В'єтнам заява на отримання візи і вимоги

Віза до В'єтнаму

Find the right В'єтнам Visa for your trip with price, requirements, and application time

Having to get a visa to В'єтнам takes all the fun out of traveling.
We are here to get it back. Just apply online below and let us do the rest

Оберіть Країну призначення 
Тип візи
Термін дії візи
Оберіть Ваше громадянство
країною проживання
Потрібна допомога?Консультація Online
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень:  Телефонуйте нам 7 днів на тиждень: 
Телефонуйте нам 7 днів на тиждень

Зателефонуйте нам БЕЗКОШТОВНО

7 days a week

Типи віз у В'єтнамі

VisaHQ надає доступ до заявників на візу, які бажають отримати в'єтнамську електронну візу. Існують різні типи електронних віз, на які ви можете подати заявку, а саме, туристична електронна віза та бізнес-електронна віза. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про їх вимоги та особливості.

Замовити візу
Пересилаєте поштою документи
Отримати візу
Експерт з візових послуг у В'єтнам з 2003, VisaHQ це приватне візове агентство, не пов'язане з урядом В'єтнам. VisaHQ надає послуги з оформлення візи у В'єтнам та стягує плату за обслуговування. Порівняйте звичайний процесс оформлення візи і подачу за допомогою спеціалістів компанії VisaHQ у відео 
 • r
  Туристична віза
  потрібна
 • r
  Туристична електронна віза
  потрібна
 • r
  Бізнес E-віза
  потрібна
 • r
  Бізнес-віза
  потрібна
 • r
  Попередньо організована віза при прибутті
  потрібна
Віза потрібна для пункту призначення.

Віза для туристів від В'єтнаму

Віза для туристів відноситься до категорії DL і призначена для туристів, любителів розваг та осіб, які шукають відпочинок у країні. Ця туристична електронна віза схожа на візу, видану посольством В'єтнаму, але відмінність полягає в тому, що її можна отримати онлайн. Заявники на візу можуть подати заявку за допомогою своїх смартфонів, і їм не потрібно надсилати фізичні документи або звертатися до будь-якого посередника. Ви можете отримати електронну візу протягом кількох днів, якщо ви з країни, яка має право на отримання такої візи.

Електронна віза дозволяє власнику перебувати в країні протягом 15-90 днів і має різні типи, які можна продовжити, якщо ви бажаєте залишитися набагато довше.

Одноразова туристична електронна віза на 1 місяць: Одноразова віза дозволяє вам перебувати во В'єтнамі до 30 днів.

Одноразова туристична електронна віза на 3 місяці: Одноразова віза на три місяці дозволяє власнику перебувати во В'єтнамі до 90 днів.

Ви повинні обрати цей варіант, якщо плануєте відвідати країну лише один раз за довгий період. З цією візою ви можете провести час з друзями та родиною, подорожувати по країні, відвідувати цікаві та історичні місця і т.д. Однак, з цією візою ви не можете працювати, оскільки робота з туристичною візою заборонена.

Багаторазова туристична електронна віза на 1 місяць: Багаторазова віза на один місяць дозволяє власнику відвідувати В'єтнам кілька разів протягом календарного року. Цей варіант ідеально підходить для людей, які часто проводять свої канікули там, але можуть перебувати в країні лише до 30 днів за кожним візитом.

Багаторазова туристична електронна віза на 3 місяці: Тримісячна віза призначена для тих, хто бажає перебувати во В'єтнамі до 3 місяців за кожним візитом. Бажаєте насолодитися тривалим перебуванням во В'єтнамі? Це ідеальний варіант для вас.

Термін дії туристичної електронної візи

Електронна віза дозволяє вам перебувати во В'єтнамі протягом 30-90 днів, залежно від того, на яку електронну візу ви подали заявку. Дні рахуються з моменту поставлення печатки в паспорті та в'їзду в країну.

Тривалість вашого перебування залежить від вашої національності та терміну дії вашої візи, але переконайтеся, що не перебуваєте в країні понад дозволений термін, щоб уникнути санкцій від вітчизняних органів за порушення їхніх законів про міграцію.

Термін обробки туристичної електронної візи

Обробка цієї електронної візи займає 3 дні.

Пункт в'їзду

З туристичною електронною візою ви можете в'їхати во В'єтнам повітрям, землею або морем. Ось пункти в'їзду.

