Вірменія

Find the right Вірменія Visa for your trip with price, requirements, and application time

Потрібно отримати візу в Вірменія забирає всю радість від подорожування.
Ми тут, щоб повернути її. Просто подайте заяву онлайн нижче і дозвольте нам зробити все решту

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 днів на тиждень

Типи віз в Арменії

Існують різні типи онлайн-віз в Арменії, на які ви можете подати заявку через VisaHQ. У нас є туристичні, бізнесові та транзитні онлайн-візи, призначені для різних цілей.

Замість очікування візи при в'їзді в довгих чергах, ви можете подати заявку на отримання електронної візи в Арменію всього за кілька хвилин, заповнивши онлайн-форму на нашій платформі. Армянські електронні візи виділяються протягом трьох робочих днів як одноразові або багаторазові візи. Будь ласка, ознайомтеся з оглядом кожного типу візи нижче.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Вірменія з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Вірменія. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Вірменія та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • n
  Туристична віза
  не потрібна
 • n
  Бізнес-віза
  не потрібна
 • n
  Транзитна віза
  не потрібна
Віза не потрібна для пункту призначення.

Армійська електронна віза для туризму

Армійська електронна віза для туризму дійсна протягом 30 або 180 днів, залежно від того, чи є це одноразова або багаторазова віза.

Час обробки армійської електронної візи для туризму

Обробка займає 1-3 дні.

Пункт пропуску

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Звартноц - Аеропорт Капан - Міжнародний аеропорт Шірак - Аеропорт Джермук - Аеропорт Степанаван - Аеропорт Арзні - Аеропорт Шинухайр - Міжнародний аеропорт Ель Еден.

Пункти пропуску кордону: Кордон Армія - Кордон Грузія, Кордон Армія - Кордон Іран

Віза для бізнесу в Арменію

Електронна віза для бізнесу, яку видаватиме уряд Арменії відповідним відвідувачам, призначена для бізнес-зустрічей у країні. Ви можете відвідати столицю, Єреван, або будь-яку іншу частину країни для участі в бізнес-зустрічах, відвідування ярмарків або конференцій, зустрічей з постачальниками та партнерами або будь-яких інших заходів, які не передбачають безпосередню оплату. Часті відвідувачі можуть подати заявку на отримання багаторазової візи, яка дозволяє перебувати в країні до 120 днів за кожним візитом, або на короткострокову одноразову візу зі строком перебування 21 день. Тривалість перебування залежатиме від вашої національності.

Для отримання цієї візи вам необхідно надати додаткові документи, такі як листи, маршрут подорожі та інформацію про ваш захід або господаря. Прикордонні служби також можуть запросити квиток на повернення до вашої бази як доказ того, що у вас немає наміру перетворити свій візит на постійне перебування. Бізнес-візи використовуються виключно для некомерційних заходів і не дозволяють працювати.

Армійська електронна віза для бізнесу

Армійська електронна віза для бізнесу дійсна протягом 30 або 180 днів, залежно від того, чи є це одноразова або багаторазова віза.

Час обробки армійської електронної візи для бізнесу

Обробка займає 1-3 дні.

Пункти в'їзду

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Звартноц - Аеропорт Капан - Міжнародний аеропорт Шірак - Аеропорт Джермук - Аеропорт Степанаван - Аеропорт Арзні - Аеропорт Шинухайр - Міжнародний аеропорт Ель Еден.

Кордони: Кордон Армія - Кордон Грузія, Кордон Армія - Кордон Іран

Віза не потрібна для перебування до 180 днів.

Віза не потрібна для перебування до 180 днів.

Усім мандрівникам необхідно мати негативний результат тесту на COVID-19, взятий не пізніше, ніж за 72 години до прибуття, або пройти тестування при прибутті за приблизно 40 доларів і самоізолюватися до отримання результату.

Зареєструйте свою поїздку у US Department of State!
Будьте в курсі.
Отримайте важливу інформацію від Посольства про умови безпеки у вашій країні призначення, що допомагає вам приймати обґрунтовані рішення щодо вашого маршруту.
Будьте безпечними.
Допоможіть US Embassy зв'язатися з вами у разі надзвичайних ситуацій, будь то природні катаклізми, громадські заворушення або сімейні надзвичайні ситуації.
Бути на зв'язку.
Допоможіть родичам і друзям зв'язатися з вами в надзвичайних ситуаціях.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  Віза не потрібна для пункту призначення.


  Звучить непогано! Що ще мені потрібно знати, плануючи подорож до Вірменії?
  • По-перше, перевірте поточний термін дії Вашого паспорта.

  • По-друге, переконайтеся, що у Вашому паспорті є чисті сторінки.

  • Перевірте, чи потрібна Вам Транзитна віза.

