Камбоджа

Find the right Камбоджа Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Камбоджа takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Типи віз в Камбоджі

VisaHQ пропонує зацікавленим заявникам можливість подати заявку на електронну візу з комфортом свого дому. Ви можете подати заявку на туристичну електронну візу або бізнес-електронну візу, якщо ви відповідаєте всім вимогам і представник однієї з країн, які перелічені в попередньому абзаці. Процес подачі заявки можна завершити менше ніж за 20 хвилин, після чого ви можете подати її на розгляд. Якщо ваша заявка буде успішною, електронна віза буде надіслана на вашу електронну пошту, яку ви зможете пізніше роздрукувати. Будь ласка, ознайомтеся з нашим оглядом доступних камбоджійських електронних віз.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Камбоджа з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Камбоджа. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Камбоджа та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • r
  Туристична віза
  потрібна
 • r
  Туристична електронна віза
  потрібна
 • r
  Бізнес E-віза
  потрібна
 • r
  Бізнес-віза
  потрібна
Віза потрібна для пункту призначення.

Віза для туристів типу T в Камбоджі

Віза для туристів типу T видається іноземцям, які мають право відвідати Камбоджу з метою туризму, огляду пам'яток, відпочинку або будь-якої іншої дозвілля. Ця електронна віза не може використовуватися для навчання або працевлаштування в країні, оскільки вона призначена виключно для відпочинку. Вона дійсна протягом 90 днів з дати видачі, і ви можете перебувати в країні до 30 днів.

Перебування навіть на один день більше буде розглядатися як порушення міграційного законодавства Камбоджі, і вам доведеться заплатити штраф перед виїздом з країни. Крім того, паспорт, який використовується при подачі заявки на візу в Інтернеті, повинен бути тим самим, яким ви подорожуєте до аеропорту, оскільки віза пов'язана з ним.

Також зверніть увагу, що віза з одноразовим в'їздом може бути використана лише один раз. Якщо ви бажаєте повторно відвідати Камбоджу, вам доведеться подати нову заявку на візу заново.

Термін дії туристичної візи типу T Камбоджі

Ця електронна віза дійсна протягом 90 днів після її видачі. Переконайтеся, що використовуєте її до останнього дня, щоб не прострочити.

Термін обробки туристичної візи типу T Камбоджі

Ця електронна віза обробляється протягом максимум 3 днів.

Пункт пропуску

З електронною візою ви можете в'їхати в Камбоджу повітрям або через будь-які кордони з Лаосом, В'єтнамом і Таїландом. Ось схвалені пункти в'їзду.

Аеропорт: Міжнародний аеропорт Сіем Ріп - Міжнародний аеропорт Пномпень

Кордон:

 • В'єтнам: (Контрольний пункт кордону Бантеай Чаркрей - Контрольний пункт кордону Кха Орм Сам Нор - Контрольний пункт кордону Бавет - Контрольний пункт кордону Фном Дем - Контрольний пункт Оядав - Контрольний пункт Самронг - Контрольний пункт Прек Чак - Контрольний пункт Тропіенг Флонг - Контрольний пункт Тропіенг Аре)
 • Таїланд: (Контрольний пункт Чам Йеам - Контрольний пункт Англонг - Контрольний пункт Осмач - Контрольний пункт Доунг - Контрольний пункт Прум - Контрольний пункт Пойпет)
 • Лаос: (Контрольний пункт Донг Кролар)

Віза для бізнесу в Камбоджі

Віза для бізнесу призначена для міжнародних бізнес-осіб, таких як консультанти, підприємці, постачальники, гості бізнесу, представники компаній та експерти. Власники цієї візи можуть відвідати Камбоджу для здійснення бізнесу, укладання або підписання контрактів, вирішення спадкових питань, участі в зустрічах, конференціях або семінарах, або для здійснення загальних бізнес-дій. Ця віза відрізняється від робочої візи тим, що призначена для діяльності, яка не приносить прямого доходу власнику за надані послуги.

Хоча цю візу для бізнесу можна отримати онлайн, робочі візи можна отримати тільки в посольстві Камбоджі. Ця віза є візою з одноразовим в'їздом; найбільший термін перебування в країні - 30 днів.

Термін дії візи для бізнесу в Камбоджі

Віза дійсна протягом 90 днів після її видачі.

