Бутан

Знайдіть відповідну візу до Бутану для вашої подорожі з вказанням ціни, вимог та часу подачі заявки

Потрібність отримання візи до Бутан забирає всю веселість з подорожей.
Ми тут, щоб повернути її. Просто подайте заявку онлайн нижче, і ми зробимо все інше.

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 днів на тиждень
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Типи віз у Бутані

Плануючи подорож до чарівного Королівства Бутан, важливо розуміти різні типи віз, які доступні. Уряд Бутану пропонує кілька варіантів віз для різних цілей подорожі та тривалості перебування. Ці типи віз включають туристичні візи, бізнес-візи, студентські візи, дипломатичні візи, візи для залежних та робочі візи.

Кожна категорія віз має конкретні вимоги та критерії, яким потрібно відповідати. Незалежно від того, чи ви шукаєте незабутню відпустку, навчальні можливості або займаєтеся бізнес-діяльністю, цей посібник надасть вам огляд різних типів віз у Бутані та допоможе вам пройти процес оформлення візи для вашої бажаної цілі подорожі.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Бутан з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Бутан. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Бутан та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • r
  Туристична віза
  потрібна
 • r
  Бізнес-віза
  потрібна
Віза потрібна для пункту призначення.

Віза для бізнесу в Бутані

Якщо ви плануєте відрядження з бізнесовою метою до Королівства Бутан, розуміння вимог та процедур отримання візи в Бутані є надзвичайно важливим. Уряд Бутану надає спеціальні категорії віз для бізнес-подорожей, що сприяють в'їзду осіб з комерційною метою. Бізнес-візи дозволяють особам брати участь у зустрічах, конференціях, торговельних операціях та інших пов'язаних проектах в Бутані. Процес подачі заявки на візу передбачає співпрацю з офіційними туроператорами Бутану, які допомагають отримати необхідні дозволи та документи.

Термін дії бізнес-візи в Бутані

Бізнес-віза в Бутані має термін дії шість місяців, який починається з дати в'їзду в країну. Важливо зазначити, що бізнес-віза є візою для одноразового в'їзду, що дозволяє особам в'їжджати в Бутан лише один раз протягом вказаного шестимісячного періоду.

Термін обробки бізнес-візи в Бутані

Звичайний термін обробки бізнес-візи в Бутані становить від 5 до 10 робочих днів. Рекомендується планувати та розпочинати процес оформлення візи заздалегідь, щоб мати достатньо часу на обробку та уникнути затримок.

Пункт в'їзду

Для бізнес-подорожуючих, які мають бізнес-візу в Бутані, в'їзд в країну можливий через визначені аеропорти та морські порти.

Аеропорти: Аеропорти, які служать пунктами в'їзду, це аеропорт Паро.

Морські порти: Бутан не має жодних морських портів, оскільки є внутрішньою країною.

Віза в Бутан для туризму

Ліцензовані туроператори Бутану допомагають у процедурі онлайн-подачі заявки на візу для туристів з усіх країн, крім Індії, Бангладешу та Мальдів. Туристи тепер можуть подавати заявки на візи до Королівства Бутан з максимальною простотою, що дозволяє їм швидко та легко розпочати свою поїздку, яка відбудеться лише один раз у житті.

Термін дії туристичної візи в Бутані

Туристична віза в Бутані дійсна протягом шести місяців, починаючи з дати в'їзду в країну. Важливо зазначити, що туристична віза є візою для одноразового в'їзду, що дозволяє відвідувачам в'їжджати в Бутан лише один раз протягом вказаного шести-місячного періоду.

Термін обробки туристичної візи в Бутані

Зазвичай, термін обробки туристичної візи в Бутані становить приблизно п'ять робочих днів. Протягом цього періоду уповноважений бутанський туроператор, у співпраці з Туристичною Радою Бутану, займається подачею візової заявки та забезпечує її своєчасну обробку.

Пункт в'їзду:

Для туристів, які мають туристичну візу в Бутані, в'їзд в країну можливий через визначені аеропорти та морські порти.

Аеропорти: Аеропорти, які служать пунктами в'їзду, це аеропорт Паро.

Морські порти: Бутан не має морських портів, оскільки є внутрішньою країною.

Бізнес-візи можна отримати тільки через Міністерство закордонних справ Бутану за допомогою спонсоруючої організації в Бутані. Після затвердження копію візи слід надіслати заявнику для використання під час подорожі. При прибутті в Бутан подорожуючий повинен пред'явити свій паспорт, 2 фотографії та оплатити вартість візи в розмірі 20,00 доларів США, щоб отримати оригінальний візовий стікер.

Туристичні візи можна отримати тільки через ліцензованих туроператорів в Бутані. Після затвердження, копію візи слід надіслати заявнику для використання під час подорожі. При прибутті в Бутан, подорожній повинен пред'явити свій паспорт, 2 фотографії та оплатити вартість візи в розмірі 20,00 доларів США, щоб отримати оригінальний візовий стікер.

Зареєструйте свою поїздку з US Department of State!
Будьте проінформовані.
Отримуйте важливу інформацію від посольства про умови безпеки у країні вашого призначення, що допоможе вам приймати обґрунтовані рішення щодо ваших подорожей.
Будьте безпечними.
Допоможіть US Embassy зв'язатися з вами у випадку надзвичайної ситуації, чи то природної катастрофи, громадських заворушень або сімейної надзвичайної ситуації.
Будьте на зв'язку.
Допоможіть родині та друзям зв'язатися з вами у випадку надзвичайної ситуації.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для Туристична віза


  Додаткові дії, які ви можете виконати:
  • Перевірте поточну дійсність вашого паспорта та наявність порожніх візових сторінок.

