Молдова

Find the right Молдова Visa for your trip with price, requirements, and application time

Потрібно отримати візу в Молдова забирає всю радість від подорожування.
Ми тут, щоб повернути її. Просто подайте заяву онлайн нижче і дозвольте нам зробити все решту

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 днів на тиждень

Типи віз у Молдові

Ви можете подати заявку на отримання електронної візи в Молдову через VisaHQ. Процес подачі заявки простий, і ви можете отримати свою електронну візу, надіслану безпосередньо на вашу затверджену електронну адресу протягом кількох днів, щоб ви могли здійснити поїздку. Ми розглянемо різні типи електронних віз, щоб ви могли зробити обґрунтований вибір щодо того, який підходить вашим потребам.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Молдова з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Молдова. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Молдова та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • n
  Туристична віза
  не потрібна
 • n
  Бізнес-віза
  не потрібна
 • n
  Транзитна віза
  не потрібна
Віза не потрібна для пункту призначення.

Молдовська електронна віза для туризму

Молдовська електронна віза для туризму - це електронний дозвіл, який дозволяє вам в'їхати в Республіку Молдова на короткострокові візити. Цей документ є одноразовим дозволом або візою, яку можна використовувати лише для однієї поїздки. Це означає, що для відвідування Молдови в будь-який час вам потрібно оплатити нову електронну візу для кожного візиту. Програма електронної візи була запущена в 2015 році для спрощення процедури отримання візи, і вона здійснюється в Інтернеті, тому не потрібно відвідувати консульство. Також відома як віза короткострокового перебування типу C, вона дозволяє перебувати в країні протягом максимум 90 днів протягом 6-місячного періоду.

Це означає, що якщо ви відвідали і перебували до трьох місяців, вам потрібно зачекати щонайменше ще три місяці, перш ніж спробувати в'їхати в країну. Туристична віза може бути використана для відвідування спортивних, релігійних та культурних заходів, відвідування родичів та друзів, огляду країни або проведення відпустки.

Термін дії електронної візи Молдови для туризму

Ця електронна віза дійсна протягом 90 днів після видачі.

Термін обробки електронної візи Молдови для туризму

Обробка займає три дні.

Пункт пропуску

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Кишинів - Міжнародний аеропорт Бельці - Міжнародний аеропорт Кагул

Пункти пропуску кордону: перетин Молдова - Румунія, перетин Молдова - Україна

Морський порт: Гюргіулешть

Молдовська електронна віза для бізнесу

Електронна віза для бізнесу видається відповідним відвідувачам для бізнесових зустрічей, конференцій, семінарів, переговорів, пошуку інвестиційних можливостей, вирішення спадкових питань та багато іншого. Ця електронна віза не є робочою візою, оскільки не надає власнику право працювати під час перебування в країні; бізнес-електронна віза призначена лише для некомерційних діяльностей, які не приносять прямої оплати відвідувачу.

Бізнес-віза є візою з одноразовим в'їздом, що діє 90 днів, і вона не може бути передана і не може бути використана двома мандрівниками. Крім того, всі заявники повинні надати документи, що підтверджують бізнес-характер їхньої подорожі, а також їхні паспорти повинні бути дійсними ще протягом трьох місяців після дати прибуття.

Термін дії електронної візи Молдови для бізнесу

Ця електронна віза дійсна протягом 90 днів після видачі

Час обробки електронної візи Молдови для бізнесу

Електронна віза обробляється протягом до 3 днів або навіть менше.

Пункт пропуску

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Кишинів - Міжнародний аеропорт Бельці - Міжнародний аеропорт Кагул

Кордони: Перетин Молдова - Румунія, Перетин Молдова - Україна

Морський порт: Гюргіулешть

Зареєструйте свою поїздку у US Department of State!
Будьте в курсі.
Отримайте важливу інформацію від Посольства про умови безпеки у вашій країні призначення, що допомагає вам приймати обґрунтовані рішення щодо вашого маршруту.
Будьте безпечними.
Допоможіть US Embassy зв'язатися з вами у разі надзвичайних ситуацій, будь то природні катаклізми, громадські заворушення або сімейні надзвичайні ситуації.
Бути на зв'язку.
Допоможіть родичам і друзям зв'язатися з вами в надзвичайних ситуаціях.

  На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

  Віза не потрібна для пункту призначення.

  Віза не потрібна для пункту призначення.


  Звучить непогано! Що ще мені потрібно знати, плануючи подорож до Молдови?
  • По-перше, перевірте поточний термін дії Вашого паспорта.

  • По-друге, переконайтеся, що у Вашому паспорті є чисті сторінки.

  • Перевірте, чи потрібна Вам Транзитна віза.

