Грузія

Find the right Грузія Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Грузія takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Типи віз до Грузії

Заявники можуть подати заявку на отримання туристичної, бізнесової або транзитної електронної візи за допомогою порталу VisaHQ. У цьому розділі ми розглянемо кожен з них, щоб ви мали всю необхідну інформацію перед подачею заявки на будь-яку з них.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Грузія з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Грузія. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Грузія та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • n
  Туристична віза
  не потрібна
 • n
  Бізнес-віза
  не потрібна
Віза не потрібна для пункту призначення.

Грузинська туристична електронна віза

Грузинська туристична електронна віза видається як одноразова або багаторазова віза. Більшість електронних віз, виданих урядовими органами, є багаторазовими. Ви можете отримати електронну візу з терміном дії 30 або 90 днів, залежно від вашого паспорта, і протягом цього часу вам дозволено відвідувати будь-яку частину країни для відпочинку.

Процес подачі заявки на туристичну електронну візу короткий і простий і може бути завершений за кілька хвилин. Вам потрібно надати основну інформацію про подорожі та особисті дані та завантажити необхідні документи. Ви можете використовувати візу для відвідування Грузії для відпочинку, туристичних поїздок, відвідування родичів та друзів тощо.

Примітка: Громадяни країн ЄС та кількох інших країн можуть перебувати з дійсними електронними візами до 1 року.

Термін дії туристичної електронної візи для Грузії

Ця електронна віза дійсна протягом 6 місяців або одного року, залежно від вашої національності.

Час обробки туристичної електронної візи для Грузії

Це може зайняти до 5 днів.

Пункти в'їзду

Ось схвалені пункти в'їзду для власників електронної візи.

Аеропорт: Міжнародний аеропорт Тбілісі, Міжнародний аеропорт Кутаїсі, Міжнародний аеропорт Батумі

Сухопутні маршрути: Автомагістраль Сарпі (Туреччина), Автомагістраль і залізниця Карцахі (Туреччина), Автомагістраль Нінотсмінда (Вірменія), Автомагістраль Вале (Туреччина), Автомагістраль Ахкерпі (Вірменія), Автомагістраль Гугуті (Вірменія), Автомагістраль Садахло (Вірменія), Залізниця Садахло (Вірменія), Автомагістраль Цітелі Хіді (Азербайджан), Автомагістраль Мткварі Вахтангісі (Азербайджан), Автомагістраль Самтатскаро (Азербайджан), Автомагістраль Лагодехі/Цодна (Азербайджан), Залізниця Гардабані (Азербайджан), Казбегі/Даріалі (Російська Федерація).

Georgia Business e Visa

Бізнес-віза Грузії призначена для відвідувачів з країн, які мають право на отримання візи для бізнес-подорожей.

Якщо ви інвестор, підприємець, консультант або гість на конференції, семінарі або зустрічі, вам знадобиться саме цей тип електронної візи. Однак, на відміну від туристичної електронної візи, вам потрібно буде надати докази, щоб підтвердити ваші наміри, такі як лист-запрошення та бізнес-інформація про вашого господаря.

Ця електронна віза видається як одноразовий або множинний в'їзний документ і дозволяє власнику перебувати в країні протягом 30-90 днів. Громадяни країн Європейського Союзу та кількох інших країн можуть перебувати до 1 року, якщо вони виконують необхідні умови.

Термін дії бізнес-візи для Грузії

Ця електронна віза дійсна протягом 6 місяців або 1 року, залежно від вашої національності.

Час обробки бізнес-візи для Грузії

Ця електронна віза обробляється протягом до 5 днів.

Пункти в'їзду

Ось схвалені пункти в'їзду для власників електронної візи.

Аеропорт: Міжнародний аеропорт Тбілісі, Міжнародний аеропорт Кутаїсі, Міжнародний аеропорт Батумі

Сухопутні маршрути: Магістраль Сарпі (Туреччина), Магістраль і залізниця Карцахі (Туреччина), Магістраль Нінотсмінда (Вірменія), Магістраль Вале (Туреччина), Магістраль Ахкерпі (Вірменія), Магістраль Гугуті (Вірменія), Магістраль Садахло (Вірменія), Залізниця Садахло (Вірменія), Магістраль Цітелі Хіді (Азербайджан), Магістраль Мткварі Вахтангісі (Азербайджан), Магістраль Самтатскаро (Азербайджан), Магістраль Лагодехі/Цодна (Азербайджан), Залізниця Гардабані (Азербайджан), Казбегі/Даріалі (Російська Федерація).

Віза не потрібна для перебування до 1 року.

Віза не потрібна для перебування до 1 року.

Громадяни всіх країн, які подорожують повітрям з будь-якої країни, можуть в'їхати в Грузію, якщо вони пред'являть документ, що підтверджує повний курс (дві дози) вакцинації від Covid-19 на кордонах Грузії. Невакциновані мандрівники повинні пред'явити негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до поїздки, а також зобов'язані пройти другий тест "за свій рахунок" на третій день перебування.