   Перевірте у авіакомпанії, з якою ви подорожуєте, чи будуть у вас пересадки, як частина Вашої подорожі до Вірменії. Може статися так, що у Вашому шляху вам знадобиться Транзитна віза. Будь ласка ознайомтесь із візовими вимогами цієї країни.
  Додаткова інформація
  • Візи для громадян Албанії на перебування до 21 або 120 днів в Арменії є електронними. Немає потреби надсилати документи до VisaHQ для обробки. Ви отримаєте свою електронну візу по електронній пошті.
  • Візи для громадян Албанії на перебування до 21 або 120 днів в Арменії є електронними. Немає потреби надсилати документи до VisaHQ для обробки. Ви отримаєте свою електронну візу по електронній пошті.
  • Візи для громадян Албанії на перебування до 21 або 120 днів в Арменії є електронними. Немає потреби надсилати документи до VisaHQ для обробки. Ви отримаєте свою електронну візу по електронній пошті.
  • Візи для громадян Албанії на перебування до 21 або 120 днів в Арменії є електронними. Немає потреби надсилати документи до VisaHQ для обробки. Ви отримаєте свою електронну візу по електронній пошті.
  • Перевірити візу

  Armenia Visa Policy

  Армения має візову політику, яка дозволяє громадянам деяких країн відвідувати її з метою туризму або бізнесу без необхідності отримання візи. Громадяни країн, які мають право на безвізовий в'їзд, можуть в'їжджати в країну для будь-якої соціальної або бізнесової діяльності, яка не передбачає отримання винагороди. Однак зацікавлені відвідувачі, які не є громадянами країн, що мають право на безвізовий в'їзд, повинні подати заяву на отримання візи в будь-якому закордонному представництві уряду Арменії або отримати візу при в'їзді, якщо вони мають на це право.

  Програма безвізового в'їзду в Армению реалізується на ад-хок основі, оскільки вона не є офіційною двосторонньою угодою з іншими країнами. Список програми безвізового в'їзду складається з громадян Комонвелту, Європейського Союзу, Євразійського економічного союзу та країн з інших частин світу.

  Країни безвізового в'їзду в Армению

  Тривалість перебування громадян країн безвізового в'їзду залежить від їх громадянства. Громадяни Арцаху можуть перебувати в країні необмежений час, тоді як громадяни Європейського Союзу та багато інших національностей можуть перебувати до 180 днів. Також існують можливості безвізового перебування на 90 днів протягом 365 днів і 90 днів протягом 180 днів для деяких національностей.

  Громадянам безвізового в'їзду заборонено працювати в країні або займатися будь-якою довгостроковою діяльністю, яка порушує їм надані привілеї. Також слід зауважити, що список безвізового в'їзду постійно змінюється в залежності від дипломатичної ситуації в Арменії. Якщо ви плануєте поїздку в країну, проконсультуйтеся зі списком безвізового в'їзду, щоб бути впевненими у своєму статусі і вирішити, чи потрібна вам віза.

  Віза при в'їзді

  Також існує активна програма видачі віз при в'їзді для туристів з деяких країн, громадяни яких отримають візи для перебування в Арменії до 120 днів за плату, яка може змінюватися. Громадяни деяких країн можуть подати заяву на візу при в'їзді, як тільки прибудуть в Арменію, але вони також можуть подати заяву на електронну візу заздалегідь.

  Умовна віза при в'їзді

  Існує ще один список країн, громадяни яких можуть отримати візи при в'їзді на підставі певних умов. Відвідувачі, які прибувають в Арменію з дійсною карткою резидента або візою з деяких країн, отримають візи при в'їзді, якщо вони ще не подали заяву на електронну візу заздалегідь. Більшість країн, резидентські дозволи та візи яких приймаються імміграційними службами Арменії, належать до країн першого світу, більшість з яких є членами Європейського Союзу.

  Армения Електронна віза

  Програма електронної візи відкрита для всіх іноземних громадян, які не мають права на безвізовий в'їзд. Ця віза дозволяє власнику перебувати в країні до 21 дня або 120 днів в залежності від національності. Заяву на отримання цієї візи необхідно подати онлайн принаймні за 3 робочих дні до поїздки, і вона дозволяє тільки туризму, бізнесу та транзиту.

  Зацікавлені заявники повинні подати заповнену заявку онлайн після сплати збору за візу. Вони також повинні надати скановану копію свого дійсного паспорта з основною сторінкою. Крім того, такі відвідувачі повинні мати квиток на повернення для повернення додому.

  Подача заявки в дипломатичних або консульських пред

  Обмеження на подорожі COVID-19 Вірменія

  • В'їзд відкритий
   З 1 травня 2022 року Армения скасувала всі обмеження на в'їзд, пов'язані з COVID-19, і не потрібно пред'являти жодні докази про вакцинацію або негативні ПЛР-тести. Вимоги для в'їзду до Армении однакові для всіх мандрівників, незалежно від статусу вакцинації проти COVID-19.
   Обмеження перед прибуттям
   Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
   Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
   Вимоги при прибутті
   😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

  Де нас можна знайти

  Кому подати заявку на Вірменія віза в

  Часті питання про візу до країни призначення

    Список посольств Вірменії United States of America

    Вірменія Митні вимоги

    Імпортні положення Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
      Контактна інформація митниці
      Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

      • Телефон


      Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

      ×

      От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
      Будь ласка, повторіть спробу пізніше


      Оновіть сторінку