Сполучені Штати Америки

Find the right Сполучені Штати Америки Visa for your trip with price, requirements, and application time

Потрібно отримати візу в Сполучені Штати Америки забирає всю радість від подорожування.
Ми тут, щоб повернути її. Просто подайте заяву онлайн нижче і дозвольте нам зробити все решту

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 днів на тиждень

Типи віз Сполучених Штатів

Ви можете подати заявку на всі доступні онлайн-візи США через VisaHQ, залежно від ваших потреб та громадянства.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у Сполучені Штати Америки з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом Сполучені Штати Америки. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у Сполучені Штати Америки та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
  Віза потрібна для пункту призначення.

  США ESTA для туризму

  ESTA для туризму призначений для відвідувачів з будь-якої з 40 країн, які мають право на в'їзд до США з метою туризму, відпочинку або відвідування родичів. Цей дозвіл на в'їзд покриває візити на материкову частину, Пуерто-Рико та Віргінські острови. Власники можуть перебувати в цих районах до 90 днів за кожен візит і можуть в'їжджати до США стільки разів, скільки їм заманеться, оскільки це багаторазова віза.

  Вона була запущена в 2009 році для спрощення короткострокових поїздок і підтримки туристичної галузі для відвідувачів, які відповідають умовам програми безвізового в'їзду. Туристична віза ESTA вимагає наявності дійсного паспорта та квитка на повернення до вашої країни або місця проживання.

  Термін дії туристичного ESTA для Сполучених Штатів Америки

  Цей документ дійсний протягом 2 років або до закінчення терміну дії паспорта, з яким він пов'язаний.

  Термін обробки туристичного ESTA для Сполучених Штатів Америки

  Обробка заявки займає до 3 днів.

  Пункт пропуску

  Всі аеропорти, морські порти та прикордонні переходи з Мексикою та Канадою.

  Сполучені Штати Америки ESTA для бізнесу

  Бізнес-люди також не залишаються осторонь, оскільки вони також можуть подати заявку на ESTA. Цей документ призначений для консультантів, представників компаній і організацій, інвесторів, підприємців та гостей, які прибувають для проведення бізнес-заходів. Ви можете використовувати ESTA для бізнесу для в'їзду в США для переговорів з контрактами, участі в зустрічах та гостинних заходах, вирішення спадщини та здійснення будь-якої бізнес-діяльності, яка не принесе вам прямої оплати.

  ESTA для бізнесу видано як багаторазовий документ, що означає, що ви можете використовувати його кілька разів, але зверніть увагу, що його не можна використовувати замість робочої візи. Особи, які мають намір працювати, повинні звернутися до найближчого посольства США, щоб подати заявку на робочу візу.

  Термін дії бізнес-ESTA для Сполучених Штатів

  Бізнес-ESTA дійсний протягом 2 років або до закінчення терміну дії паспорта, з яким він пов'язаний.

  Час обробки бізнес-ESTA для Сполучених Штатів

  Обробка займає 3 дні.

  Пункт пропуску

  Всі морські порти, аеропорти та прикордонні переходи.

  VisaHQ не може допомогти мандрівникам, які подають заявку на отримання візи в Нігерію з непаспортними документами.

  Звичайна обробка в даний час недоступна. Тільки послуга прискореної обробки буде доступна наразі. VisaHQ може бути не в змозі надати візові послуги для урядових контракторів у певних випадках.

  З 15 березня 2021 року Посольство Китаю в Сполучених Штатах надасть полегшення для заявників на візу, які були вакциновані китайськими вакцинами проти COVID-19 (які отримали дві дози інактивованих вакцин з встановленим інтервалом між ними або одну дозу вакцини протягом щонайменше 14 днів до подачі заяви) та отримали сертифікат про вакцинацію.

  Заявники повинні отримати спеціальне схвалення для здійснення необхідної поїздки до Китаю. Заявники повинні зв'язатися з організацією або компанією, яку вони відвідуватимуть у Китаї, щоб узгодити видачу спеціального листа затвердження візи / запрошення, який називається листом PU. Це повинно бути видано Провінційним управлінням з питань закордонних справ в Китаї і адресовано відповідному консульству або посольству.

  Крім того, якщо у вас є дійсна печатка про дозвіл на проживання у вашому паспорті, яка була видана до 28 березня 2020 року і закінчилася після цієї дати, ви можете подати заявку на отримання нової візи для повторного в'їзду в Китай, якщо ви плануєте продовжити свою роботу/проживання там і маєте документи, що підтверджують це. Для цього процесу не потрібно мати листа PU.