Час обробки візи для бізнесу в Камбоджі

Це займає 3 дні або менше.

Пункт пропуску

З електронною візою подорожні можуть в'їжджати в Камбоджу повітрям або через будь-які кордони з Лаосом, В'єтнамом і Таїландом. Ось схвалені пункти в'їзду.

Аеропорт: Міжнародний аеропорт Сіем-Ріп - Міжнародний аеропорт Пномпень

Кордон:

 • В'єтнам: (Контрольно-пропускний пункт Бантеай Чаркрей - Контрольно-пропускний пункт Кха Орм Сам Нор - Контрольно-пропускний пункт Бавет - Контрольно-пропускний пункт Фном Дем - Контрольно-пропускний пункт Оядав - Контрольно-пропускний пункт Самронг - Контрольно-пропускний пункт Прек Чак - Контрольно-пропускний пункт Тропіенг Флонг - Контрольно-пропускний пункт Тропіенг Аре)
 • Таїланд: (Контрольно-пропускний пункт Чам Йеам - Контрольно-пропускний пункт Англонг - Контрольно-пропускний пункт Осмач - Контрольно-пропускний пункт Доунг - Контрольно-пропускний пункт Прум - Контрольно-пропускний пункт Пой Пет)
 • Лаос: (Контрольно-пропускний пункт Донг Кролар)

Впровадження механізмів спонсорства для іноземних подорожуючих, які є інвесторами-бізнесменами, працівниками компаній, експертами та техніками, які спонсоруються для в'їзду в Камбоджу на період менше 14 днів, тимчасово призупинено до подальшого повідомлення.

Камбоджа відновлює електронну візу для туристів.

Виберіть тип анкети для Туристична віза до Камбоджі:

Відправте нам наступні документи:
 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть одну фотографію у стилі паспорта, з білим фоном, зроблену протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фотографію до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Страхування здоров'я. Медичне страхування на суму не менше 50 000 доларів США, яке може покрити Камбоджу або 90 доларів США, придбане до від'їзду. FORTE Insurance

 • Копія найновішої візи. Копія найновішої камбоджійської візи (якщо є).

 • Бізнес-запрошення. Лист запрошення від компанії в Камбоджі або лист від відправляючої компанії (1 копія).

 • Реєстрація компанії. Реєстрація компанії запрошуючої компанії (з передньої та задньої сторін).

 • Податкова декларація. Патентний податок 2022/2021.

 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Лист запрошення. Запрошення від господарського партнера, яке вводить заявника, вказує характер поїздки та визначає тип та бажану дійсність візи.

 • Employment contract. Employment/Volunteer contract (for long-term stay)

 • Реєстрація компанії. Реєстрація компанії запрошуючої компанії (з передньої та задньої сторін).

 • Patent Tax. Patent Tax 2023 (Cambodia)

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Потрібно завантажити на ваш профіль заявника.

 • Страхування здоров'я. Медичне страхування на суму не менше 50 000 доларів США, яке може покрити Камбоджу або 90 доларів США, придбане до від'їзду. FORTE Insurance

 • Доказательство проживания. Копія бронювання готелю або іншого місця проживання на весь період подорожі. Ім'я заявника повинно бути в бронюванні.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного, підписаного паспорта.

 • Фотографія у форматі паспорта. Фото паспорта 2x2 (сделанное недавно в течение шести месяцев) - (1 штука).

 • Бізнес-запрошення. Лист запрошення від компанії в Камбоджі або лист від відправляючої компанії (1 копія).

 • Бронювання готелю. Копія готельних бронювань (ім'я заявника повинно бути в готельному бронюванні).

 • Попередні візи. Копія найновішої камбоджійської візи (якщо є).

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Потрібно завантажити на ваш профіль заявника.

 • Медичне страхування. Заявник повинен мати медичне страхування на весь період перебування в {КРАЇНА}.

 • Супровідні документи. Наприклад: Якщо ви працюєте: лист від роботодавця, що надає вам відпустку на певний період; Якщо ви самозайняті: докази вашої підприємницької діяльності та фінансового стану (наприклад, лист від HM Revenue про ваші податкові внески, реєстрація компанії та лист від бухгалтера); Якщо ви студент: лист від вашої школи / коледжу / університету, в якому зазначено курс, на якому ви навчаєтесь, його початок і закінчення; Якщо ви безробітні / залежні: докази будь-яких сімейних або соціальних зв'язків, що виступають спонсором: - докази особи (тобто паспорт / посвідчення особи) - докази стосунку до вас (тобто свідоцтво про шлюб або свідоцтво про народження) - статус імміграції (тобто дозвіл).

