Про VisaHQ

Про нас:

Компанія VisaHQ, головний офіс якої розміщений в самому центрі Ембасі Роу, Вашингтон, Округ Колумбія, є новатором у послугах онлайн оформлення паспортів і віз. Володіючи передовими технологіями, ми можемо запропонувати рішення для організації подорожей клієнтам, серед яких є як звичайні подорожуючі так і бізнес-клієнти,чий персонал подорожує по світу, туристичні компанії-партнери, які користуються нашими онлайн засобами для розширення спектру своїх послуг.

Керівництво та персонал нашої компанії може похвалитись великою кількістю відмінних якостей - від компетенції та багатого досвіду в туристичній галузі, інформаційних технологіях і веденні рахунків до усвідомлення того, що задоволення потреб клієнтів є ключем до нашого постійного успіху.

Чим ми займаємось:

Компанія VisaHQ розробила унікальну систему, яка дозволяє клієнтам подавати заявку на візу в режимі он-лайн практично у будь-яку країну, представництво якої знаходиться у Сполучених Штатах, просто заповнивши одну загальну 100% не паперову електронну форму. Також ми займаємось поновленням, заміною чи додаванням сторінок у паспорті для громадян США. Аналогічні послуги в оформленні віз ми надаємо і у Канадському відділенні в Оттаві, VisaHQ.ca та Об’єднаному Королівстві Великобританії через офіс у Лондоні: VisaHQ.co.uk

Окрім економії часу і коштів наших юридичних осіб клієнтів, система ведення рахунку VisaHQ дає можливість подати одну і більше заявок на візу у будь-яку країну, скориставшись електронною формою багаторазового використання та стрімко скоротити витрату часу на подання заявки у порівнянні з нашими конкурентами.
Переваги над конкурентами:
  • У той час, як наші конкуренти пропонують надання онлайн послуг аналогічних VisaHQ, багато хто з них вимагає заповнення паперової анкети з підписом, що займає масу часу.
  • Ми надаємо клієнтам вільний доступ до інформаційних ресурсів, таких як найбільша в світі база даних міжнародних візових вимог та найбільший он-лайн довідник адрес та телефонів посольств і консульств. Визначення відповідних візових вимог на початковому етапі є найважливішою умовою для надання послуг в оформленні документів для подорожі.
  • Ми пропонуємо індивідуально розроблену веб-інтеграцію туристичним компаніям партнерам, які користуються нашими веб-інструментами, а також розробку бренду аж до включення назви компанії у поштову адресу.
  • Жодна інша конкуруюча служба не здатна забезпечити генерацію паперової чи електронної анкети з вашого сайту.
  • Незрівнянний рівень обслуговування клієнтів: клієнти можуть легко зв’язатись з менеджером, відстежувати статус заявки 24 години 7 днів на тиждень а також у них є можливість вносити зміни в заявку в реальному масштабі часу.
  • Ми надаємо перевагу передовим технологіям, що полегшують користування та збільшують ефективність для кінцевого споживача.
Наші партнери:

Компанія VisaHQ є єдиним постачальником візових послуг для компанії STA Travel, найбільшої в світі компанії, яка надає туристичні послуги для студентів. Також ми є партнерами однієї з найбільших в світі глобальних дистриб’юторських систем Amadeus, системою бронювання якої AgentNet™користуються сотні туристичних агенцій. Компанія VisaHQ співпрацює також з популярним сред туристів виданням BootsnAll.com.

VisaHQ для бізнесу:

Серед компонентів для економії часу та витрат корпоративним клієнтам система управління рахунком BusinessVisaHQ.com може бути використана для ініціювання та заповнення одноразової чи багаторазової візової заявки для будь-якої країни, за допомогою електронної форми, яка може бути повторно використана, значно скорочуючи час застосування в порівнянні з нашими конкурентами.

×