Антигуа і Барбуда

Find the right Антигуа і Барбуда Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Антигуа і Барбуда takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Тип візи для Антигуа і Барбуда

Відвідувачі з карибської країни можуть подати заявку на туристичну або бізнес-візу. Форми заявок на обидві візи доступні на VisaHQ, і у нас є всі ресурси та інформація, щоб зробити вашу заявку успішною. Будь ласка, прочитайте наш огляд для отримання додаткової інформації.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Антигуа і Барбуда з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Антигуа і Барбуда. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Антигуа і Барбуда та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • n
  Туристична віза
  не потрібна
 • n
  Бізнес-віза
  не потрібна
 • n
  Круїзна віза
  не потрібна
 • n
  Транзитна віза
  не потрібна
Віза не потрібна для пункту призначення.

Антигуа і Барбуда ЕЕВ для туристів

Електронна віза для туристів - це електронна віза, що є унікальною для Антигуа і Барбуди. Цей документ надає туристам законне право в'їзду на будь-який з їх островів для рекреаційних цілей. Після затвердження віза залишається дійсною протягом 180 днів, а турист може перебувати на острові до 90 днів. Туристи можуть використовувати цю візу для множинних в'їздів, поки вона залишається дійсною, і вони не перебувають на острові більше трьох місяців.

При заповненні заявки, туристи повинні ввести свої основні дані, дані паспорта та інформацію про подорож від прибуття до від'їзду. Також їм знадобиться дійсний паспорт, щоб покрити їх перебування на острові. Зверніть увагу, що візу можна продовжити за бажанням, але запити на продовження повинні бути подані за дні або тижні до закінчення вашої поточної візи або до вичерпання максимально допустимої кількості днів.

Антигуа і Барбуда EEV для туристів Термін дії

Ця електронна віза дійсна протягом 180 днів.

Антигуа і Барбуда EEV для туристів Час обробки

Ви можете отримати її протягом 72 годин або менше.

Пункт пропуску

Ви можете в'їхати в Антигуа і Барбуду через будь-який з цих маршрутів.

Аеропорт: Міжнародний аеропорт В.С. Берд

Морський порт: Герітед Квей та Сент-Джонс Діп Вотер Гарбор - Джоллі Гарбор - Англійський Гарбор

Antigua and Barbuda EEV For Business

Електронна віза для бізнесу в Antigua and Barbuda - це ще одна онлайн-віза для іноземців, які мають паспорти відповідних країн. Цей документ не є робочою візою, але призначений для некомерційних зустрічей, за які відвідувач не отримує фінансову винагороду. Відвідувачі можуть брати участь у конференціях, відвідувати бізнес-партнерів, підписувати або переговорювати контракти, вирішувати спадкові питання або досліджувати бізнес-можливості на острові.

Зацікавлені відвідувачі повинні включити свою бізнес-інформацію та маршрут у своїй заявці. Вони також повинні надати детальну інформацію про свого господаря, якщо господар запрошує їх. Бізнес-відвідувачі можуть перебувати в Antigua and Barbuda протягом 90 днів і навіть використовувати візу для кількох поїздок, якщо це необхідно, за умови, що вона є дійсною.

Antigua and Barbuda EEV For Business Validity

Цей електронний візовий документ дійсний протягом 180 днів.

Antigua and Barbuda EEV For Business Processing Time

Ви можете отримати його протягом 72 годин або менше.

Port of Entry

Ви можете в'їхати в Антигу і Барбуду через будь-який з цих маршрутів.

Аеропорт: Міжнародний аеропорт В.С. Берда

Морський порт: Герітед Квей та Сент-Джонс Діп Вотер Гарбор - Джоллі Гарбор - Англійський Гарбор

Віза не потрібна для перебування до 180 днів.

Віза не потрібна для перебування до 180 днів.

Усі прибуваючі пасажири, які досягли 12 років, повинні мати негативний тест на COVID-19 RT-PCR (ланцюг полімеразної реакції у реальному часі) для SARS-CoV-2, взятий з нософарингеального або орофарингеального зразка протягом семи днів до їхнього рейсу. Всі пасажири підлягають карантину, визначеному Карантинною владою.

Register your trip with the US Department of State!
Be informed.
Receive important information from the Embassy about safety conditions in your destination country, helping you make informed decisions about your travel plans.
Be safe.
Help the US Embassy contact you in an emergency, whether natural disaster, civil unrest, or family emergency.
Be in touch.
Help family and friends get in touch with you in an emergency.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  Віза не потрібна для пункту призначення.


  Звучить непогано! Що ще мені потрібно знати, плануючи подорож до Антигуа Барбуди?
  • По-перше, перевірте поточний термін дії Вашого паспорта.

  • По-друге, переконайтеся, що у Вашому паспорті є чисті сторінки.

  • Перевірте, чи потрібна Вам Транзитна віза.

   Перевірте у авіакомпанії, з якою ви подорожуєте, чи будуть у вас пересадки, як частина Вашої подорожі до Антигуа Барбуди. Може статися так, що у Вашому шляху вам знадобиться Транзитна віза. Будь ласка ознайомтесь із візовими вимогами цієї країни.
  Додаткова інформація
   • Check visa

   Antigua and Barbuda Visa Policy

   Якщо ви не знаходитесь на одному з менших карибських островів, вам потрібна віза для в'їзду в Антигу і Барбуду. Щоб отримати антигуанську візу, ви повинні подати заявку через дипломатичну місію або онлайн. Дипломатичні місії Антигуа і Барбуди за кордоном видаватимуть візи відвідувачам, але заявники також можуть подавати заявки непрямо через дипломатичну місію Великої Британії у деяких випадках. Відвідувачі, які мають право на безвізовий в'їзд, звільняються від необхідності отримання візи і можуть перебувати на острові стільки, скільки їм заманеться.

