним, загрозливим, шахрайським, порнографічним, шкідливим або що може являти собою або заохочувати поведінку, яка може розглядатися як кримінальний злочин, що веде до цивільної відповідальності або іншим чином порушувати будь-закон. ВИ НЕ МОЖЕТЕ КОПІЮВАТИ, ВІДТВОРЮВАТИ, КОМПІЛЮВАТИ, ДЕКОМПІЛЮВАТИ, РОЗБИРАТИ, РОЗПОВСЮДЖУВАТИ, ПУБЛІКУВАТИ, ДЕМОНСТРУВАТИ, ВИКОНУВАТИ, СКАСУВАТИ, ЗАВАНТАЖУВАТИ, СТВОРЮВАТИ ПОХІДНІ ПРОЕКТИ, РОЗПОВСЮДЖУВАТИ, ПЕРЕДАВАТИ ЧИ ВИКОРИСТОВУВАТИ БУДЬ-ЯКУ ЧАСТИНУ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ, ЗОБРАЖЕННЯ АБО ІНШИЙ МАТЕРІАЛ, АБО ПРОПОНУВАТИ БУДЬ-ЯКУ ЧАСТИНУ ПОСЛУГ НА ПРОДАЖ АБО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ VisaHQ.ua.

Відмовник. Вся інформація на даному сайті надається "як є" і без гарантій, явно виражених або припущених, щодо точності або повноти інформації, придатності для конкретного використання або досягнення мети, включаючи гарантії придатності для продажу, назви, не порушення прав або в іншому відношенні. Ні в якому разі VisaHQ.ua не буде нести відповідальність за будь-які збитки або збитки за які б то не було, прямі або які випливають, випадкові або непрямі, спеціальні або штрафні неполадки, що виникають у зв'язку з використанням або неможливістю використання даного веб-сайту. VisaHQ.ua таким чином відмовляється від усіх гарантій щодо апаратних і програмних засобів для підтримки даного веб-сайту, включаючи всі можливі гарантії, придатності для конкретної мети і випадкові, прямі або непрямі збитки. Таким чином, VisaHQ.ua, його посадові особи та співробітники, партнери, філії, дочірні підприємства та правонаступники, і її агенти, не повинні прямо або посередньо, нести відповідальність, в будь-якому випадку, перед Вами або іншою особою за будь-які неточності або помилки або упущення в послугах, в тому числі, але не обмежуючись, затримками, помилками або перервами в передачі або у постачанні послуг, продукції, або збитками, що виникли з будь-якої причини через невиконання. VisaHQ.ua не дає жодних гарантій чи запевнення будь-якого роду у відношенні інформації, вимог, обмежень, якості, змісту, теми, стилю та інформації, наданої безпосередньо або через третіх осіб на цей сайт.

Угода в цілому. Ця угода разом з Заявою про Конфіденційність складає повну угоду між Вами і VisaHQ.ua і замінює собою всі попередні угоди, заяви чи подання щодо VisaHQ.ua. Нездатність забезпечити дотримання будь-яких положень цієї Угоди не повинно тлумачитися як відмова від такого положення або від права на забезпечення такого стану. Ніяка відмова, зміни або інші зміни, зроблені Вами не будуть дійсними або обов'язковими, якщо вони не в письмовому вигляді і не підписані обома сторонами. Ця угода регулюється законодавством