Аргентина

Find the right Аргентина Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Аргентина takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Типи віз в Аргентині

Ви повинні знати, що існують різні типи Електронної туристичної візи (ETA) для іноземців, а форми заявок доступні на VisaHQ. Ви можете подати заявку на отримання туристичної, медичної, бізнесової або транзитної ETA через нашу платформу, а також ми маємо оновлену інформацію про різні варіанти.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Аргентина з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Аргентина. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Аргентина та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • n
  Бізнес-віза
  не потрібна
Віза не потрібна для пункту призначення.

Аргентина Туристична ETA

Якщо ви плануєте відвідати Аргентину як турист і відповідаєте умовам ETA, ви можете подати заявку і отримати її в найкоротші терміни. Цей документ для подорожей ідеально підходить для любителів розваг, людей, які шукають гарний клімат і культуру для проведення своїх канікул, відвідування фестивалів та соціальних подій і т.д. Аргентинська ETA є багаторазовим документом, тому ви можете використовувати його так часто, як вам зручно, поки він дійсний.

Одним з вимог є наявність дійсної візи США або Шенгенської візи, виданої Міністерством закордонних справ США через його закордонні місії або країни ЄС, що входять до Шенгенського союзу. Вам також знадобиться підтвердження наявності коштів та проживання, серед інших вимог.

Крім того, ви повинні продемонструвати докази того, що ви відвідали країну Шенген або США принаймні один раз протягом останніх двох років.

Термін дії ETA для туризму в Аргентині

Цей ETA дійсний протягом 90 днів.

Час обробки ETA для Аргентини

Цей документ обробляється протягом 1-3 днів.

Пункт пропуску

Іноземці з ETA можуть в'їжджати в країну через наступні схвалені маршрути.

Аеропорти: Аеропорт Хорхе Ньюберрі - Міжнародний аеропорт Міністро Пістаріні - Аеропорт Іслас Мальвінас - Аеропорт Інженера Амбросіо Таравелли - Міжнародний аеропорт Мартіна Мігеля Де Гуемаса - Аеропорт Ель Плумерільо.

Сухопутні кордони: Кордон Аргентина - Бразилія, Кордон Аргентина - Болівія, Кордон Аргентина - Парагвай, Кордон Аргентина - Уругвай, Кордон Аргентина - Чилі.

Морські порти: Порт Санта-Фе - Порт Буенос-Айрес - Порт Байя-Бланка - Порт Кекен - Порт Ла-Плата - Порт Док-Суд

Віза не потрібна для перебування до 90 днів.

Віза не потрібна для перебування до 90 днів.

Register your trip with the US Department of State!
Be informed.
Receive important information from the Embassy about safety conditions in your destination country, helping you make informed decisions about your travel plans.
Be safe.
Help the US Embassy contact you in an emergency, whether natural disaster, civil unrest, or family emergency.
Be in touch.
Help family and friends get in touch with you in an emergency.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  Віза не потрібна для пункту призначення.


  Звучить непогано! Що ще мені потрібно знати, плануючи подорож до Аргентини?
  • По-перше, перевірте поточний термін дії Вашого паспорта.

  • По-друге, переконайтеся, що у Вашому паспорті є чисті сторінки.

  • Перевірте, чи потрібна Вам Транзитна віза.

   Перевірте у авіакомпанії, з якою ви подорожуєте, чи будуть у вас пересадки, як частина Вашої подорожі до Аргентини. Може статися так, що у Вашому шляху вам знадобиться Транзитна віза. Будь ласка ознайомтесь із візовими вимогами цієї країни.
  Додаткова інформація
   • Check visa

   Argentina Visa Policy

   Офіційна візова політика уряду Аргентини полягає в тому, що іноземці повинні мати візи на руках, перш ніж вони зможуть увійти в країну, якщо вони не є громадянами країн, які мають право на безвізовий в'їзд.

   Візи отримуються в аргентинських дипломатичних місіях за кордоном або онлайн. Список країн, які мають право на безвізовий в'їзд, визначається угодами між Аргентиною та іноземними країнами, які можуть бути багатосторонніми або двосторонніми.

