Віза до Австрії

Віза до Австрії

Потрібна допомога?Консультація Online
постійний мешканець?


Туристична Віза в Австрію. Для громадян України потрібна персональна присутність.

На жаль, на даний момент туристична віза в Австрію не може бути оформлена через сервіс VisaHQ. Вам необхідно звернутися до найближчого посольство або консульства Австрії.

Перед тим, як звертатися в посольство, перевірте необхідні документи, час, який піде на обробку даних для візи, і чи приймає посольство заяви поштою.

Щоб туристична віза в Австрію була оформлена, необхідні такі документи:

a
b
Original, signed Україна passport , дійсний ще мінімум 6 місяців..
c
Passport Photo: 2 Include a passport style photo, with a white background, taken within the last 6 months. You may also choose to upload a photo to your order for us to print. There is a surcharge associated with this service.
d
Доказ статусу. Копія підтвердження реєстрації / візи або дозволу на роботу (за наявності такого) в Українi.
e
Водійське посвідчення. Копії водійських прав, свідоцтва про реєстрацію автомобіля та страхування автомобіля.
f
Паспорт громадянина України. Ксерокопії внутрішнього паспорта, всіх сторінок з відмітками. Для осіб з іншим громадянством – копії візи в Україну та реєстрації.
g
Маршрут. Копія квитка в обидва кінці або маршрут.
h
Медичне страхування. Лист на фірмовому бланку від медичної страхової компанії із зазначенням розміру покриття страховки для заявника, зокрема, вона повинна вказувати на те, що заявник буде застрахований під час подорожі на міжнародному рівні із зазначенням сроку дії цього страхування (з мінімальним медичним страхуванням $ 50,000).
i
Виписка з банківського рахунка. Копія останнього банківського рахунку, що демонструє докази наявності грошових коштів.
j
Лист зайнятості. Лист від вашого роботодавця / учбового закладу (на офіційному бланку компанії, з контактною інформацією), в якому написано про те, що відпустка була надана, і що ви повернетеся до вашої нинішньої роботи. Якщо ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, додайте копію ліцензії бізнесу і податкових декларацій. Якщо ви на пенсії, надішліть листа з вказівкою на ваш трудовий стаж.
k
Платіжні квитанції. Копії 3 останніх платіжних квитанцій.
l
Бронювання готелю. Копія підтвердження бронювання готелю.
m
Угода з туристичним агентством. Документація, про те що договір укладено з затвердженим Австрією туристичним агентством про конкретний візит в Австрії. Повинен надаватися туристичним агентством.
n
Візовий збір. Підтвердження про оплату візового збору.
Віза до Австрії для громадян Україна потрібна, зв'яжіться з найближчим Посольство Австріїдля отримання більш докладної інформації.This information is available at website.
No worries, we did it for your convenience.

Get all the information and services provided exclusively for residents in one click.
Go to