Віза до Ірану

Віза до Ірану

постійний мешканець?


Всі іноземці повинні зареєструватися протягом 8 днів після прибуття в поліцейському офісі за місцем перебування, щоб отримати дозвіл на проживання.

Через кордон не пропускають жінок в одязі, що не відповідає правилам (повинні бути закриті руки і ноги до щиколоток, повинен бути присутнім шарф, хустка або інший елемент одягу, що прикриває волосся).

Візу терміном на 14 днів можна отримати при перетині кордону.

Туристична Віза в Іран. Для громадян України потрібна персональна присутність.

На жаль, на даний момент туристична віза в Іран не може бути оформлена через сервіс VisaHQ. Вам необхідно звернутися до найближчого посольство або консульства Ірану.

Перед тим, як звертатися в посольство, перевірте необхідні документи, час, який піде на обробку даних для візи, і чи приймає посольство заяви поштою.

Щоб туристична віза в Іран була оформлена, необхідні такі документи:

a
Туристична Віза до Ірану - заповнена анкета
b
Закордонний паспорт, дійсний ще мінімум 6 місяців.
c
Passport Photo: 2 Include a passport style photo, with a white background, taken within the last 6 months. You may also choose to upload a photo to your order for us to print. There is a surcharge associated with this service.
d
Візовий збір. Підтвердження про оплату візового збору.
Віза до Ірану для громадян Україна потрібна, зв'яжіться з найближчим Посольство Іранудля отримання більш докладної інформації.This information is available at website.
No worries, we did it for your convenience.

Get all the information and services provided exclusively for residents in one click.
Go to