   Якщо ви є громадянином країни, яка має право на безвізовий в'їзд, вам не потрібна віза для в'їзду в Аргентину. За наявності дійсного паспорта ви можете перебувати в країні до 90 днів, 60 днів або 30 днів, залежно від вашої національності. Безвізові відвідувачі можуть відвідувати будь-яку частину країни, але вони можуть працювати лише з візами, оскільки тільки володарі робочих віз можуть працювати в Аргентині.

   Аргентинська електронна авторизація для подорожей

   Деякі іноземці з обраних країн і територій можуть подати заявку на отримання електронної авторизації для подорожей або AVE, якщо вони бажають відвідати країну для некомерційних цілей. Ця онлайн-авторизація призначена для туризму, бізнесу та транзиту. Володарі, які приїжджають на медичне лікування, також можуть подати на неї заявку.

   Аргентинська ETA виділяється тільки відвідувачам, які відповідають деяким умовам. По-перше, заявник повинен мати дійсну візу, видану Сполученими Штатами.

   Ця віза може бути візою B2, B1, J, O, P або E. Якщо заявник є громадянином країни, громадяни якої мають право на безвізовий в'їзд в Аргентину, вони можуть подати заявку на ETA, якщо вони можуть продемонструвати докази того, що вони відвідали США принаймні один раз протягом останніх 2 років до подачі заявки на ETA або візу США.

   Крім США, володарі віз Шенгену або іноземні громадяни, які не потребують віз для відвідування Шенгенської зони в Європі, але потребують віз для в'їзду в Аргентину, також можуть подати заявку на ETA, але за певної умови. Умовою є те, що вони повинні були відвідати країну Шенгену принаймні один раз протягом останніх двох років.

   Гарним є те, що для отримання електронної авторизації для подорожей вам не потрібно витрачати час на подачу заявки або чекати тижні, щоб отримати її. Заявку можна заповнити всього за кілька хвилин, і влада обробить вашу заявку протягом трьох днів або менше.

   Аргентинський посвідчення на поїздку

   Інший тип документа для подачі заявки - це аргентинське посвідчення на поїздку, яке видано громадянам кількох країн. Цей спеціальний документ надається громадянам Тайваню, Тонги, Тувалу, Косово, Науру та Демократичної Республіки Сахара, які бажають відвідати країну. Цим громадянам не потрібні візи для коротких поїздок.

   Примітка: Список країн, які мають право на безвізовий в'їзд і ETA, постійно змінюється, тому необхідно проконсультуватися з поточним списком, щоб визначити, чи потрібна вам віза, чи ні, або чи ви відповідаєте вимогам для ETA.

   Основна інформація про аргентинську електронну авторизацію для подорожей

   Всі заявники на ETA повинні знати основні деталі про цей документ перед подачею заявки або поїздкою в Аргентину з ним. У цьому розділі ми розкриємо більше деталей і те, що вам потрібно знати про цей документ для в'їзду.

   Це не віза: По-перше, ви повинні знати, що це ETA - це не віза, але юридичний документ для в'їзду. Володарі не мають права на будь-які привілеї, крім тих, що привели їх до країни. Під час перебування в Аргентині їм не виділяються жодні дозволи.

   Подавати заявку з-за кордону: Ви не можете подавати заявку на ETA, перебуваючи в Аргентині. Незважаючи на те, що це онлайн-процес, ви повинні бути за межами країни, щоб отримати його.

   Тільки для визнач

   Обмеження на подорожі COVID-19 Аргентина

   • Entry is open
    Аргентина відкрита для всіх мандрівників.
    Обмеження перед прибуттям
    Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
    Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
    Обмеження при в'їзді
    😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

   Де нас можна знайти

   Кому подати заявку на Аргентина віза в

   Часті питання про візу до країни призначення

     Список посольств Аргентини United States of America

     Аргентина Митні вимоги

     Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
       Контактна інформація митниці
       Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

       • Телефон


       Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

       ×

       От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
       Будь ласка, повторіть спробу пізніше


       Оновіть сторінку