Об'єднані Арабські Емірати

Find the right Об'єднані Арабські Емірати Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to Об'єднані Арабські Емірати takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week
Short-term travel visas
Long-term visas & Immigration

Типи віз в Об'єднаних Арабських Еміратах

Ви можете подати заявку на туристичну візу, бізнес-візу або транзитну візу на нашій платформі. Ось особливості та вимоги для кожної з цих віз. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Об'єднані Арабські Емірати з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Об'єднані Арабські Емірати. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Об'єднані Арабські Емірати та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • r
  Туристична електронна віза
  потрібна
 • r
  Бізнес E-віза
  потрібна
 • n
  Туристична віза
  не потрібна
Віза потрібна для пункту призначення.

Віза для туристів в Об'єднані Арабські Емірати

Віза для туристів в ОАЕ також називається візою Дубая або Абу-Дабі, спеціально розробленою для туристів з країн, що мають право на отримання візи. Офіційний документ для в'їзду призначений для короткострокових цілей або поїздок, що тривають від 30 до 180 днів. Тривалість перебування в Королівстві залежить від вашого паспорта. Наприклад, громадяни Мексики можуть перебувати до 180 днів, тоді як громадяни інших країн можуть перебувати 30, 60 або 90 днів.

Деякі країни зі списку електронної візи також знаходяться в списку віз при в'їзді, але подача заяви на першу опцію краще, оскільки вам не доведеться чекати в довгих чергах в аеропорту на отримання візи, якщо ви оберете другу опцію. Зверніть увагу, що, за винятком особливих обставин, ця віза видана як віза з одноразовим в'їздом.

Термін дії туристичної електронної візи Об'єднаних Арабських Еміратів

Ця електронна віза дійсна протягом 60 днів з дати видачі.

Термін обробки туристичної електронної візи Об'єднаних Арабських Еміратів

Обробка цієї візи займає 3 дні.

Пункт пропуску

Власники електронних віз можуть в'їжджати в Об'єднані Арабські Емірати через будь-який з цих аеропортів:

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Абу-Дабі, Міжнародний аеропорт Аль-Мактум, Міжнародний аеропорт Шарджа, Міжнародний аеропорт Дубая, Міжнародний аеропорт Аль-Айн, Аеропорт Рас-Аль-Хайма, Виконавчий аеропорт Аль-Батін, Міжнародний аеропорт Фуджейра, Аеропорт Сір Бані Яс, Аеропорт Далма, Міжнародний аеропорт Хартуму.

Віза для бізнесу в Об'єднаних Арабських Еміратах

Віза для бізнесу видається бізнес-професіоналам та інвесторам, які приїжджають до ОАЕ. Ця багатофункціональна віза призначена для різних бізнес-пов'язаних діяльностей. Ви можете використовувати її для участі в конференціях, семінарах та ярмарках в ОАЕ, відвідування як представник організації, вирішення спадкових питань, роботи консультантом, здійснення інвестиційних інтересів тощо. Ви можете перебувати в Еміратах з цією візою протягом 30-180 днів, залежно від вашої національності, і вона видаватиметься як одноразова або багаторазова віза.

Ця електронна віза не є робочою візою, тому ви не можете використовувати її для отримання прямого доходу протягом вашого перебування. Щоб отримати її, вам потрібно надати докази вашої бізнес-діяльності, такі як лист-запрошення від вашого господаря, яким може бути організація або фізична особа. Вам також потрібно надати маршрут або супровідний лист, в якому вказані дата прибуття та від'їзду, а також мета вашої поїздки.

Термін дії бізнес-візи ОАЕ

Вона дійсна протягом 60 днів після видачі.

Час обробки бізнес-візи ОАЕ

Обробка займає 3 дні.

Пункт пропуску

Власники цієї електронної візи можуть в'їжджати в Об'єднані Арабські Емірати через будь-який з цих аеропортів.