 • Страхування здоров'я. FORTE Insurance (Камбоджа) придбано до від'їзду (рекомендовано).
  АБО
  Місцеве медичне страхування (сертифікат) з наступною інформацією нижче.
  1. Інформація про ім'я/ім'я подорожуючого
  2. Дати дійсності страхування
  3. Покриття не менше 50 000 доларів США
  4. Дійсне для міжнародного використання (Камбоджа)

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Потрібно завантажити на ваш профіль заявника.

 • Страхування здоров'я. FORTE Insurance (Камбоджа) придбано до від'їзду (рекомендовано).
  АБО
  Місцеве медичне страхування (сертифікат) з наступною інформацією нижче.
  1. Інформація про ім'я/ім'я подорожуючого
  2. Дати дійсності страхування
  3. Покриття не менше 50 000 доларів США
  4. Дійсне для міжнародного використання (Камбоджа)

На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

Віза не потрібна для пункту призначення.

Додаткова інформація
 • Ця віза дійсна лише для в'їзду через наступні порти:
  Phnom Penh International Airport;
  Siem Reap International Airport
  Cham Yeam (Koh Kong);
  Poi Pet (Бантеай Меанчей);
  Bavet (Свай Риенг);
  Sihanoukville International Airport
  Tropaeng Kreal пункт пропуску кордону (Стунг Тренг).
 • Ця віза дійсна лише для в'їзду через наступні порти:
  Phnom Penh International Airport;
  Siem Reap International Airport
  Cham Yeam (Koh Kong);
  Poi Pet (Бантеай Меанчей);
  Bavet (Свай Риенг);
  Sihanoukville International Airport
  Tropaeng Kreal пункт пропуску кордону (Стунг Тренг).
 • Інформація про вхід до порту
  Дозволені порти в'їзду за допомогою E-Visa:
  Phnom Penh International Airport;
  Sihanoukville International Airport (не круїзні судна)
 • Інформація про вхід до порту
  Дозволені порти в'їзду за допомогою E-Visa:
  Phnom Penh International Airport;
  Siem Reap International Airport
  Cham Yeam (Koh Kong);
  Poi Pet (Бантеай Меанчей);
  Bavet (Свай Риенг);
  Tropaeng Kreal Border Post (Stung Treng);
  Preah Sihanouk International Airport.

Туристична віза до Камбоджі. Ціни для громадян Сполучених Штатів Америки

Тип візиМаксимальний термін дії
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
Термін оформлення візи
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Консульський збірВартість послугTaxЗагальна вартість
Одноразовий в'їзд (перебування на 30 днів)
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
3-5 робочих днів
Консульський збір:$36.00
Вартість послуг:$59.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$95.00
$95.00
Одноразовий в'їзд (перебування на 30 днів)
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
7-10 робочих днів
Консульський збір:$42.00
Вартість послуг:$89.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$131.00
$131.00
Одноразовий в'їзд (перебування на 30 днів)
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
10-12 робочих днів
Консульський збір:$35.00
Вартість послуг:$99.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$134.00
$134.00
Одноразовий в'їзд (перебування на 30 днів)
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
6-9 робочих днів
Консульський збір:$75.00
Вартість послуг:$139.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$214.00
$214.00
Одноразовий в'їзд (перебування на 30 днів)
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
5-7 робочих днів
Консульський збір:$35.00
Вартість послуг:$299.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$334.00
$334.00
 • Check visa

Visa Policy of Cambodia

Політика візового режиму Камбоджі визначає, що всі відвідувачі, які прибувають до країни на короткий або тривалий термін, повинні отримати візу за кордоном, перш ніж ступити на камбоджійську землю, якщо вони не є громадянами країн, які мають право на безвізовий в'їзд. Таким відвідувачам також потрібно мати дійсні паспорти, які не закінчаться протягом наступних шести місяців з дня їх прибуття, а також зворотний квиток. Закон, який регулює в'їзд та виїзд іноземців, - це Закон про міграцію Камбоджі 1994 року.

