Індонезія заява на отримання візи і вимоги

Віза до Індонезії

Find the right Індонезія Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Індонезія takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Типи віз в Індонезії

Ви можете подати заявку на отримання електронної візи (eVOA) для Індонезії, якщо ви з країни, що має право на це, і плануєте перебувати тут лише на короткий термін. Компанія VisaHQ надає заявникам доступ до заявок на отримання eVOA для туризму, бізнесу та транзиту. Ви також можете подати заявку на отримання візи для відвідування, якщо ви приїжджаєте в Індонезію виключно з метою туризму. Нижче ми детально розглянемо кожен тип візи і підсумуємо огляд кроками, які потрібно вжити для подання заявки на будь-яку з них.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Індонезія з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Індонезія. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Індонезія та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • r
  E-Tourist (visa on arrival)
  потрібна
 • r
  E-Business (віза при прибутті)
  потрібна
Віза потрібна для пункту призначення.

Індонезійська електронна віза для бізнесу

Бізнесменам, які приїжджають до Індонезії з метою розвитку своїх бізнес-інтересів, необхідно заздалегідь отримати електронну візу (eVOA). Ця віза спеціально призначена для інвесторів, фахівців, представників компаній, підприємців, а також тих, хто приїжджає на бізнес-конференції та зустрічі. Вони повинні надати інформацію про свою маршрутну карту, а також дані про в'їзд та виїзд. Якщо вони представляють іноземну організацію, їхній керівник повинен видати їм лист, в якому пояснюється мета їхньої поїздки та час, необхідний для виконання завдання.

Також може знадобитися лист-запрошення від господаря, щоб додатково обґрунтувати мету їхнього візиту.

Бізнес-відвідувачі можуть перебувати в Індонезії максимум 30 днів, а також потребують готельного бронювання та достатніх коштів для покриття витрат на подорож та проживання.

Термін дії візи Indonesia eVOA для бізнесу

Ця віза дійсна протягом 90 днів з дня її видачі.

Час обробки візи Indonesia eVOA для бізнесу

1-3 дні.

Пункти в'їзду

Це визначені пункти прибуття для відвідувачів з цією візою.

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Сукорно-Хатта

Пункти перетину кордону: перетин Індонезія - Малайзія, перетин Індонезія - Папуа-Нова Гвінея, перетин Індонезія - Східний Тимор

Морські порти: Аноа Натуна - Амамапаре - Ангер Термінал - Ампенан - Балікпапан - Бадунг - Банджармасін - Балонган

Індонезійська електронна віза для туризму

Туристи, які відвідують країну Південно-Східної Азії, можуть подати заявку на туристичну візу при в'їзді, заповнивши онлайн-форму заявки та подавши її разом з паспортом та іншими необхідними документами. Ця віза призначена для шукачів розваг, відпусток, відвідування родичів або участі в будь-якій соціальній або релігійній події в країні. Віза при в'їзді в Індонезію є одноразовим документом короткострокового перебування, який дозволяє вам перебувати в країні до 30 днів.

При прибутті в аеропорт, морський порт або прикордонний перехід, імміграційний офіцер попросить показати документи, що підтверджують наявність коштів, щоб переконатися, що ви фінансово здатні оплатити свої витрати. Вам також буде запропоновано надати бронювання готелю, щоб покрити ваше перебування в країні. Крім відвідування материка, ви також можете використовувати свою електронну візу для відвідування Балі, ще одного ексклюзивного туристичного курорту.

Термін дії індонезійської електронної візи для туризму

Ця віза дійсна протягом 90 днів з дня її видачі.

Час обробки індонезійської електронної візи для туризму

1-3 дні.

Пункти в'їзду

Це визначені пункти прибуття для відвідувачів з цією візою.

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Сукорно-Хатта - Міжнародний аеропорт Густі Нгурах Рай - Аеропорт Куаланаму - Міжнародний аеропорт Джуанда - Міжнародний аеропорт Султана Хасануддіна

Пункти перетину кордону: Перетин кордону Індонезія - Малайзія, Індонезія - Папуа-Нова Гвінея, Індонезія - Східний Тимор

Морські порти: Аноа Натуна - Амамапаре - Термінал Ангер - Ампенан - Балікпапан - Бадунг - Банджармасін - Балонган

В'їзд в Індонезію вимагає наявності дійсної візи або дозволу на перебування. Безвізовий в'їзд тимчасово призупинено до подальшого повідомлення.

