Кіпр

Find the right Cyprus Visa for your trip with price, requirements, and application time

Потрібність отримання візи до Кіпр забирає всю веселість з подорожей.
Ми тут, щоб повернути її. Просто подайте заявку онлайн нижче, і ми зробимо все інше.

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 днів на тиждень
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration
 
Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Кіпр з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Кіпр. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Кіпр та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • n
  Туристична віза
  не потрібна
 • n
  Бізнес-віза
  не потрібна
Віза не потрібна для пункту призначення.
Зареєструйте свою поїздку з US Department of State!
Будьте проінформовані.
Отримуйте важливу інформацію від посольства про умови безпеки у країні вашого призначення, що допоможе вам приймати обґрунтовані рішення щодо ваших подорожей.
Будьте безпечними.
Допоможіть US Embassy зв'язатися з вами у випадку надзвичайної ситуації, чи то природної катастрофи, громадських заворушень або сімейної надзвичайної ситуації.
Будьте на зв'язку.
Допоможіть родині та друзям зв'язатися з вами у випадку надзвичайної ситуації.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  Віза не потрібна для пункту призначення.


  Звучить непогано! Що ще мені потрібно знати, плануючи подорож до Кіпру?
  • По-перше, перевірте поточний термін дії Вашого паспорта.

  • По-друге, переконайтеся, що у Вашому паспорті є чисті сторінки.

  • Перевірте, чи потрібна Вам Транзитна віза.

   Перевірте у авіакомпанії, з якою ви подорожуєте, чи будуть у вас пересадки, як частина Вашої подорожі до Кіпру. Може статися так, що у Вашому шляху вам знадобиться Транзитна віза. Будь ласка ознайомтесь із візовими вимогами цієї країни.
  Додаткова інформація
   • Перевірити візу

   Політика візового режиму Кіпру

   Політика візового режиму Шенген впливає на візову політику Кіпру, незважаючи на те, що він не є членом Шенгенської зони. Відвідувачі, які бажають відвідати Кіпр, повинні отримати візу до в'їзду в країну, якщо вони не є громадянами країни, яка звільнена від візового режиму. Звільнення від візи визначається різними факторами, такими як політика островної нації та політика Шенгенського союзу.

   Як це зазвичай буває, більшість відвідувачів не потребують отримання віз для коротких візитів на Кіпр, які тривають не більше 90 днів, через їх туристичну привабливість та те, що більшість їхніх доходів отримують з туризму. Однак громадяни кількох країн повинні отримати візу заздалегідь, навіть для коротких візитів, і це Армінія, Сирія та Нігерія. Громадянам Бангладеш в'їзд на Кіпр повітряним шляхом заборонено.

   Особи, які планують відвідати Кіпр на триваліший період, повинні звернутися до офісу Департаменту імміграції, але якщо вони не бажають цього робити, вони повинні виїхати та знову в'їжджати, щоб розпочати 90-денний цикл заново. Кіпр також має політику накладання фінансових санкцій на осіб, які порушують правило максимально 90 днів. За кожен день перебування понад строк вони сплачують певну суму, інакше їм не буде дозволено в'їжджати на острів у майбутньому.

   Звільнення від паспорта

   Громадяни ЄС, Туреччини та ЄФТА користуються звільненням від паспорта і можуть в'їжджати на Кіпр лише з національною карткою ідентифікації. Громадяни Ірландії можуть це зробити за допомогою паспортних карток.

   Хоча Кіпр не є членом Шенгенської зони, він все ж узгоджує свою політику з іншими країнами Шенгену, тому особи з візами Шенгену допускаються на Кіпр.

   Крім того, ті, хто користуються безпаспортними поїздками до країн Шенгену, також можуть безпаспортно подорожувати на Кіпр.

   Те ж саме стосується програми звільнення від віз Шенгенських країн; країни, які знаходяться у програмі звільнення від віз Шенгену, також знаходяться в програмі звільнення від віз Кіпру.

   Кіпр ETIAS

   Європейська система інформації та авторизації подорожей (ETIAS) - це онлайн-автоматизована система, яка передбачає попередню перевірку відвідувачів до в'їзду в Шенгенську Європу. Ця система безпеки призначена для відвідувачів з країн, які звільнені від візового режиму і мають право на безвізовий доступ до Європи. Оскільки Кіпр підтримує той самий список звільнення від віз та приймає політику віз Шенгену, він також прийме Кіпр. Нова політика повністю набуде чинності в 2024 році для короткострокових відвідувачів.

   До цього часу відповідним відвідувачам потрібен лише дійсний паспорт або картка ідентифікації для в'їзду в ці країни, але все це зміниться. Наразі вони все ще можуть використовувати свої картки ідентифікації або паспорти, якщо хочуть, але з 2024 року ETIAS стане обов'язковим для в'їзду на Кіпр.

   Європейська комісія замовила програму в початковому 2016 році з довгостроковою метою зміцнення прикордонної безпеки європейських країн, включаючи інші країни, які не є членами Шенгену, такі як Кіпр, Румунія та Болгарія.

   Заявку на отримання Etias можна подати онлайн і вона пов'язана з паспортом користувача, тому заявнику не потрібно відвідувати жодне посольство, щоб отримати ETIAS. ETIAS закінчується через три роки або після закінчення терміну дії паспорта користувача (залежно від того,

   Обмеження на подорожі COVID-19 Кіпр

   • Вхід відкритий
    Кіпр тепер відкритий для подорожей для всіх мандрівників. Більше не потрібно надавати докази про вакцинацію, одужання від COVID-19 або негативні результати тесту.
    Вимоги до прибуття
    Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
    Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
    Обмеження при в'їзді
    😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

   Де нас можна знайти

   Кому подати заявку на Кіпр віза в

   Часті питання про візу до країни призначення

     Список посольств Кіпру United States of America

     Кіпр Митні вимоги

     Правила імпорту Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
       Контактна інформація митниці
       Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

       • Телефон


       Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

       ×

       От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
       Будь ласка, повторіть спробу пізніше


       Оновіть сторінку