Віза до Кіпру

Віза до Кіпру

Туристична віза
потрiбна
Бізнес віза
потрiбна


Туристична Віза в Кіпр. Для громадян України потрібна персональна присутність.

На жаль, на даний момент туристична віза в Кіпр не може бути оформлена через сервіс VisaHQ. Вам необхідно звернутися до найближчого посольство або консульства Кіпру.

Перед тим, як звертатися в посольство, перевірте необхідні документи, час, який піде на обробку даних для візи, і чи приймає посольство заяви поштою.

Щоб туристична віза в Кіпр була оформлена, необхідні такі документи:

a
b
Original, signed Україна passport , дійсний ще мінімум 6 місяців..
c
Passport Photo: 2 Include a passport style photo, with a white background, taken within the last 6 months. You may also choose to upload a photo to your order for us to print. There is a surcharge associated with this service.
d
Маршрут. Копія квитка в обидва кінці або маршрут.
e
Виписка з банківського рахунка. Копія останнього банківського рахунку, що демонструє докази наявності грошових коштів.
f
Лист зайнятості. Лист від вашого роботодавця / учбового закладу (на офіційному бланку компанії, з контактною інформацією), в якому написано про те, що відпустка була надана, і що ви повернетеся до вашої нинішньої роботи. Якщо ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, додайте копію ліцензії бізнесу і податкових декларацій. Якщо ви на пенсії, надішліть листа з вказівкою на ваш трудовий стаж.
g
Платіжні квитанції. Копії 3 останніх платіжних квитанцій.
h
Бронювання готелю. Копія підтвердження бронювання готелю.
i
Особисте запрошення. Якщо Ви плануєте відвідати друзів або членів сім'ї, необхідно надати лист-запрошення з контактною інформацією запрошуючої сторони і гостя, вказати мету і тривалість візиту, підтвердження проживання, включаючи адресу, підпис і дату. Вам також необхідно надати підтвердження статусу запрошуючої сторони на Кіпрi, тобто копію інформаційної сторінки їх Кіпру паспорта, або, якщо вони не є громадянами Кіпру, копії їх дозволу на проживання на Кіпрi і копії інформаційних сторінок національного паспорту.
j
Виписки з банківських рахунків запрошуючої сторони. Якщо Ви будете отримувати фінансову підтримку від приймаючої сторони або іншого спонсора на Кіпрi, будь ласка, надайте копію його особистого банківського рахунку. Зверніть увагу, що в запрошеннi від приймаючої сторони варто конкретно вказувати види підтримки, які будуть надаватися (фінансова, житло і т.д.).
k
Візовий збір. Підтвердження про оплату візового збору.
Віза до Кіпру для громадян Україна потрібна, зв'яжіться з найближчим Посольство Кіпрудля отримання більш докладної інформації.

This information is available at website.
No worries, we did it for your convenience.

Get all the information and services provided exclusively for residents in one click.
Go to
Оберіть Країну призначення
Тип візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
постійний мешканець?
Потрібна допомога? Консультація Online