Куба

Find the right Куба Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Куба takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week

Типи віз для Куби

Туристична картка Куби є єдиним онлайн-документом, виданим урядом Куби короткостроковим відвідувачам, які не мають права на безвізовий в'їзд. Щоб подати заявку на отримання, вам потрібно заповнити онлайн-форму заявки та подати її принаймні за 3 дні до вашої поїздки. Ми пояснюємо варіанти в цьому розділі.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Куба з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Куба. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Куба та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • r
  Туристична картка
  потрібна
 • r
  D'viajeros форма перед прибуттям
  потрібна
Віза потрібна для пункту призначення.

Ми подаємо вашу форму за 72 години до вашого прибуття в Республіку Куба, до моменту проходження митного контролю.

Туристична картка до Куби: заповніть анкету онлайн

Відправте нам наступні документи:
 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Дійсний паспорт

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Доказ про статус. Копія статусу імміграції в країні проживання, така як карта резидента, робоча або навчальна віза.

 • Бізнес-лист. М'який/жорсткий примірник службового листа від відправляючої компанії. Лист має бути надрукований на бланку компанії з гербом, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний старшим керівником. Службовий лист повинен відповідати наступним вимогам: Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії). Зазначити характер бізнесу, який планується здійснювати (наприклад, характер укладання контрактів тощо) та назви та адреси компаній, з якими планується зв'язатися в {КРАЇНА}. Вказати тип та бажану термін дії візи (наприклад, одноразова бізнес-віза на один рік з можливістю множинного в'їзду). Гарантувати наявність достатніх коштів для поїздки. У разі, якщо заявник є самозайнятим, будь ласка, зазначте характер бізнесу, який здійснюється в {КРАЇНА}, у заявці в розділі "Інше" в пункті 1.15. Вказати місце проживання в {КРАЇНА}.

 • Бізнес-запрошення. Лист-запрошення від спонсоруючої компанії в країні призначення. Лист має бути надрукований на бланку компанії, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний вищим менеджером. Бізнес-лист повинен відповідати наступним вимогам:
  Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії).
  Зазначити характер бізнесу, який буде здійснюватися (наприклад, бізнес-зустрічі, переговори щодо контракту тощо) та назви та адреси компаній, з якими буде зв'язок у країні призначення.
  Вказати тип та бажану дійсність візи (наприклад, бізнес-віза з можливістю множинного в'їзду на один рік).

 • Копія паспорта. Зрозуміла фотокопія дійсного паспорта.

 • Маршрут. Зрозуміла фотокопія авіаквитка з датою в'їзду та повернення

 • Бронювання готелю. Підтверджена готельна резервація на весь період перебування на Кубі.

 • Фотографія у форматі паспорта. Дві фотографії у паспортному стилі, кольорові, високої роздільної здатності, з світлим фоном, зроблені спереду, з відкритим обличчям і головою, без темних окулярів.

На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

Віза не потрібна для пункту призначення.

Додаткова інформація

  Туристична картка до Куби. Ціни для громадян Сполучених Штатів Америки

  Тип візиМаксимальний термін дії
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  Термін оформлення візи
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Консульський збірВартість послугTaxЗагальна вартість
  30 днів одноразовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$0.00
  Вартість послуг:$30.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$30.00
  $30.00
  30 днів одноразовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  10 робочих днів
  Консульський збір:$90.00
  Вартість послуг:$59.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$149.00
  $149.00
  • Check visa

  Політика візового режиму Куби

  Відвідувачі, які прибувають на Кубу, поділяються на дві групи: ті, які потребують віз для в'їзду в країну, і ті, які не потребують. Відвідувачі, які потребують віз, належать до більшої групи і повинні отримати їх до прибуття в країну. Є два способи отримання віз: вони можуть отримати їх в будь-якому зарубіжному представництві Куби або отримати їх онлайн. Однак, існують положення, згідно з якими авторизовані авіакомпанії та туристичні агентства можуть видавати візи від імені кубинського уряду.

  Уряд Куби очікує, що всі відвідувачі, включаючи кубинців, які проживають за кордоном, матимуть дійсні квитки на повернення та медичний страховий сертифікат при в'їзді в країну. Це не залежить від їх статусу візи. Не-кубинці також повинні пред'явити докази фінансової здатності підтримувати себе протягом усього перебування в країні. Термін дії паспорта для всіх відвідувачів становить принаймні два місяці з моменту прибуття.