   На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

   Віза не потрібна для пункту призначення.

   Додаткова інформація
    • Перевірити візу

    Політика візового режиму Сполучених Штатів

    Візова політика США чітко визначає вимоги та поведінку іноземців, які бажають в'їхати в країну або тих, хто вже перебуває на її території. Політика є набором вимог для іноземців, які приїжджають до США з різних цілей, щоб закінчити умови, які вони повинні виконувати для перебування в країні та тривалості перебування. Згідно з імміграційною політикою уряду США, всі відвідувачі повинні отримати візу від будь-якої з зарубіжних місій Сполучених Штатів, якщо вони не є громадянами будь-якої з країн, які мають право на безвізовий в'їзд або якщо вони відповідають вимогам Програми безвізового в'їзду за національністю.

    Це правило безвізового в'їзду поширюється на відвідувачів, які прибувають не тільки на материкову частину США, але й на Віргінські острови, Пуерто-Рико, Північні Маріанські острови та Гуам. У цих територіях діють ті ж умови безвізового в'їзду, але в Американському Самоа діє інша політика.

    Державний департамент США пропонує до 185 різних типів віз, але всі вони належать до двох категорій: нерезидентської та імміграційної візи. Нерезидентська віза є тимчасовою візою для бізнесу, відвідування родичів, транзиту та роботи, тоді як імміграційна віза призначена для постійного проживання в країні.

    При проходженні контролю на кордоні в паспорт відвідувачів, які в'їжджають як постійні резиденти, ставиться печатка l-541, яка дійсна протягом одного року, і вони також отримують Зелену карту. Нерезидентські відвідувачі не отримують цієї печатки або Зеленої картки.

    Програма безвізового в'їзду в США

    Сполучені Штати мають спеціальну Програму безвізового в'їзду для громадян обраних країн. Наразі в Програмі безвізового в'їзду США перебувають 40 країн, і громадяни цих країн не потребують візи для короткострокового перебування в США. Однак, вони все ще повинні подати заявку на в'їзний дозвіл, який називається Електронна авторизація або ESTA, як тільки прибувають. ESTA дозволяє відповідному відвідувачу перебувати в США до 90 днів. Якщо вони вирішать провести час в Канаді, Бермудах або Мексиці, ці дні будуть додані до днів, проведених на території США. Час, проведений на будь-якому з Карибських островів, також буде враховуватися.

    Варто знати, що ESTA не є візою, але є обов'язковою передумовою для осіб, які прибувають з вищезазначених країн, якщо вони є громадянами та відповідають вимогам Програми безвізового в'їзду. Заявники повинні заплатити плату за подання заявки, а якщо заявка схвалена, їм доведеться заплатити додаткову плату. ESTA діє до 2 років після видачі або до закінчення терміну дії паспорта, залежно від того, що настане раніше. Його можна використовувати кілька разів для візитів, і новим заявникам рекомендується подавати заявку принаймні за 72 години до поїздки.

    Крім того, поїздка повинна здійснюватися повітрям або морем за допомогою комерційного перевізника, який бере участь в програмі ESTA. Якщо ви подорожуєте з незатвердженим перевізником, ви не маєте права на ESTA. Також слід зауважити, що його можна використовувати також для подорожей на суші.

    Наразі громадяни, які мають подвійну громадянство з деякими країнами, не можуть отримати ESTA.

    Якщо ви не є власником дипломатичного п

    Обмеження на подорожі COVID-19 Сполучені Штати Америки

    • В'їзд відкритий
     Прибульці з будь-якої країни можуть в'їжджати в Сполучені Штати; громадський надзвичайний стан, пов'язаний з COVID-19, завершився.
     Вимоги до прибуття
     Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
     Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
     Обмеження при в'їзді
     😷Маски обов'язкові в деяких громадських місцях деяких штатів.

    Де нас можна знайти

    Кому подати заявку на Сполучені Штати Америки віза в

    Часті питання про візу до країни призначення

      Список посольств Сполучених Штатів Америки United States of America

      Сполучені Штати Америки Митні вимоги

      Імпортні положення Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
        Контактна інформація митниці
        Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

        • Телефон


        Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

        ×

        От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
        Будь ласка, повторіть спробу пізніше


        Оновіть сторінку