З 2003 року VisaHQ.com, Inc. надає візові онлайн послуги та рішення щодо оформлення паспортів США, надаючи можливість мандрівникам оформлювати візи онлайн майже в будь-яку країну світу. Використовуючи неперевершені, передові онлайн технології, користувачі можуть оформлювати заяви для туристичних віз просто заповнивши одну універсальну, 100% безпаперову електронну форму. Ми також можемо отримати, продовжити або замінити й додати сторінки паспорта для громадян США.
Фокус – Як зареєстрована назва торгової марки VisaHQ дозволяє припустити, що ми пропонуємо рішення для оформлення проїзних документів. Ми прагнемо до досконалості в одній сфері бізнесу і це те, що ми робимо найкраще. На відміну від інших компаній у нашій галузі, ми вирішили не пропонувати клієнтам такі продукти, як оренда сотового телефону, телефонні картки, таблетки по боротьбі зі зміною часового поясу та т.ін. У рамках зобов'язань VisaHQ, на допомогу мандрівникам ми пропонуємо безкоштовний доступ до найбільш повної у світі бази даних з візовими вимогами, нашої незамінної бази даних із митних вимог і найбільшого інтернет-каталогу контактної інформації посольств та консульств. Щоб дізнатися більше про історію VisaHQ.com дивіться інформаційний бюлетень.
  • Обслуговування
  • Інновації
  • Простота
  • Безпека
VisaHQ розуміє, що жоден бізнес не може дозволити собі нехтувати обслуговуванням клієнтів на найвищому рівні. Ми обіцяємо, що клієнти будуть отримувати тільки кращий рівень сервісу – це стандарт, який ми для себе поставили. Ми постійно інформуємо клієнтів за допомогою американського колл-центру, системи електронної пошти та чату швидкого реагування, які доступні клієнтам.
Ми постійно вдосконалюємо й оновлюємо технології, щоб процес подачі заяв на отримання візи, був для наших клієнтів безпечним, зручним і дивовижно швидким. Підтримка в режимі реального часу 24 / 7 онлайн відстеження та оновлення статусу, які доступні для всіх клієнтів.
Чи потрібна Вам віза для однієї країни або кількох країн, наш процес подачі заяви на оформлення візи залишається як і раніше простим. Більш того, вам не доведеться стояти в черзі в посольство, просто подайте заяву, надішліть нам Ваші документи і VisaHQ подбає про все інше. Клієнти, які вже подавали заяву через нас, можуть подати заяву в одну мить без дублювання початкового процесу.
VisaHQ йде на милю вперед по захисту Вашої особистої інформації. Наш сайт знаходиться під постійним контролем щодо компромісу будь-якого роду, гарантуючи безпеку і цілісність. VisaHQ ніколи не буде передавати цю інформацію третім особам. VisaHQ.com Premium використовує сертифікат Extended Validation SSL для забезпечення доступного онлайн страхування самого високого рівня. Ми закликаємо всіх проявити обережність при отриманні паспорта або візових послуг з веб-сайтів без сертифікатів EV SSL.