   Перевірте у авіакомпанії, з якою ви подорожуєте, чи будуть у вас пересадки, як частина Вашої подорожі до Молдови. Може статися так, що у Вашому шляху вам знадобиться Транзитна віза. Будь ласка ознайомтесь із візовими вимогами цієї країни.
  Додаткова інформація
   • Перевірити візу

   Moldova Visa Policy

   Уряд Республіки Молдова має активний закон про імміграцію, який регулює в'їзд і виїзд іноземних громадян, які приїжджають з метою туризму, бізнесу, відпочинку, навчання або будь-якої іншої мети.

   Згідно з цим законом, деякі національності можуть відвідувати східноєвропейські країни з метою туризму і бізнесу без віз за рахунок двосторонніх угод, укладених з їх країнами.

   Однак відвідувачі, які не є громадянами цих країн, повинні отримати візу від молдовської закордонної місії або онлайн-е-візу, перш ніж вони зможуть в'їхати в Молдову.

   Уряд приймає тільки машинночитаємі паспорти або, у деяких випадках, біометричні національні ID-карти, видані країнами ЄС, Монако, Ліхтенштейн, Швейцарія, Туреччина та Суринам. ID-карти та паспорти повинні бути дійсними протягом принаймні 3 місяців після закінчення запланованого перебування в країні.

   Виняток з візового режиму Молдови

   Якщо ви є громадянином країн, перелічених нижче, ви можете в'їхати в Молдову без візи та перебувати тут протягом до 90 днів протягом 180-денного періоду. Крім того, біженці та особи без громадянства також можуть в'їжджати в Молдову без візи.

   Онлайн-віза Молдови

   Онлайн-віза - це короткострокова електронна віза, яку можна отримати через Інтернет. Особи з обраних країн можуть подати заявку на отримання е-візи, заповнивши онлайн-форму заявки; форму слід подати разом з прикріпленими копіями їх документів. Онлайн-шлях є простішим і швидшим, оскільки вам не потрібно мати справу з посольськими посадовцями та тривалим процесом, який може зайняти кілька тижнів або місяців.

   Після подачі заявки на е-візу ви повинні отримати відповідь протягом 3 днів або навіть менше. Щоб отримати е-візу, ви повинні відповідати наступним критеріям

   • Ви повинні бути громадянином країни, яка має право на отримання візи
   • У вас повинен бути дійсний паспорт з терміном дії принаймні 6 місяців
   • Ви повинні представити докази про проживання та фінансову достатність
   • Ви не повинні мати наміру перебувати в Молдові більше, ніж на затверджений термін (90 днів)
   • Ви повинні бути без судимості
   • Ви не повинні мати наміру працювати в Молдові

   Важлива інформація про молдовську е-візу

   Не для транзиту: Перша річ, яку варто знати про цю онлайн-візу, полягає в тому, що її не можна використовувати для транзиту, на відміну від віз, виданих іншими країнами. Якщо ви плануєте подорож до третьої країни через Молдову та плануєте зачекати кілька днів у країні перед продовженням подорожі, вам потрібно окремо подати заявку на транзитну візу. Існують два типи транзитних віз; одна на 24 години, а інша на 5 днів.

   Представте копію при в'їзді: Подорожуючи до Молдови, ви повинні намагатися мати копію е-візи, оскільки прикордонні службовці будуть вимагати її при в'їзді.

   Використовуйте той самий паспорт: Дуже важливо, щоб ви подорожували тим самим паспортом, яким ви користувалися для подання заявки на візу, а не іншим. Якщо ви використовуєте інший паспорт, вам буде відмовлено в в'їзді.

   Подавайте заявку заздалегідь: Вам варто подати заявку принаймні за 72 години або ще раніше до вашої поїздки в Молдову. Раннє подання заявки захистить вас від ризику зміни вашого маршруту або скасування ваших планів взагалі.

   Особлива документація для неповнолітніх: Якщо ви подорожуєте з неповнолітнім, вам потрібні спеціальні документи, такі як свідоцтво про народження, щоб підтвердити ваше споріднення, якщо дитина є вашою, або документ, що підтверджує згоду батьків, якщо дитина не є вашою. Ці перевірки були введені для запобігання торгівлі дітьми.

   Онлайн-віза Молдови - Отримайте свою е-візу Молдови з VisaHQ

   Ви плануєте поїздку до Молдови незабаром і ви з однієї з країн, які мають право на отримання е-візи? Вам не потрібно відвідувати посольство М

   Обмеження на подорожі COVID-19 Молдова

   • В'їзд відкритий
    Молдова відкрита для подорожей
    Вимоги до прибуття
    Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
    Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
    Обмеження при в'їзді
    😷У громадських місцях та в транспорті обов'язкове носіння масок.

   Де нас можна знайти

   Кому подати заявку на Молдова віза в

   Часті питання про візу до країни призначення

     Список посольств Молдови United States of America

     Молдова Митні вимоги

     Імпортні положення Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
       Контактна інформація митниці
       Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

       • Телефон


       Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

       ×

       От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
       Будь ласка, повторіть спробу пізніше


       Оновіть сторінку