E-Tourist (visa on arrival) до Індонезії: заповніть анкету онлайн

та завантажте цифрові копії наступних документів:
 • Форма заявки на візу. Важлива примітка: Будь ласка, завантажте або надішліть нам електронним шляхом наступні документи, необхідні для створення вашої заявки:

  • Сканована копія паспорта
  • Фото для паспорта

  Не надсилайте нічого поштою до VisaHQ без згенерованої заявки.

  Після створення заявки, будь ласка, зверніть увагу, що ВСІ 3 СТОРІНКИ вашої заявки потребують вашого оригінального підпису. Кожна сторінка заявки повинна бути роздрукована лише з одного боку. Заявки, роздруковані/підписані з обох сторін, будуть відхилені.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Після завершення замовлення необхідно завантажити цифрову копію вашої фотографії.

 • Доказ про статус. Копія Зеленої Карти (з обох сторін) або іншого документа, що підтверджує законний статус в США (наприклад, копія I-20, американської візи, повідомлення про затвердження H1B тощо). В даний час VisaHQ не може надавати допомогу володарям віз B1/B2 США.

 • Маршрут. Бронювання маршруту польоту на ім'я мандрівника. Має відображати рейси, що в'їжджають і виїжджають з Індонезії.

 • Виписка з банку. Копія найновішого щомісячного виписки з банку заявника. Виписка повинна чітко вказувати ім'я заявника як власника рахунку, баланси рахунків та дату виписки.

 • Лист зайнятості. Лист від вашого роботодавця/школи (на бланку організації, з контактними даними), в якому зазначено, що вам надано відпустку і ви повернетесь на свою поточну роботу. Якщо ви є самозайнятим, додайте копію свідоцтва про реєстрацію бізнесу та податкову декларацію. Якщо ви на пенсії, надайте докази вашого пенсійного фонду.

 • Електронні копії документів. Завантажте копії документів. Після оформлення замовлення, будь ласка, завантажте електронні сканування або фотографії інформаційної сторінки вашого паспорта та вашої фотографії. Ці сканування необхідні для того, щоб VisaHQ могла створити вашу заявку.

 • Форма заявки на візу. Заповнена заявка на візу для Індонезії буде підготовлена протягом 5 робочих годин після подання замовлення і надіслана вам по електронній пошті для завантаження та друку.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Лист затвердження. Повідомлення про затвердження, видане Клірінговим центром Міністерства закордонних справ або Індонезійської імміграції.
  Якщо ви подаєте заявку на отримання багаторазової бізнес-візи, вам необхідно отримати повідомлення про затвердження від Міністерства закордонних справ у Джакарті перед подачею заявки на візу, і його необхідно надіслати до конкретного індонезійського консульства, в якому ви будете подавати заявку. Зазвичай цим займається ваш господар в Індонезії.

 • Повний маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут, що показує всі проміжні країни між вашим пунктом призначення та поверненням до країни походження. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Бізнес-лист. A soft/hard copy of business letter from the sending company. The letter should be printed on the company letterhead stationery, addressed to "The Consulate of Indonesia, Visa Section", and signed by a senior manager. The business letter must adhere to the following guidelines: Briefly introduce the applicant (please specify employment status/position held in the company by applicant). State the nature of the business to be conducted (i.e. nature of contracting, etc.) and the names and addresses of companies to be contacted in Indonesia. Specify the Type and desired Validity of the visa (i.e. a one year multiple entry business visa). Guarantee of sufficient funds for travel. In the event the applicant is self-employed, please mention the nature of business conducted in Indonesia in the application under "Other" in paragraph 1.15. Specify the place of accommodation in {Country}.

 • Бізнес-запрошення. Лист-запрошення від спонсоруючої компанії в країні призначення. Лист має бути надрукований на бланку компанії, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний вищим менеджером. Бізнес-лист повинен відповідати наступним вимогам:
  Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії).
  Зазначити характер бізнесу, який буде здійснюватися (наприклад, бізнес-зустрічі, переговори щодо контракту тощо) та назви та адреси компаній, з якими буде зв'язок у країні призначення.
  Вказати тип та бажану дійсність візи (наприклад, бізнес-віза з можливістю множинного в'їзду на один рік).