Стаття 1 цього закону є регулюючим положенням для всіх іноземців, які в'їжджають на територію Королівства Камбоджа. Політика віз визначає, хто потребує візи для відвідування та який тип візи їм потрібен. Мета поїздки є основним фактором, що впливає на вибір візи, і кожна віза має свої вимоги. Уряд Камбоджі пропонує відвідувачам різні варіанти віз для вибору.

Один з варіантів візи - це віза, доступна громадянам 220 країн. Цю електронну візу можна отримати, заповнивши онлайн-заявку. Електронна віза дозволяє власникам перебувати в Камбоджі до 30 днів кожного разу, коли вони відвідують. Крім візи, є також спеціальна віза при прибутті для інших, але цим мандрівникам доведеться стояти в черзі в аеропорту, щоб її отримати. Також є варіант консульської візи, доступної громадянам 10 країн; відвідувачі з цих країн повинні отримати візу в посольстві своєї країни, перш ніж здійснити поїздку.

Країни, які мають безвізовий режим з Камбоджею

Є 9 країн, громадяни яких можуть перебувати в Камбоджі на обмежений термін без візи, але список може розширитися в майбутньому, коли будуть додані ще країни. Ці громадяни можуть перебувати до 30 днів, але їм заборонено займатися будь-якою економічною діяльністю, яка приносить їм дохід. Цей безвізовий доступ є виключно для туризму та бізнес-активностей неекономічного характеру.

Важливі моменти, які варто знати про електронну візу Камбоджі

При подачі заявки на електронну візу для Камбоджі та підготовці до вашої поїздки, ось деякі необхідні поради, які варто мати на увазі.

Місце: Ви можете подати заявку на електронну візу за межами Камбоджі, а не всередині країни. Ви повинні здійснити поїздку лише після того, як вона буде схвалена, і у вас буде копія візи. Електронні візи повинні бути надруковані та носитися з собою, куди б ви не йшли, коли ви знаходитесь на вулиці. У разі зупинки правоохоронцями для показу дійсних в'їзних документів ваша електронна віза буде в пригоді.

Паспорт: Ви повинні подорожувати з тим самим паспортом, який використовувався для реєстрації, оскільки вони пов'язані. Коли ви прибуваєте в аеропорт або на кордон, працівники імміграції просканують ваш паспорт для отримання електронної візи. Інший паспорт нічого не згенерує, і вони припустять, що ви не отримали візу, і повернуть назад.

Подорож з неповнолітнім: Якщо ви плануєте приїхати до Камбоджі з неповнолітнім, вам потрібно отримати додаткові документи. По-перше, ви повинні подати заявку на електронну візу для них, оскільки двоє осіб не можуть мати одну і ту саму візу, незалежно від їх віку. По-друге, ви повинні пред'явити докази батьківського статусу, якщо неповнолітній є вашою дитиною, і свідоцтва про народження будуть достатніми. Якщо ви є їх законним опікуном, ви повинні надати лист згоди, виданий їхнім батьком, що робить вас їхнім законним опікуном.

Не перебувайте незаконно: Не перебувайте незаконно в Камбоджі. Ви повинні використовувати візу протягом трьох місяців після її отримання і не перебувати більше 30 днів з дня в'їзду в країну.

Обмеження на подорожі COVID-19 Камбоджа

 • Entry is open
  Камбоджа відкрита для міжнародних туристичних подорожей, але лише після отримання попереднього схвалення візи.
  Зверніть увагу: в Камбоджу обмежений вибір рейсів; мандрівники повинні перевірити вимоги авіакомпаній щодо посадки на рейси.
  Вимоги до прибуття
  Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
  Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
  Негативний тест на COVID-19: невакцинованим прибульцям буде потрібно пройти тестування при прибутті.
  Обмеження при в'їзді
  🏠Карантин: якщо ви отримали позитивний результат на COVID-19, вам може знадобитися залишитися там, де ви знаходитесь, до отримання негативного результату тесту.
  😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

Де нас можна знайти

Кому подати заявку на Камбоджа віза в

Часті питання про візу до країни призначення

   Список посольств Камбоджі United States of America

   Камбоджа Митні вимоги

   Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
     Контактна інформація митниці
     Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

     • Телефон


     Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

     ×

     От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
     Будь ласка, повторіть спробу пізніше


     Оновіть сторінку