Останнє оновлення: July 7, 2022

ПРАВИЛА І УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ПРАВИЛА І УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ VisaHQ.ua.

КОРИСТУЮЧИСЬ ЦИМ САЙТОМ, ЗДІЙСНЮЮЧИ ВІДПРАВЛЕННЯ АБО ДОСТАВКУ ВАШОГО(ИХ) ПАСПОРТУ(ІВ), ЗАЯВИ(ЗАЯВ), ІНШОГО(ІНШИХ) ДОКУМЕНТУ(ІВ) ДО VisaHQ.ua, ВИ ВИЗНАЄТЕ І ПРИЙМАЄТЕ НАШІ УМОВИ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ НЕ ПОРУШУВАТИ НАШУ ПОЛІТИКУ. Користуючись цим сайтом, Ви надаєте Вашу згоду з цими Умовами та Політикою Конфіденційності. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами, зазначеними в цій угоді, або незадоволені роботою сайту, будь ласка, насилайте Ваші скарги на електронну пошту в розділі "Контакти". Недотримання цих умов може призвести до правових заходів і обмеження Ваших можливостей у доступі до цього сайту. VisaHQ.ua зберігає за собою право змінювати ці умови. Будь ласка, переглядайте цю угоду при вході на сайт або при користуванні сайтом.

Політика повернення грошей. Якщо з будь-якої причини Ви хочете скасувати послугу та Ваш паспорт чи інші супровідні документи ще не були отримані компанією VisaHQ.ua, Ви можете зробити це без будь-яких штрафів або зборів за допомогою функції Відмінити / Видалити у Вашому профілі здійснивши вхід в систему, або зателефонувавши до нашого офісу. Ви отримаєте повне відшкодування всіх зборів, заплачених за конкретні послуги та за зворотню доставку (якщо була передоплата). Однак, якщо Ви вирішите скасувати послугу після того, як Ваш паспорт та супровідні документи були отримані VisaHQ.ua, компенсація не повертається, і послуга буде завершена. Плати за послуги, збори посольства, оплата кур'єрських послуг, транспортні витрати або будь-яка послуга з перерахованого вище не будуть відшкодовані, якщо документи вже були отримані і процес оформлення візи розпочався. VisaHQ.ua не може проводити повернення платежів трьох місячної давності за кредитними картками. У таких випадках VisaHQ.ua може видати відкритий кредит, який можна застосовувати до майбутніх заявок через VisaHQ.ua. Кредит не може бути застосований для подачі заяви на оформлення візи через інші агентства або заяв через консульство безпосередньо.

Буде утримано 50% від суми послуг за відміну замовлення на консультацію після обробки заявок. Повернення не передбачено для завершених заявок.

Термін оформлення візи. Термін обробки документів на отримання візи, вказаний на сайті VisaHQ.ua, є орієнтовним і базується на термінах, передбачених консульськими установами. Термін оформлення візи вираховується з початку наступного робочого дня, коли документи були доставлені в офіс компанії VisaHQ.ua. Консульства можуть попросити надати додаткові документи і мають право затримати і / або відмовити в обробці документів на свій розсуд без подальших пояснень. VisaHQ.ua не несе відповідальність за будь-які затримки, скасування, фінансові та інші втрати через відмови або затримки в обробці. Плати за послуги, збори посольства, оплата кур'єрських послуг, транспортні витрати або будь-яка послуга з перерахованого вище не будуть відшкодовані через затримку або відмови в обслуговуванні.