Аеропорти: Міжнародний аеропорт Абу-Дабі, Міжнародний аеропорт Аль-Мактум, Міжнародний аеропорт Шарджа, Міжнародний аеропорт Дубая, Міжнародний аеропорт Аль-Айн, Аеропорт Рас-Аль-Хайма, Виконавчий аеропорт Аль-Батін, Міжнародний аеропорт Фуджейра, Аеропорт Сір Бані Яс, Аеропорт Далма, Міжнародний аеропорт Хартуму.

Для власників паспорта США не потрібні попередні візові домовленості для відвідування ОАЕ. Просто вийдіть з літака в аеропорту Дубая і продовжуйте до імміграційного контролю, де ваш паспорт буде позначений 30-денною візою на безкоштовний візит.

Туристична електронна віза до Об'єднаних Арабських Еміратів: заповніть анкету онлайн

та завантажте цифрові копії наступних документів:
 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантажити фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу додається додаткова плата.

 • Доказ про статус. Копія статусу імміграції в Сполучених Штатах, така як картка резидента, робота або дозвіл на навчання.

 • Медичний сертифікат. Міжнародні туристи повинні пройти ПЛР-тест з максимальною дійсністю чотирьох днів (96 годин) до дати відльоту. При прибутті в аеропорти Дубая вони повинні будуть пред'явити докази відсутності інфікування вірусом. Якщо вони не зможуть пред'явити докази, їм буде проведено ПЛР-тест в аеропорту.

 • Страхування здоров'я. Для подтверждения международного медицинского страхования, которое включает покрытие поездки в United Arab Emirates, требуется предоставить документы. Заявители могут получить бесплатное предложение и приобрести действительное страхование для путешествий у нашего партнера.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Оригінальний паспорт. Підписаний паспорт з щонайменше 6 місяцями залишку дійсності.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть 2 фотографії у стилі паспорта з білим фоном, зроблені протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фотографії до вашого замовлення для друку. За цю послугу додається додаткова плата.

 • Лист від Державного департаменту. ОРИГІНАЛ листа від Державного департаменту США, адресованого "Посольству Об'єднаних Арабських Еміратів у Вашингтоні, округ Колумбія", в якому пояснюється мета подорожі та дати поїздки. Лист повинен містити ім'я заявника та номер паспорта.

На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

Віза не потрібна для пункту призначення.

Додаткова інформація
 • Це зосереджено виключно на місті Абу-Дабі.
  Виконайте ПЛР-тест, не пізніше ніж за 96 годин до вильоту. Тест повинен бути або арабською, або англійською мовою. Діти до 12 років звільняються.
  Кілька обраних країн також мають можливість пройти тестування при прибутті, якщо вони не можуть отримати ПЛР-тест на 96 годин у своїй власній країні. Список наразі дуже невеликий, але складається з наступних країн: Саудівська Аравія, Кувейт, Бахрейн, Оман, Велика Британія, Німеччина.
  Завантажте DXB Smart App на свій телефон.
  Уряд ОАЕ заявив, що всім подорожуючим і туристам, які прибувають до Дубаю, ОБОВ'ЯЗКОВО потрібне медичне страхування для подорожей.
  Будь-якому мандрівнику, який прибуває з країни зі зеленого списку, не потрібно виконувати вимоги щодо карантину, а лише підлягає вимогам щодо тестування. На даний момент, зелений список країн включає: Австралія, Бруней, Китай, Греція, Гренландія, Гонконг, Малайзія, Маврикій, Нова Зеландія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Тайвань, Таджикистан, Таїланд, Узбекистан, В'єтнам.
  Більшість країн, які не включені до зеленого списку, все ще можуть подорожувати до Абу-Дабі, якщо вони відповідають вимогам для отримання візи при в'їзді і погоджуються виконувати вимогу щодо карантину тривалістю 10 днів.
 • Вимоги до тестування для Абу-Дабі.
  Перед полетом. Щоб здійснити посадку на рейс до Абу-Дабі, всі пасажири повинні пройти ПЛР-тест не пізніше, ніж за 96 годин до вильоту та пред'явити докази негативних результатів. Пасажири, які прибувають з Великої Британії, матимуть лише 72-годинний проміжок часу.
  Тест при прибутті. Всі пасажири також пройдуть ПЛР-тест при прибутті. Навіть якщо ви подорожуєте з країни, що знаходиться у "зеленому" списку, вам необхідно буде ізолюватися до отримання результатів тесту, зазвичай це займає 12-24 години.
  Тестування в день 6 та день 12 для країн зеленого списку. Подорожуючі, які прибувають з країн зеленого списку і, отже, звільнені від 10-денної карантину, також повинні пройти ПЛР-тестування в день 6 та день 12 своєї подорожі.
  Тестування на 8-й день для країн з карантином. Пасажири, які прибувають з країн, НЕ включених до "зеленого" списку, і які зобов'язані перебувати в карантині протягом 10 днів, повинні пройти ПЛР-тестування на 8-й день своєї поїздки, щоб бути звільненими з карантину на 10-й день та зняти браслет.
  Пасажири, яким не виповнилося 12 років, звільняються від тестування.
 • Усі відвідувачі Абу-Дабі повинні завантажити додаток для відстеження контактів Alhosn та використовувати його протягом усього перебування.
 • Додаткові необхідні документи для чоловіків, які не досягли 21-річного віку, та жінок, які не досягли 23-річного віку.
  Заявник повинен бути супроводжений батьком або матір'ю.
  Свідоцтво про народження. Копія свідоцтва про народження заявника.
  Копія сторінок з інформацією з паспорта батька або матері, який подорожує.
  Батьківська віза ОАЕ. Копія дійсної візи батьків, які подорожують в ОАЕ (якщо батько подає заявку на візу разом зі заявником).
 • Перед подачею заявки на электронную визу ОАЭ ви повинні перебувати за межами країни. У разі, якщо ви щойно покинули Об'єднані Арабські Емірати, будь ласка, надайте нам копію виїзних печаток ОАЕ.
 • E-візи для короткострокових бізнес-віз видані як "Візиторські" візи.