  • Зверніться до найближчого посольства чи консульства Бутану

   Скористайтеся нашою базою даних посольств і консульств , щоб знайти найближче посольство або консульство.

  Додаткова інформація
   • Перевірити візу

   Політика візового режиму Бутану

   У більшості випадків для в'їзду в Королівство Бутан потрібна віза. Політика візового режиму Бутану сприяє "Туризму високої цінності, низького впливу", який уряд сподівається, допоможе зберегти культурні традиції країни. Бутанський уряд докладає великих зусиль для захисту недоторканих екосистем та культурної спадщини країни.

   Метою візової політики Бутану є зменшення впливу туристів на країну. В результаті цього вона строго регулює кількість відвідувачів в будь-який момент, захищаючи країну від переповнення відвідувачами. Цей підхід запобігає можливим пошкодженням культури та екології Бутану внаслідок неконтрольованого туризму.

   Всі відвідувачі, включаючи тих, хто прибуває з найближчих сусідів Бутану, потребують візи для в'їзду в країну. Отримати візу можна лише шляхом бронювання туру на суму до 200 доларів США на день. Ці екскурсії, однак, надають повний спектр послуг, щоб забезпечити відвідувачам незабутній час в країні. Всі туристи отримають комфортне проживання, смачні страви та зручний транспорт під час перебування в Бутані.

   Дозвіл на в'їзд можна отримати в пункті в'їзду для громадян Мальдів, Індії та Бангладеш. Однак це залежить від того, що паспорт має бути дійсним ще принаймні ще шість місяців. Виборчий ідентифікаційний документ (VIC) також приймається як законний документ для в'їзду для громадян Індії. Крім того, цим відвідувачам потрібно сплатити "плата за стале розвиток" у розмірі приблизно 17 доларів США на день, щоб залишатися в Бутані.

   Щоб увійти в Бутан, громадянам інших країн потрібно спочатку отримати візу. Це можна зробити, подавши онлайн-форму до Туристичної ради Бутану через зареєстрованого бутанського туроператора. Для отримання відповідної візи туроператору потрібно побачити сторінку з фотографією в паспорті. Після отримання повної оплати за поїздку на банківський рахунок TCB, включаючи вартість візи в розмірі 40 доларів США, Туристична рада Бутану (TCB) обробить візу. Заявку на візу буде оброблено протягом 72 годин після схвалення. Пред'явіть лист з підтвердженням візи в пункті в'їзду в Бутані, де представники імміграційної служби перевірять його законність і видають візову печатку.

   У Бутані є лише кілька офіційних пунктів в'їзду суші (Фунтшолінг, Гелепху і Самдруп Джонгхар) і один офіційний пункт в'їзду повітря (Паро).

   Деякі люди, такі як "громадяни зі статусом" та волонтери, звільняються від вимоги щодо бронювання туру. Відвідувачі з уряду Бутану можуть не потребувати організації туру, щоб побачити природні дива країни.

   Онлайн система регіональних дозволів

   Департамент імміграції, Міністерство внутрішніх справ та культурних справ та Туристична рада Бутану впровадили онлайн систему регіональних дозволів для спрощення подорожей до Бангладеш, особливо для громадян Бангладеш, Індії та Мальдівів. Разом з офіційними бутанськими туроператорами та готелями, затвердженими TCB, ця технологія прискорює онлайн-обробку дозволів для регіональних відвідувачів.

   Відвідувачі, які прибувають в Бутан з Паро та Фуентшолінга, мають можливість скористатися онлайн-системою дозволів, щоб отримати свої дозволи заздалегідь. Подорожуючі з цього регіону, які використовують цю послугу, матимуть такий самий досвід, як і іноземні туристи, отримуючи необхідні схвалення та дозволи для своїх маршрутів перед прибуттям.

   Онлайн отримання візи в Бутані - Отримайте свою електронну візу в Бутані з VisaHQ

   Онлайн-процес отримання візи в Бутані революціонізував подорожі, зробивши їх зручними та безпроблемними. Проходять часи, коли потрібно було відвідувати посольства або консульства особисто, оскільки тепер ви можете легко подати заявку та необхідні документи зручно з власного дому, використовуючи лише комп'ютер або смартфон.

   Онлайн-процес візи забезпечує гладкий досвід, дозволяючи вам насолоджуватися захоплюючою красою Бутану без зайвих складнощів. VisaHQ забезпечу

   Обмеження на подорожі COVID-19 Бутан

   • Вхід відкритий
    Бутан відкритий для небутанських громадян, які прибувають повітрям.
    Вимоги до прибуття
    Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
    Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
    Негативний тест на COVID-19: всі іноземці, які в'їжджають в Бутан, повинні пред'явити сертифікат про негативний результат тесту на COVID-19.
    Обмеження при в'їзді
    🏠Обов'язкова карантинна ізоляція.: відвідувачі, які повністю вакциновані проти COVID-19, на даний момент зобов'язані пройти п'ятиденну карантинну ізоляцію в установах, контрольованих урядом, по прибутті в Бутан, зазвичай в готелях. Вам може знадобитися показати докази вакцинації.
    😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

   Де нас можна знайти

   Кому подати заявку на Бутан віза в

   Часті питання про візу до країни призначення

     Список посольств Бутану United States of America

     Бутан Митні вимоги

     Правила імпорту Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
       Контактна інформація митниці
       Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

       • Телефон


       Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

       ×

       От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
       Будь ласка, повторіть спробу пізніше


       Оновіть сторінку