 • ID господаря. Будь ласка, надайте копію паспорта для особи, яка підписує лист-запрошення для бізнесу з Індонезії. Якщо ця особа не є громадянином Індонезії, будь ласка, надайте також копію документа, що підтверджує їх статус в Індонезії.

 • Електронні копії документів. Завантажте копії документів. Після оформлення замовлення, будь ласка, завантажте електронні сканування або фотографії інформаційної сторінки вашого паспорта та вашої фотографії. Ці сканування необхідні для того, щоб VisaHQ могла створити вашу заявку.

 • Форма заявки на візу. Копія заповненої заявки на схвалення, яка спочатку була подана до Посольства Індонезії.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Лист затвердження. Повідомлення про затвердження з Посольства Індонезії.

 • Оригінальний паспорт. Оригінал, ПІДПИСАНИЙ офіційний паспорт Сполучених Штатів Америки з щонайменше 6 місяцями залишку терміну дії.

 • Фотографія у форматі паспорта. Після завершення замовлення необхідно завантажити цифрову копію вашої фотографії.

 • Лист від Державного департаменту. Лист від Державного департаменту США, відправляючого відділу або агентства, адресований "Посольству Індонезії, Вашингтон, округ Колумбія", що пояснює мету подорожі та дати поїздки. Лист повинен містити ім'я заявника та номер паспорта.

 • Форма заявки на візу. Заповнена заявка на візу для Індонезії буде підготовлена протягом 5 робочих годин після подання замовлення і надіслана вам по електронній пошті для завантаження та друку.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Лист дозволу. Researcher Visa Authorization Letter від Генерального директорату з імміграції Індонезії після заповнення онлайн-заявки на наукові дослідження. Примітка: Заявка не буде розглядатися без офіційного повідомлення про авторизацію від Генерального директорату з імміграції Індонезії. Для початку та прискорення процесу отримання авторизації рекомендується, щоб спонсор заявника в Індонезії подавав запит на авторизацію до Міністерства вищої освіти та наукових досліджень та Генерального директорату з імміграції в Джакарті, Індонезія. Будь ласка, переконайтеся, що повідомлення адресовано Посольству/Генеральним консульствам Індонезії, в яких буде видана віза.

 • Для неповнолітніх. Заявники, які не досягли 18-річного віку, повинні додати нотаріально засвідчену копію свідоцтва про народження. Крім того, якщо заявник, який не досяг 18-річного віку, подорожує без законного опікуна, необхідно додати нотаріально засвідчений лист згоди, підписаний незаконним опікуном, який не подорожує.

 • Свідоцтво про жовту лихоманку. Вакцинація рекомендується, але не є обов'язковою, і потрібна лише у випадку, якщо заявник раніше подорожував в районах/країнах, що постраждали від жовтяної лихоманки.

 • Форма заявки на візу. Заповнена заявка на візу для Індонезії буде підготовлена протягом 5 робочих годин після подання замовлення і надіслана вам по електронній пошті для завантаження та друку.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Лист дозволу. Researcher Visa Authorization Letter від Генерального директорату з імміграції Індонезії після заповнення онлайн-заявки на наукові дослідження. Примітка: Заявка не буде розглядатися без офіційного повідомлення про авторизацію від Генерального директорату з імміграції Індонезії. Для початку та прискорення процесу отримання авторизації рекомендується, щоб спонсор заявника в Індонезії подавав запит на авторизацію до Міністерства вищої освіти та наукових досліджень та Генерального директорату з імміграції в Джакарті, Індонезія. Будь ласка, переконайтеся, що повідомлення адресовано Посольству/Генеральним консульствам Індонезії, в яких буде видана віза.

 • Для неповнолітніх. Заявники, які не досягли 18-річного віку, повинні додати нотаріально засвідчену копію свідоцтва про народження. Крім того, якщо заявник, який не досяг 18-річного віку, подорожує без законного опікуна, необхідно додати нотаріально засвідчений лист згоди, підписаний незаконним опікуном, який не подорожує.

 • Свідоцтво про жовту лихоманку. Вакцинація рекомендується, але не є обов'язковою, і потрібна лише у випадку, якщо заявник раніше подорожував в районах/країнах, що постраждали від жовтяної лихоманки.