Туристична електронна віза до Об'єднаних Арабських Еміратів. Ціни для громадян Сполучених Штатів Америки

Тип візиМаксимальний термін дії
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
Термін оформлення візи
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
Консульський збірВартість послугTaxЗагальна вартість
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$251.34
Вартість послуг:$108.92
Tax:$0.00
Загальна вартість:$360.26
$360.26
30 днів одноразовий в'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$251.34
Вартість послуг:$139.15
Tax:$0.00
Загальна вартість:$390.49
$390.49
60 днів Одноразовий В'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$305.80
Вартість послуг:$108.92
Tax:$0.00
Загальна вартість:$414.72
$414.72
60 днів Одноразовий В'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$305.80
Вартість послуг:$139.15
Tax:$0.00
Загальна вартість:$444.95
$444.95
30 днів Багаторазовий В'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$379.33
Вартість послуг:$108.92
Tax:$0.00
Загальна вартість:$488.25
$488.25
60 днів Багаторазовий В'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$406.56
Вартість послуг:$108.92
Tax:$0.00
Загальна вартість:$515.48
$515.48
30 днів Багаторазовий В'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$379.33
Вартість послуг:$139.15
Tax:$0.00
Загальна вартість:$518.48
$518.48
60 днів Багаторазовий В'їзд
Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
До 60 днів
Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
2-3 робочих дні
Консульський збір:$406.56
Вартість послуг:$139.15
Tax:$0.00
Загальна вартість:$545.71
$545.71
 • Check visa

United Arab Emirates Visa Policy

Об'єднані Арабські Емірати мають чітку політику, яка пояснює вимоги, яким повинні відповідати всі відвідувачі, перш ніж їм дозволять в'їзд в Королівство. Закон про імміграцію ОАЕ контролює потік іноземних громадян, які в'їжджають і виїжджають з їх територій. Згідно з Федеральним законом 6 (1973), всі відвідувачі, які приїжджають в ОАЕ, повинні мати дійсні візи, за винятком осіб, які мають право на безвізовий в'їзд.

Громадяни країн Перської затоки є єдиною категорією осіб, які можуть в'їжджати в ОАЕ без віз.