Збори та платежі. Ви погоджуєтеся з тим, що з Вашої кредитної картки буде списаний платіж відразу ж після авторизації транзакції. Ви погоджуєтесь оплачувати всі збори й платежі за будь-які продукти або послуги, що пропонуються компанією VisaHQ.ua або будь-якого іншого постачальника послуг або через сайт VisaHQ.ua. Ви повинні сплачувати всі податки, а також транспортні витрати, пов'язані з придбанням будь-яких продуктів або послуг. Вимоги та сервісні збори, пов'язані з обробкою паспортів і віз можуть змінюватися, в тому числі, але не обмежуючись, консульськими зборами посольств, формами заяв і документів, необхідних для видачі віз, які можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Доставка. Компанія VisaHQ.ua користується послугами кур'єрської служби місцева компанія з доставки для доставки документів, якщо клієнтом не вказана інша служба. VisaHQ.ua використовує стандартні конверти та інші стандартні пакувальні матеріали, що надаються місцева компанія з доставки або іншою компанією, яку вказує клієнт. Іноді, документи можуть зазнавати пошкоджень або загубитися під час доставки. VisaHQ.ua не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть трапитися в той час, коли документи знаходяться у розпорядженні клієнта або в процесі доставки. VisaHQ.ua наполегливо рекомендує своїм клієнтам використовувати транспортні послуги, які дають змогу відстежувати місцезнаходження документів в реальному часі. VisaHQ.ua не несе відповідальності за будь-які збої або помилки компаній з доставки, терміни доставки, відстеження місцезнаходження, а також надійності зберігання відправлень. VisaHQ.ua не може і не надає будь-які гарантії щодо якості обслуговування компаніями по доставці, своєчасності доставки, доступності послуг, та інших вимог.

Опис послуг. VisaHQ.ua робить все можливе, щоб надати правильну інформацію стосовно послуг, що з'являється на сайті. Тим не менше, VisaHQ.ua не гарантує, що вся інформація, визначення та описи будуть найновішими, точними і не міститимуть помилок. Консульства часто змінюють свої вимоги і суми консульських зборів без попереднього попередження і ці зміни можуть одразу набути чинності. У будь-якому випадку, якщо опис послуги або будь-яка інформація на нашому сайті є застарілою чи неточною, Ви погоджуєтесь з тим, що це не з вини компанії VisaHQ.ua. Ви зобов'язуєтеся не вважати VisaHQ.ua відповідальною за будь-які неточності або помилки описах послуг, цінах, термінах обробки даних та іншої інформації, представленої на веб-сайті VisaHQ.ua.

Обслуговування. Вимоги та збори, пов'язані з обробкою паспортів і віз можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Заяви і додаткові документи, необхідні для видачі візи, можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Посадові особи Консульських і паспортних агентств можуть попросити надати додаткові документи на свій розсуд. Вони можуть також відмовити у видачі проїзних документів, візи або паспорта без зазначення причин відмови. Термін обробки віз і паспортів, вказаний на сайті VisaHQ.ua, є орієнтовним, виходячи з нормальних обставин, і вважається правильним в більшості випадків, але не є гарантованим. VisaHQ.ua не несе відповідальність за будь-які затримки, скасування, фінансові та інші втрати через відмови або затримки в обробці. VisaHQ.ua залишає за собою право відмовити в обробці документів, за будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись неповною документацією, недостатнім часом на обробку, або незвичайними обставинами.

Конфіденційність. Будь ласка, зверніть Вашу увагу на нашу Політику Конфіденційності, з якою Ви також погоджуєтеся при використанні цього сайту. Політика Конфіденційності є частиною даної угоди.

Зв'язок. Користуючись цим сайтом та нашими послугами, Ви надаєте VisaHQ.ua прямий дозвіл на зв'язок з Вами за допомогою електронної пошти, обміну повідомленнями, або іншими електронними чи не електронними формами зв'язку (ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ПРАВИЛА І УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ VisaHQ.ua) для будь-яких цілей, в тому числі розповсюдження маркетингових і рекламних матеріалів.