 • Форма заявки на візу. Копія заповненої заявки на схвалення, яка спочатку була подана до Посольства Індонезії.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Жовта лихоманка. Для заявників, які є громадянами або недавно відвідали країну, де поширена жовта лихоманка, потрібна копія Міжнародного сертифіката про вакцинацію (МСВ) проти жовтої лихоманки. Щоб дізнатися більше про вакцинацію проти жовтої лихоманки або знайти вакцинаційний пункт, відвідайте сторінку ресурсів про жовту лихоманку Центру контролю та профілактики захворювань (CDC) за посиланням CDC's yellow fever resource page.

 • Лист дозволу. Лист від Генерального директорату з питань імміграції Індонезії. Заявка не буде розглянута без офіційного повідомлення про дозвіл від Генерального директорату з питань імміграції Індонезії. Для початку та прискорення процесу отримання дозволу, рекомендується, щоб спонсор заявника в Індонезії подавав запит на отримання дозволу до Генерального директорату з питань імміграції в Джакарті, Індонезія. Будь ласка, переконайтеся, що повідомлення адресовано Посольству/Генеральним консульствам Індонезії, в яких буде видана віза.

 • Лист гарантії. Лист від компанії мандрівника, в якому зазначається, що мандрівник здоровий і готовий до подорожі, і пройде тест на Covid-19 перед від'їздом.

 • Форма заявки на візу. Копія заповненої заявки на схвалення, яка спочатку була подана до Посольства Індонезії.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Жовта лихоманка. Для заявників, які є громадянами або недавно відвідали країну, де поширена жовта лихоманка, потрібна копія Міжнародного сертифіката про вакцинацію (МСВ) проти жовтої лихоманки. Щоб дізнатися більше про вакцинацію проти жовтої лихоманки або знайти вакцинаційний пункт, відвідайте сторінку ресурсів про жовту лихоманку Центру контролю та профілактики захворювань (CDC) за посиланням CDC's yellow fever resource page.

 • Лист дозволу. Лист від Генерального директорату з питань імміграції Індонезії. Заявка не буде розглянута без офіційного повідомлення про дозвіл від Генерального директорату з питань імміграції Індонезії. Для початку та прискорення процесу отримання дозволу, рекомендується, щоб спонсор заявника в Індонезії подавав запит на отримання дозволу до Генерального директорату з питань імміграції в Джакарті, Індонезія. Будь ласка, переконайтеся, що повідомлення адресовано Посольству/Генеральним консульствам Індонезії, в яких буде видана віза.

 • Лист гарантії. Лист від компанії мандрівника, в якому зазначається, що мандрівник здоровий і готовий до подорожі, і пройде тест на Covid-19 перед від'їздом.

 • Форма заявки на візу. Заповнена заявка на візу для Індонезії буде підготовлена протягом 5 робочих годин після подання замовлення і надіслана вам по електронній пошті для завантаження та друку.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта, з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Свідоцтво про жовту лихоманку. Вакцинація рекомендується, але не є обов'язковою, і потрібна лише у випадку, якщо заявник раніше подорожував в районах/країнах, що постраждали від жовтяної лихоманки.

 • Особисте запрошення. Лист запрошення від родини, соціальної організації, школи/університету або культурного закладу в Індонезії, який описує мету візиту та гарантує всі транспортні та житлові витрати, які виникнуть під час перебування.

 • ID господаря. Копія К.Т.П. (індонезійський паспорт) головної особи/особи, яка підписала лист-запрошення, якщо ця особа є громадянином Індонезії.

 • Доказ про місце проживання. Копія KIMS/KITAS (тимчасовий дозвіл на перебування в Індонезії, виданий імміграційним відомством Індонезії) головного/особи, яка є громадянином іншої країни і спонсорує ваш візит, або ідентифікаційна картка для іноземців. Іноземець, який перебуває в Індонезії і не має KIMS/KITAS або ідентифікаційної картки для іноземців, не може бути спонсором візиту родини.

 • Повний маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут, що показує всі проміжні країни між вашим пунктом призначення та поверненням до країни походження. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Indonesia Electronic Health Alert Card (E-HAC). Apply here or you can also install the E-HAC app on your smartphone that can be downloaded for Android and Apple phones. This is not a requirement for your visa application but is required prior to traveling to Indonesia.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

Віза не потрібна для пункту призначення.