Країни безвізового в'їзду в Об'єднані Арабські Емірати

Країни безвізового в'їзду в ОАЕ - це країни Ради країн Перської затоки, а саме

 • Бахрейн - Кувейт - Саудівська Аравія - Оман - Катар

Громадяни цих країн можуть в'їжджати в ОАЕ лише з дійсним ідентифікаційним документом або паспортом, виданим їхніми домашніми урядами.

Інші країни безвізового в'їзду

Крім країн Перської затоки, існує додатковий перелік країн, громадяни яких можуть в'їжджати без візи або мають право на візу при прибутті. Відвідувачі цієї категорії можуть перебувати в ОАЕ протягом 30, 60, 90 і 180 днів. Кількість днів безвізового перебування залежить від паспорта заявника. Однак, на відміну від громадян країн Перської затоки, всі інші громадяни можуть в'їжджати в ОАЕ лише з дійсними паспортами, виданими їм їхніми домашніми урядами.

Примітка: Громадяни Індії з дійсними візами або дозволами на проживання в США або Європейському Союзі мають право на візу при прибутті на 14 днів.

Важливі моменти, які слід враховувати про електронну візу ОАЕ

Під час підготовки до поїздки в ОАЕ, ось деяка важлива інформація, яку варто мати на увазі.

Імміграція в ОАЕ: Законом передбачено, що імміграційні органи ОАЕ зобов'язані перевіряти кожного відвідувача, який прибуває в країну, і це стосується осіб з візами. При проходженні пункту пропуску вас попросять пред'явити паспорт і документи про подорож, а також задаватимуть питання про вашу поїздку. Переконайтеся, що ви даєте чіткі і чесні відповіді, оскільки вони порівняють ваші відповіді з представленими документами. Імміграційні органи мають повне право відмовити в'їзду відвідувачам, які не можуть обґрунтувати свої причини перебування в країні.

Право на візу: Зверніть увагу, що тільки особи з країн, які мають право на отримання електронних віз, можуть подавати заявки на візи. Вони також повинні мати дійсні паспорти як доказ їх громадянства. Вони також повинні мати намір покинути ОАЕ після закінчення візи без планів на довгострокові візити. Ще одним критерієм відповідності є наявність фінансових можливостей для оплати витрат протягом перебування в ОАЕ.

Паспорт: Ви повинні використовувати той самий паспорт для подачі заявки та подорожі, оскільки електронна віза, яку вам видають, пов'язана з паспортом. Представлення іншого паспорта офіцерам на службі в аеропорту є достатньою підставою для відмови в в'їзді. Якщо ваш поточний паспорт не покриває тривалість вашого перебування в Об'єднаних Арабських Еміратах, подайте заявку на новий паспорт, перш ніж подавати заявку на електронну візу.

Не для роботи: Програма електронних віз призначена для туристів, бізнесу та транзитних відвідувачів, а не для роботи. Особи, які працюють в ОАЕ без робочої візи, будуть покарані владою та депортовані.

Не перебувайте надто довго: Будьте уважні до кількості днів, які дозволено перебувати в ОАЕ громадянам вашої країни, чи то 30, 60,

Обмеження на подорожі COVID-19 Об'єднані Арабські Емірати

 • Entry is open
  Усі пасажири, які подорожують до Дубая, більше не зобов'язані пред'являти сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або проходити ПЛР-тести. Пасажири, які подорожують з Дубая або через нього, зобов'язані лише дотримуватися вимог транзиту та вимог подорожі до кінцевого пункту призначення. Громадяни країн Ради співробітництва Перської затоки (Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар та Саудівська Аравія) можуть подорожувати між країнами Ради співробітництва Перської затоки та в'їжджати до Дубая за допомогою своєї національної картки ідентифікації (ID-карти).
  Вимоги до прибуття
  Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
  Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
  Обмеження при в'їзді
  😷У деяких випадках потрібно носити маски.

Де нас можна знайти

Кому подати заявку на Об'єднані Арабські Емірати віза в

Часті питання про візу до країни призначення

   Список посольств Об'єднаних Арабських Еміратів United States of America

   Об'єднані Арабські Емірати Митні вимоги

   Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
     Контактна інформація митниці
     Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

     • Телефон


     Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

     ×

     От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
     Будь ласка, повторіть спробу пізніше


     Оновіть сторінку