Register your trip with the US Department of State!
Be informed.
Receive important information from the Embassy about safety conditions in your destination country, helping you make informed decisions about your travel plans.
Be safe.
Help the US Embassy contact you in an emergency, whether natural disaster, civil unrest, or family emergency.
Be in touch.
Help family and friends get in touch with you in an emergency.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  Віза не потрібна для пункту призначення.


  Звучить непогано! Що ще мені потрібно знати, плануючи подорож до Грузії?
  • По-перше, перевірте поточний термін дії Вашого паспорта.

  • По-друге, переконайтеся, що у Вашому паспорті є чисті сторінки.

  • Перевірте, чи потрібна Вам Транзитна віза.

   Перевірте у авіакомпанії, з якою ви подорожуєте, чи будуть у вас пересадки, як частина Вашої подорожі до Грузії. Може статися так, що у Вашому шляху вам знадобиться Транзитна віза. Будь ласка ознайомтесь із візовими вимогами цієї країни.
  Додаткова інформація
   • Check visa

   Політика візового режиму Грузії

   Грузія, розташована в Східній Європі, має стандартну візову політику, яка регулює в'їзд та виїзд відвідувачів з інших країн. Відвідувачі, які прибувають з країн, які не мають права безвізового в'їзду, повинні отримати візу до поїздки, інакше їм не буде дозволено в'їхати в Грузію. При цьому громадяни Грузії можуть в'їжджати з дійсним або простроченим посвідченням особи або паспортом, а відвідувачі з паспортами з України, Туреччини, Швейцарії або будь-якої іншої європейської країни можуть в'їжджати і перебувати на певний час, поки паспорт залишається дійсним.

   Правовий статус громадян та осіб без громадянства, постійно проживаючих в державі, визначений законодавством, введеним 1 вересня 2014 року і зміненим 9 червня 2015 року. Змінений закон дозволив особам без громадянства та відвідувачам з обраних країн перебувати в Грузії без віз протягом 1 року. Категорія країн безвізового в'їзду більше не визначається законодавством про міграцію, а окремим наказом уряду Грузії. Наказ був оновлений у 2015 році, з вилученням деяких країн, щоб скоротити список.

   Країни безвізового в'їзду в Грузію

   Грузія підтримує оновлений список країн безвізового в'їзду. Якщо ви з країни безвізового в'їзду, ви потрапляєте в одну з двох категорій. Ви можете в'їхати в країну лише з паспортом без візи, або вам буде видана віза при в'їзді. Безвізовим відвідувачам дозволяється відвідувати Грузію виключно з метою бізнесу, транзиту або як туристи. Крім того, вони можуть перебувати протягом 30-90 днів за кожну поїздку. Додамо також, що Грузія має міцні дипломатичні відносини з деякими країнами зі списку безвізового в'їзду.

   Примітка: Щодо резидентів Саудівської Аравії існує спеціальна угода. Вони повинні надати документи Iqama з сертифікованим англійським перекладом та картку резидента Саудівської Аравії, які будуть перевірені на посадкових терміналах, перш ніж їм буде дозволено на борт літака.

   Країни, які мають право на отримання електронної візи в Грузії

   Електронна віза Грузії відкрита для громадян 62 країн або територій, які можуть бажати короткочасного візиту до Грузії. Цю електронну візу не потрібно отримувати в посольствах та консульствах за кордоном. Її можна отримати онлайн, якщо заявник відповідає вимогам.

   Список країн, які мають право на отримання електронної візи, постійно змінюється, оскільки більше країн потрапляють до списку, а деякі вилучаються грузинськими властями. Ваша країна може потрапити до списку в цьому кварталі і бути вилучена наступного кварталу залежно від дипломатичних договорів та змін політики. Тому заявникам рекомендується перевірити список країн, які мають право на отримання електронної візи, щоб бути впевненими перед подачею заявки. Заявникам з неприпустимих країн не будуть видані електронні візи.

   Грузинські електронні візи дозволяють відвідувачам перебувати 90 днів протягом 180 днів або 30 днів протягом 120 днів.

   Умови відповідності такі:

   • Заявник повинен бути громадянином країни, яка має право на отримання електронної візи
   • Він повинен мати звичайний паспорт з строком дії щонайменше 6 місяців
   • Ціль його візиту до Грузії повинна бути короткот

   Обмеження на подорожі COVID-19 Грузія

   • Entry is open
    Громадяни будь-яких іноземних країн, які подорожують до Грузії будь-яким способом (повітрям, наземним транспортом або морем), більше не зобов'язані пред'являти сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або результат негативного ПЛР-тесту.
    Вимоги до прибуття
    Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
    Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
    Обмеження при в'їзді
    😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

   Де нас можна знайти

   Кому подати заявку на Грузія віза в

   Часті питання про візу до країни призначення

     Список посольств Грузії United States of America

     Грузія Митні вимоги

     Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
       Контактна інформація митниці
       Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

       • Телефон


       Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

       ×

       От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
       Будь ласка, повторіть спробу пізніше


       Оновіть сторінку