Додаткова інформація
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • У Індонезії є обмежені регіони. Чотири такі регіони: Малуку, Посо та Іріан Джая/Західна Папуа. Особи, які бажають відвідати ці обмежені регіони, повинні отримати спеціальний дозвіл від індонезійських властей.
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Додаткові необхідні документи для неповнолітніх (до 18 років):
 • Свідоцтво про народження. Нотаріально засвідчена копія свідоцтва про народження заявника.
 • Лист згоди. Нотаріально посвідчений лист згоди, підписаний обома батьками, в якому вказується, хто буде подорожувати з дитиною і надається дозвіл Консульству на видачу візи дитині.
 • У Індонезії є обмежені регіони. Чотири такі регіони: Малуку, Посо та Іріан Джая/Західна Папуа. Особи, які бажають відвідати ці обмежені регіони, повинні отримати спеціальний дозвіл від індонезійських властей.
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • У Індонезії є обмежені регіони. Чотири такі регіони: Малуку, Посо та Іріан Джая/Західна Папуа. Особи, які бажають відвідати ці обмежені регіони, повинні отримати спеціальний дозвіл від індонезійських властей.
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Додаткові документи для неповнолітніх (віком до 18 років):
  Лист згоди від батьків, який повинен бути нотаріально засвідчений, включаючи копії паспорта та посвідчення водія обох батьків / законного опікуна.
  Копії паспортів батьків. Копія сторінок з інформацією з підписом паспортів обох батьків.
  Оригінальне свідоцтво про народження;
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Додаткові документи для неповнолітніх (віком до 18 років):
  Лист згоди від батьків, який повинен бути нотаріально засвідчений, включаючи копії паспорта та посвідчення водія обох батьків / законного опікуна.
  Копії паспортів батьків. Копія сторінок з інформацією з підписом паспортів обох батьків.
  Оригінальне свідоцтво про народження;
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).
 • Додаткові документи для неповнолітніх (віком до 18 років):
  Лист згоди від батьків, який повинен бути нотаріально засвідчений, включаючи копії паспорта та посвідчення водія обох батьків / законного опікуна.
  Копії паспортів батьків. Копія сторінок з інформацією з підписом паспортів обох батьків.
  Оригінальне свідоцтво про народження;
 • Вхід та транзит для всіх іноземних громадян заборонено, за винятком тих, у кого є:
  1) офіційна віза;
  2) дипломатична віза;
  3) візиторська віза;
  4) Віза на тимчасове перебування;
  5) Офіційний дозвіл на перебування;
  6) дипломатична віза на перебування;
  7) Тимчасове дозвіл на перебування (KITAS);
  8) Постійний дозвіл на проживання (KITAP).
  а також: 9) Зареєстровані члени екіпажу;
  10) власники Карти для бізнес-подорожей АТЕС (ABTC);
  11) Традиційні перетинання кордону;
  12) Суб'єкти двосторонньої Угоди про коридори для подорожей (TCA);
  13) та власники Спеціального дозволу від індонезійського Міністерства / Агентства.
  Видача віз була призупинена, за винятком тих, хто має співчутливі причини (смерть або хвороба найближчої родини або пошук медичної допомоги в Індонезії).

E-Tourist (visa on arrival) до Індонезії. Ціни для громадян Сполучених Штатів Америки

Тип візиМаксимальний термін дії
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
Термін оформлення візи
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Консульський збірВартість послугTaxЗагальна вартість
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
Up to 90 days
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Той же день
Консульський збір:$34.00
Вартість послуг:$59.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$93.00
$93.00
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
Up to 90 days
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Той же день
Консульський збір:$34.00
Вартість послуг:$59.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$93.00
$93.00
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
Up to 90 days
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Той же день
Консульський збір:$34.00
Вартість послуг:$59.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$93.00
$93.00
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Той же день
Консульський збір:$34.00
Вартість послуг:$89.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$123.00
$123.00
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Той же день
Консульський збір:$34.00
Вартість послуг:$89.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$123.00
$123.00
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 90 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Той же день
Консульський збір:$34.00
Вартість послуг:$89.00
Tax:$0.00
Загальна вартість:$123.00
$123.00
 • Check visa

Політика візового режиму Індонезії

Індонезія має політику візового режиму, яка визначає вимоги до в'їзду іноземних громадян в країну на короткострокові або довгострокові візити. Більшість відвідувачів повинні отримати візи до своєї поїздки, якщо вони не є громадянами країн, які мають право на безвізовий в'їзд. Громадяни країн з безвізовим та небезвізовим режимом повинні мати паспорти зі строком дії принаймні шість місяців та зворотній квиток до своєї бази. Однак, у спеціальних випадках особи з паспортами зі строком дії менше шести місяців можуть бути прийняті, якщо заявник прибуває як бізнес-відвідувач. Крім вищезазначених документів, при в'їзді імміграційний офіцер на пункті в'їзду може попросити відвідувача пред'явити документи, що підтверджують наявність коштів та готельну бронювання.