   Відвідувачі, які прибувають на круїзних суднах, зазвичай не потребують віз, якщо вони відправляються в той же день, що й прибувають. Однак, якщо вони бажають провести більше 24 годин, вони повинні отримати візу заздалегідь.

   Безвізовий режим

   Програма безвізового в'їзду відкрита для відвідувачів з країн, які знаходяться в списку безвізового в'їзду в Антигуа і Барбуду. Безвізові відвідувачі можуть перебувати на острові 6 місяців або 1 місяць, залежно від їх громадянства, тоді як громадяни інших карибських островів можуть перебувати на ньому необмежено. Ця програма безвізового в'їзду є динамічною, але може змінюватися залежно від регулятивних актів, тому рекомендується перевірити поточний список, щоб знати, чи потрібна вам віза чи ні.

   Електронна віза для в'їзду в Антигуа і Барбуду

   Електронна віза для в'їзду, або ЕЕВ, є в'їзним документом, виданим відповідним відвідувачам онлайн. Для отримання цієї візи не потрібно подавати фізичну заявку, і вам не потрібно довго подорожувати до консульського офісу, щоб отримати її. Ця ініціатива призначена для прискорення процесу подання заявок та спрощення отримання віз, особливо оскільки консульські установи існують далеко не в усіх країнах світу. Після подання заявки успішні заявники отримають свої візи онлайн, а по прибутті на острів їм будуть зняті біометричні дані, а їх візи та паспорти будуть підтверджені штампами.

   Основна інформація про ЕЕВ Антигуа і Барбуди 

   Ось додаткові деталі про ЕЕВ Антигуа і Барбуди.

   Тільки для коротких візитів: Перше, що варто знати, це те, що ЕЕС призначений виключно для короткострокових візитів тривалістю 90 днів. Ви можете використовувати його лише на короткий час, він дійсний лише 180 днів. Якщо ви бажаєте перебувати на острові набагато довше, вам потрібно подати заявку на довгострокову візу в закордонній місії.

   Де подати заявку: Ви не можете подати заявку на цю візу всередині Антигуа і Барбуди. Ви повинні подати заявку, коли ви знаходитесь за межами країни заздалегідь до вашої поїздки.

   Паспорт: Для подачі заявки буде прийнятий лише паспорт з строком дії щонайменше 6 місяців. 

   Також будьте поінформовані, що паспорт, з яким ви прибуваєте в Антигуа і Барбуду, повинен бути тим самим, яким ви користувалися для подачі заявки. Паспорт пов'язаний з вашою візою, і прикордонні службовці на службі будуть просити побачити обидва, але якщо вони не збігаються, вам буде відмовлено в в'їзді.

   Не для роботи: ЕЕВ Антигуа і Барбуди не призначений для роботи. Навіть якщо ви приїжджаєте для бізнесу, це повинно бути некомерційне заняття, за яке вам не буде сплачуватися пряма оплата за надані послуги. Існує спеціальна робоча віза для тих, хто планує мігрувати для працевлаштування.

   Затверджені маршрути: Ви маєте право в'їжджати лише через затверджені маршрути, а саме міжнародний аеропорт В.К. Берда та три затверджені морські порти на острові. Якщо ви намагаєтесь в'їхати через альтернативний маршрут, це буде рівносильно незаконному в'їзду, і вас будуть покарані.

   Не продовжується: Також варто знати, що ця онлайн-віза не продовжується, тому, прибуваючи, сплануйте і виконуйте свою маршрутку належним чином, щоб ви могли покинути країну до закінчення строку дії візи. Якщо вам потрібно перебувати довше, у вас є два варіанти: виїхати і подати заявку на нову ЕЕВ або подати заявку на довгострокову візу.

   Антигуа і Барбуда Віза Онлайн - Отримайте свою електронну візу Антигуа і Барбуди з VisaHQ

   Подорожуючи до Антигуа і Барбуди, ви

   Обмеження на подорожі COVID-19 Антигуа і Барбуда

   • Entry is open
    Antigua and Barbuda видалили всі обмеження, пов'язані з COVID-19 (наприклад, доведення про вакцинацію / тестування) для пасажирів, які прибувають повітрям. Всі обмеження, пов'язані з COVID-19, також скасовані для пасажирів, які прибувають на яхтах або фері, але всім необхідно зв'язатися з Антигуа Порт Авториті принаймні за шість годин до прибуття за допомогою VHF каналу 16 і дотримуватися інструкцій щодо порту або зони очікування для завершення процедур в'їзду. Пасажири, які прибувають на круїзних лайнерах, підлягають протоколам, встановленим на борту їх круїзної компанії.
    Обмеження перед прибуттям
    Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
    Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
    Обмеження при в'їзді
    🏠Карантин: пасажири, які проявляють симптоми COVID-19 при прибутті, можуть бути ізольовані згідно з рішенням органів охорони здоров'я Антигуа і Барбуда.
    😷Рекомендується носити маски

   Де нас можна знайти

   Кому подати заявку на Антигуа і Барбуда віза в

   Часті питання про візу до країни призначення

     Список посольств Антигуа Барбуди United States of America

     Антигуа і Барбуда Митні вимоги

     Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
       Контактна інформація митниці
       Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

       • Телефон


       Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

       ×

       От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
       Будь ласка, повторіть спробу пізніше


       Оновіть сторінку