Віза до Бельгії

Віза до Бельгії

Потрібна допомога?Консультація Online
постійний мешканець?


Туристична Віза в Бельгію. Для громадян України потрібна персональна присутність.

На жаль, на даний момент туристична віза в Бельгію не може бути оформлена через сервіс VisaHQ. Вам необхідно звернутися до найближчого посольство або консульства Бельгії.

Перед тим, як звертатися в посольство, перевірте необхідні документи, час, який піде на обробку даних для візи, і чи приймає посольство заяви поштою.

Щоб туристична віза в Бельгію була оформлена, необхідні такі документи:

a
b
Original, signed Україна passport , дійсний ще мінімум 6 місяців..
c
Passport Photo: 2 Include a passport style photo, with a white background, taken within the last 6 months. You may also choose to upload a photo to your order for us to print. There is a surcharge associated with this service.
d
Маршрут. Копія квитка в обидва кінці або підтверджений маршрут.
e
Медичне страхування. Лист на фірмовому бланку від медичної страхової компанії із зазначенням розміру покриття страховки для заявника, зокрема, вона повинна вказувати на те, що заявник буде застрахований під час подорожі на міжнародному рівні із зазначенням сроку дії цього страхування (з мінімальним медичним страхуванням $ 50,000).
f
Виписка з банківського рахунка. Копії банківських виписок за останні 3 місяці.
g
Лист зайнятості. Лист від вашого роботодавця / учбового закладу (на офіційному бланку компанії, з контактною інформацією), в якому написано про те, що відпустка була надана, і що ви повернетеся до вашої нинішньої роботи. Якщо ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, додайте копію ліцензії бізнесу і податкових декларацій. Якщо ви на пенсії, надішліть листа з вказівкою на ваш трудовий стаж.
h
Бронювання готелю. Копія підтвердження бронювання готелю.
i
Візовий збір. Підтвердження про оплату візового збору.
Віза до Бельгії для громадян Україна потрібна, зв'яжіться з найближчим Посольство Бельгіїдля отримання більш докладної інформації.This information is available at website.
No worries, we did it for your convenience.

Get all the information and services provided exclusively for residents in one click.
Go to