Безпека. Відправляючи реєстрацію та анкети, Ви підтверджуєте, що інформація, яку Ви надаєте, є точною і правдивою. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності Вашого ID (Логіна) і пароля. Ви несете відповідальність за будь-яке використання Вашого ID (Логіна), зареєстрованого Вами чи ні. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти нас про будь-яке несанкціоноване використання Вашого ID або пароля. Ознайомтеся з нашою Політикою Конфіденційності, яка регулює представлену і надану інформацію.

Інтелектуальна власність. Даний веб-сайт, включаючи, але не обмежуючись текстом, змістом, фотографіями, графікою, програмами, захищається в якості колективної роботи авторськими правами, товарними знаками, знаками обслуговування, міжнародними договорами та / або іншими правами власності та законами США та інших країн. Всі логотипи, зображення, веб-дизайн сайту, текст, графіка, програмне забезпечення, HTML код, що використовується для генерації веб-сторінок на VisaHQ.ua, є виключно власністю VisaHQ.ua і не можуть бути скопійовані, адаптовані, змальовані або іншим чином відтворені в будь-якій формі без попереднього письмового дозволу VisaHQ.ua. Всі інші товарні знаки обслуговування, торгові марки, назви або логотипи, окремі статті, колонки та інші елементи є власністю їх відповідних власників. VisaHQ.ua не несе відповідальності за інші знаки обслуговування, торгові марки, назви або логотипи, статті, колонки та інші елементи, які можуть бути захищені авторським правом або можуть бути товарними знаками і / або знаками обслуговування відповідних власників.

Дотримання авторських прав та товарних знаків. VisaHQ.ua вживає всіх необхідних заходів для забезпечення дотримання та виконання прав на інтелектуальну власність інших осіб. Ви погоджуєтеся з тим, що VisaHQ.ua не бере на себе будь-яку відповідальність та зобов'язання, що випливають з будь-якого дійсного чи передбачуваного порушення прав інтелектуальної власності, і погоджуєтесь з тим, щоб повідомляти VisaHQ.ua про будь-яке дійсне чи передбачуване порушення відразу ж після його виявлення у письмовій формі. Ви також погоджуєтеся надати VisaHQ.ua достатньо часу для проведення розслідування і реагування на такі порушення або пред'явлення обвинувачення до прийняття будь-яких правових дій.

Відшкодування збитків. Ви повинні відшкодувати збитки, підтримувати і зберігати безпеку, і захищати VisaHQ.ua, її посадових осіб, директорів, агентів і співробітників від будь-яких позовів, претензій, вимог та відповідальності будь-якого виду, включаючи кошти та витрати, що виникли з актів про порушення даних Правил та умов з Вашої вини, вини Ваших співробітників, агентів, субпідрядників, або будь-кого, хто використовує Ваш комп'ютер / ID користувача. Це правило поширюється на вимоги або зобов'язання третіх сторін, що випливають з використання будь-якої запатентованої та захищенї авторським правом інформації або з якоїсь іншої причини. Ви погоджуєтесь оплатити будь-які витрати, збитки і витрати, включаючи, але не обмежуючись, судові витрати та гонорари судового позову або ті, які виникли у зв'язку з претензією, позовом і / або актом або судовим розглядом, пов'язаним з такими діями.

Припинення дії. Ви приймаєте те, що VisaHQ.ua має право обмежити Ваш доступ до цього сайту у будь-який час без повідомлення, і, що VisaHQ.ua не несе відповідальність за можливі збитки. VisaHQ.ua залишає за собою право відмовити в обробці документів, за будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись неповною документацією, недостатнім часом на обробку, або незвичайними обставинами.

Посилання. Цей веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти. Ці посилання призначені виключно для інформаційних цілей і для надання допомоги в пошуку інших Інтернет-ресурсів. Ми не несемо відповідальності за зміст, точність інформації, затвердження або заяви від будь-яких сторонніх сайтів, які мали посилання на нас або будь-яких посилань, що містяться на цих сайтах.

