1. VisaHQ.ua
  2. Про нас
  3. Iнформаційний бюлетень

Iнформаційний бюлетень

Про нас: Компанія VisaHQ, головний офіс якої розміщений в самому центрі Ембасі Роу, Вашингтон, Округ Колумбія, є новатором у послугах онлайн оформлення паспортів і віз. Володіючи передовими технологіями, ми можемо запропонувати рішення для організації подорожей клієнтам, серед яких є як звичайні подорожуючі так і бізнес-клієнти,чий персонал подорожує по світу, туристичні компанії-партнери, які користуються нашими онлайн засобами для розширення спектру своїх послуг.

Керівництво та персонал нашої компанії може похвалитись великою кількістю відмінних якостей - від компетенції та багатого досвіду в туристичній галузі, інформаційних технологіях і веденні рахунків до усвідомлення того, що задоволення потреб клієнтів є ключем до нашого постійного успіху.

Чим ми займаємось:Компанія VisaHQ розробила унікальну систему, яка дозволяє клієнтам подавати заявку на візу в режимі он-лайн практично у будь-яку країну, представництво якої знаходиться у Сполучених Штатах, просто заповнивши одну загальну 100% не паперову електронну форму. Також ми займаємось поновленням, заміною чи додаванням сторінок у паспорті для громадян США. Аналогічні послуги в оформленні віз ми надаємо і у Канадському відділенні в Оттаві, VisaHQ.ca та Об’єднаному Королівстві Великобританії через офіс у Лондоні: VisaHQ.co.uk

Окрім економії часу і коштів наших юридичних осіб клієнтів, система ведення рахунку VisaHQ дає можливість подати одну і більше заявок на візу у будь-яку країну, скориставшись електронною формою багаторазового використання та стрімко скоротити витрату часу на подання заявки у порівнянні з нашими конкурентами.

Переваги над конкурентами:
  • У той час, як наші конкуренти пропонують надання онлайн послуг аналогічних VisaHQ, багато хто з них вимагає заповнення паперової анкети з підписом, що займає масу часу.
  • Ми надаємо клієнтам вільний доступ до інформаційних ресурсів, таких як найбільша в світі база даних міжнародних візових вимог та найбільший он-лайн довідник адрес та телефонів посольств і консульств. Визначення відповідних візових вимог на початковому етапі є найважливішою умовою для надання послуг в оформленні документів для подорожі.
  • Ми пропонуємо індивідуально розроблену веб-інтеграцію туристичним компаніям партнерам, які користуються нашими веб-інструментами, а також розробку бренду аж до включення назви компанії у поштову адресу.
  • Жодна інша конкуруюча служба не здатна забезпечити генерацію паперової чи електронної анкети з вашого сайту.
  • Незрівнянний рівень обслуговування клієнтів: клієнти можуть легко зв’язатись з менеджером, відстежувати статус заявки 24 години 7 днів на тиждень а також у них є можливість вносити зміни в заявку в реальному масштабі часу.
  • Ми надаємо перевагу передовим технологіям, що полегшують користування та збільшують ефективність для кінцевого споживача.
Наші партнери:

Компанія VisaHQ є єдиним постачальником візових послуг для компанії STA Travel, найбільшої в світі компанії, яка надає туристичні послуги для студентів. Також ми є партнерами однієї з найбільших в світі глобальних дистриб’юторських систем Amadeus, системою бронювання якої AgentNet™користуються сотні туристичних агенцій. Компанія VisaHQ співпрацює також з популярним сред туристів виданням BootsnAll.com.

VisaHQ for Business:

Among the time and cost saving components for corporate clients, BusinessVisaHQ.com account management system can be used to initiate and complete single or multiple visa applications for any country, with an electronic form that is re-usable, drastically reducing application time compared to our competition.