  Кубинські громадяни повинні використовувати лише свої кубинські паспорти при подорожах до Куби, якщо вони не можуть пред'явити документи, що підтверджують, що вони відмовилися від свого кубинського громадянства.

  Виняток з візового режиму Куби

  Куба підтримує список країн, які мають програму безвізового в'їзду, і громадяни цих країн можуть в'їжджати в країну без віз та перебувати там протягом певного періоду часу. Тривалість перебування варіюється від 30 до 90 днів, але кожна країна може мати свої унікальні умови.

  Туристична картка Куби

  Туристична картка Куби - це спеціальна картка для туристів з дійсними постійними резидентськими дозволами або візами, виданими США, Канадою або країною Європейського Союзу. З будь-якими з цих документів вони можуть подати заявку на отримання туристичної картки. Однак деяким національностям заборонено отримувати картку, навіть якщо вони відповідають всім умовам. Туристична картка дійсна протягом 180 днів.

  Транзитні пасажири

  Міжнародні мандрівники, які проходять через Кубу в дорозі до іншої країни, не потребують туристичної картки або транзитної візи, якщо вони планують провести в країні менше 72 годин.

  Онлайн-віза для Куби - Отримайте свою електронну візу для Куби з VisaHQ

  Чи плануєте ви поїздку на Кубу в найближчі місяці або тижні? Якщо ви не з країни, яка має безвізовий режим, вам може знадобитися віза для поїздки. Онлайн-візи для Куби легко оформити, особливо якщо ви користуєтесь надійною платформою, такою як VisaHQ. Ви можете подати заявку з дому і отримати її за кілька днів.

  Як подати заявку на туристичну картку з VisaHQ?

  Ви можете подати заявку на туристичну картку з VisaHQ, виконавши наступні кроки.

  Заповніть онлайн-форму: Онлайн-форма заявки доступна на VisaHQ, і вам потрібно лише заповнити її. Будь ласка, вкажіть свої дані і переконайтеся, що вони збігаються з інформацією у вашому паспорті, особливо з повним іменем, статтю, датою народження, датою видачі та закінчення.

  Завантажте документи: Завантажте скановану копію біографічної сторінки вашого паспорта.

  Заплатіть внесок: Заплатіть внесок за заявку за допомогою кредитної або дебетової картки та чекайте на затвердження.

  Отримайте картку: Форма буде оброблена, і картка буде надіслана на вашу електронну адресу після її затвердження.

  Чому варто використовувати VisaHQ?

  Ви втрачаєте багато, якщо ви не використовуєте VisaHQ для вашої онлайн-реєстрації. У VisaHQ ми пропонуємо заявникам безпроблемний процес подачі заявки, який не вимагає технічних знань. Вони можуть заповнити заявку з комфортом свого дому і подати її на затвердження за кілька хвилин. Ми гарантуємо

  • Швидку обробку заявки
  • Технічну підтримку
  • Онлайн-відстеження заявки
  • Безпеку даних

  У нас є широка мережа експертів у різних країнах, і наші послуги адаптовані до потреб наших клієнтів. Відвідайте сторінку заявки, щоб почати, або надішліть нам свої запити.

  Обмеження на подорожі COVID-19 Куба

  • Entry is open
   Куба тепер відкрита для подорожуючих. Всі пасажири, що прибувають на Кубу, повинні підтвердити, що вони подали присяжну декларацію про свої біографічні дані. Посилання на біографічні дані.
   Вимоги до прибуття
   Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
   Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
   Обмеження при в'їзді
   😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.
   Негативний тест на COVID-19 при прибутті: Працівники Міжнародного санітарного контролю випадковим чином заберуть зразок для проведення РТ-ПЛР-тесту в аеропорту. Всі міжнародні мандрівники, які прибувають в країну та проявляють симптоми COVID-19, будуть направлені до медичного закладу для проведення тесту РТ-ПЛР.

  Де нас можна знайти

  Кому подати заявку на Куба віза в

  Часті питання про візу до країни призначення

    Список посольств Куби United States of America

    Куба Митні вимоги

    Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
      Контактна інформація митниці
      Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

      • Телефон


      Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

      ×

      От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
      Будь ласка, повторіть спробу пізніше


      Оновіть сторінку