Обмеження на використання. Цей сайт призначений для користування дорослими особами старше 18 років. Він не може бути використаний в будь-яких незаконних цілях, які є несумісними із Правилами та Умовами. Ви не можете використовувати цей сайт в інших цілях, окрім як за прямим призначенням. Якщо Ви надаєте будь-яку інформацію на наш сайт, Ви погоджуєтеся не публікувати або передавати пірамідні схеми або ланцюгові листи, віруси або інші шкідливі компоненти, тобто все, що порушує авторські права або права інтелектуальної власності будь-якої фізичної або юридичної особи, в тому числі, але не обмежуючись авторськими правами та торговими марками, все, що є наклепницьким, образливим, незаконним, непристойним, загрозливим, шахрайським, порнографічним, шкідливим або що може являти собою або заохочувати поведінку, яка може розглядатися як кримінальний злочин, що веде до цивільної відповідальності або іншим чином порушувати будь-який закон. ВИ НЕ МОЖЕТЕ КОПІЮВАТИ, ВІДТВОРЮВАТИ, КОМПІЛЮВАТИ, ДЕКОМПІЛЮВАТИ, РОЗБИРАТИ, РОЗПОВСЮДЖУВАТИ, ПУБЛІКУВАТИ, ДЕМОНСТРУВАТИ, ВИКОНУВАТИ, СКАСОВУВАТИ, ЗАВАНТАЖУВАТИ, СТВОРЮВАТИ ПОХІДНІ ПРОЕКТИ, РОЗПОВСЮДЖУВАТИ, ПЕРЕДАВАТИ ЧИ ВИКОРИСТОВУВАТИ БУДЬ-ЯКУ ЧАСТИНУ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ, ЗОБРАЖЕННЯ АБО ІНШИЙ МАТЕРІАЛ, АБО ПРОПОНУВАТИ БУДЬ-ЯКУ ЧАСТИНУ ПОСЛУГ НА ПРОДАЖ АБО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ VisaHQ.ua.

Відмова від відповідальності. Вся інформація на даному сайті надається "як є" і без будь-яких гарантій, явно виражених або припущених, щодо точності або повноти інформації, придатної для використання або досягнення мети, включно з гарантіями придатності для продажу, назви, відсутності порушення прав і та ін.. В жодному разі VisaHQ.ua не буде нести відповідальність за будь-які збитки або збитки за які б то не було, прямі або непрямі, випадкові або невипадкові, спеціальні або штрафні неполадки, що виникають у зв'язку з використанням або неможливістю використання даного веб-сайту. VisaHQ.ua таким чином відмовляється від усіх гарантій щодо апаратних і програмних засобів для підтримки даного веб-сайту, включаючи всі можливі гарантії, придатності для конкретної мети і випадкові, прямі або непрямі збитки. Таким чином, VisaHQ.ua, його посадові особи та співробітники, партнери, філії, дочірні підприємства та правонаступники, агенти, не повинні прямо або посередньо, не несуть відповідальність перед Вами або іншою особою за будь-які неточності, помилки або упущення в послугах, в тому числі, але не обмежуючись, затримками, помилками або перервами в передачі або у наданні послуг, продукції, або збитками, що виникли з будь-якої причини через невиконання. VisaHQ.ua не дає жодних гарантій чи запевнення будь-якого роду стосовно вимог, обмежень, якості, змісту, теми, стилю та інформації, наданої безпосередньо або через третіх осіб на цей сайт.

Угода в цілому. Ця угода разом з Політикою Конфіденційності складає угоду в цілому між Вами і VisaHQ.ua і замінює собою всі попередні угоди, заяви чи домовленості щодо VisaHQ.ua. Невиконання будь-якого положення цієї Угоди не повинно тлумачитися як відмова від такого положення або права на виконання такого положення. Жодна відмова, поправка чи інші зміни, внесені Вами, не є дійсними або обов'язковими до виконання, якщо вони не будуть письмово підписані обома сторонами. Ця угода регулюється законодавством.