На даний момент існує кілька країн у списку безвізового режиму, і якщо ви з однієї з них, ви можете відвідати Індонезію без візи та перебувати тут максимум 30 днів. Більшість країн безвізового режиму є країнами-членами АСЕАН, включаючи острів Тімор Лешті.

Безвізові відвідувачі можуть в'їжджати в Індонезію через схвалені прикордонні переходи, морські порти або аеропорти.

Електронна віза при прибутті

Віза при прибутті в Індонезію трохи відрізняється від інших країн. Цей в'їзний документ виданий Директоратом імміграції та призначений для іноземців без безвізового в'їзду. Вона доступна громадянам країн, які знаходяться у списку відповідності, але з обов'язковою платою за подання заявки. Власники можуть перебувати в країні протягом 30 днів, але можуть продовжити цей термін ще на 30 днів на будь-якому призначеному пункті в'їзду.

Для отримання цієї електронної візи при прибутті або eVOA вам потрібно заповнити заявку та подати її для отримання затвердження на візит до країни, де вам буде видана фактична віза. Крім того, існують два типи електронних віз при прибутті: eVOA, яка призначена для бізнесу, туризму та транзиту, та візиторська віза, яка призначена лише для туризму.

Транзитні пасажири

Транзитні пасажири, які направляються в іншу країну, можуть пересадитися на рейси в призначених аеропортах Індонезії, але за певних умов. Ті, хто подорожує через аеропорт Сукорно-Хатта та проведуть менше 24 годин очікування на свій рейс, не потребують транзитної візи. Для інших міжнародних аеропортів країни час очікування без візи становить 8 годин. Також пасажири, які пересаджуються між терміналами в аеропорту Нгурах-Рай або Сукорно-Хатта, потребують віз, якщо вони не є власниками паспортів країн безвізового режиму.

Основна інформація про електронну візу Індонезії / візиторську візу

Не для працевлаштування: Електронна віза при прибутті або візиторська віза не призначена для працевлаштування або довгострокових зобов'язань в Індонезії. Вам заборонено шукати або займатися будь-якою роботою з метою заробітку під час перебування. Якщо ви бажаєте працювати в Індонезії, відвідайте найближче посольство або консульство для отримання робочої візи.

Можливість продовження лише один раз: Цю електронну візу при прибутті або візиторську візу можна продовжити лише один раз, і це потрібно зробити до закінчення терміну дії вашої візи. Очікування до закінчення терміну дії заборонено, оскільки це означатиме, що ви перебуваєте в країні незаконно. Заявки на продовження слід надсилати до найближчого Директорату імміграції. Крім того, успішні заявники отримають можливість продовжити термін дії візи на максимум 30 днів.

Одноразовий в'їзд: Ваша онлайн-віза може бути використана лише один раз для в'їзду в Індонезію, оскільки це одноразовий документ. Після виїзду з країни ви не зможете використовувати його знову, навіть якщо він ще дійсний. Також зверніть увагу, що віза закінчується, якщо закінчується термін дії паспорта, до якого вона прикріплена.

Подайте заявку

Обмеження на подорожі COVID-19 Індонезія

 • Entry is open
  Індонезія тепер відкрита для туризму. Міжнародні мандрівники, які прибувають на територію Республіки Індонезія, повинні дотримуватися наступних протоколів здоров'я та правил карантину.
  Вимоги до прибуття
  Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
  Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
  Обмеження при в'їзді
  🏠Карантин: Прибульці в Індонезію зобов'язані перебувати на карантині до 5 днів для вакцинованих мандрівників.
  😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

Де нас можна знайти

Кому подати заявку на Індонезія віза в

Часті питання про візу до країни призначення

   Список посольств Індонезії United States of America

   Індонезія Митні вимоги

   Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
     Контактна інформація митниці
     Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

     • Телефон


     Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

     ×

     От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
     Будь ласка, повторіть спробу пізніше


     Оновіть сторінку