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт Камрань в провінції Кхань ХОА, Міжнародний аеропорт Фукуок, Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхат у місті Хошимін, Міжнародний аеропорт Кан Тхо, Міжнародний аеропорт Да Нанг, Міжнародний аеропорт Ной Бай, Міжнародний аеропорт Фу Бай, Міжнародний аеропорт Кат Бі в місті Хайфонг

Пункти пропуску через кордон: Кордон Бо Й, Кордон Ча Ло, Кордон Кау Трео, Кордон Кау Трео, Кордон Хуу Нгі, Кордон Ха Тієн, Кордон Лао Бао, Кордон Лао Кай, Кордон Ла Лай, Кордон Мок Бай, Кордон Монг Кай, Кордон Нам Кан, Кордон На Мео, Кордон Сонг Тієн, Кордон Тін Бієн, Кордон Тай Транг, Кордон Са Мат, Кордон Тай Транг, Кордон Са Мат.

Морські порти: Порт Чан Май, Порт Да Нанг, Порт Дуонг Донг, Порт Хон Гай, Порт Хайфонг, Порт Нячанг, Порт Куї Ньонг, Порт Вунг Тау, Порт Хошимін

Віза для бізнесу віртуальна В'єтнаму

Бізнес-віза призначена для бізнесових цілей і є ідеальною візою для короткострокових відряджень у справах.

Цю візу можна отримати для фізичних осіб, бізнесменів або представників компаній або бізнес-організацій, які приїжджають для виконання завдання. Ви також можете подати заявку на отримання візи для вирішення спадкових питань, покупки товарів або послуг або пропозиції своїх послуг клієнтам або постачальникам у В'єтнамі. Однак ви не можете використовувати її для роботи в В'єтнамі, оскільки лише робоча віза, видана посольством В'єтнаму, дозволяє іноземцям працювати.

Існують чотири типи бізнес-віз візи до В'єтнаму:

Одноразова віза на 1 місяць: Якщо у вас є така віза, ви можете в'їхати в В'єтнам лише один раз і повинні завершити своє завдання та виїхати з країни не пізніше 30-го дня після прибуття.

Одноразова віза на 3 місяці: Одноразова віза на 3 місяці призначена для тривалого перебування до 90 днів, але може бути використана лише один раз. Після в'їзду в В'єтнам з нею ви не зможете використовувати її знову.

Багаторазова віза на 1 місяць: Якщо ви хочете відвідувати В'єтнам кілька разів на рік в короткі строки, то не має сенсу постійно оформляти нову одноразову візу, оскільки це буде коштувати вам більше. Замість цього вам слід оформити багаторазову візу для відвідування В'єтнаму. Ця багаторазова віза на 1 місяць дозволяє вам в'їжджати, виїжджати та знову в'їжджати в В'єтнам протягом місяця і найкраще підходить для відвідувачів, які подорожують між В'єтнамом та сусідніми країнами у справах.

Багаторазова віза на 3 місяці: Ця віза також дозволяє вам відвідувати В'єтнам кілька разів і перебувати там до 90 днів. Цей варіант ідеально підходить, якщо ваше завдання потребуватиме більше, ніж місяць для завершення.

Багаторазова віза призначена виключно для бізнесу і не є робочою візою. Уряд покарає осіб, які працюють і отримують пряму оплату в В'єтнамі. Перебування поза терміном візи також є порушенням, тому завершуйте свої справи, щоб виїхати до закінчення терміну візи або вчасно.

Термін дії бізнес-візи

Бізнес-віза дійсна протягом 1-3 місяців, залежно від того, яку ви оформляєте. Крім терміну дії, також важлива форма; якщо ви в'їжджаєте в В'єтнам з одноразовою візою, ви не зможете використовувати її знову для повторного в'їзду. Що ж до багаторазової версії, ви можете використовувати її кілька разів, поки вона залишається дійсною.

Час обробки бізнес-візи до В'єтнаму

Час обробки бізнес-візи становить 1-3 дні.

Пункти в'їзду

З бізнес-візою ви можете в'їхати в В'єтнам повітрям, землею або морем. Ось пункти в'їзду.

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт Камрань в провінції Кхань ХОА, Міжнародний аеропорт Фукуок, Міжнародний аеропорт Тан Сон Нхат у місті Хошимін, Міжнародний аеропорт Кан Тхо, Міжнародний аеропорт Да Нанг, Міжнародний аеропорт Ной Бай, Міжнародний аеропорт Фу Бай, Міжнародний аеропорт Кат Бі в Хайфонгу

Пункти пропуску через кордон: Кордон Бо Й, Кордон Ча Ло, Кордон Кау Трео, Кордон Кау Трео, Кордон Хуу Нгі, Кордон Ха Тієн, Кордон Лао Бао, Кордон Лао Кай, Кордон Ла Лай, Кордон Мок Бай, Кордон Монг Кай, Кордон Нам Кан, Кордон На Мео, Кордон Сонг Тієн, Кордон Тін Бієн, Кордон Тай Транг, Кордон Са Мат, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Транг, Кордон Ха Тран

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Для получения консульской визы во Вьетнам требуется согласование правительства Вьетнама. Доступны электронные визы.

Усі пасажири, які подорожують до В'єтнаму, ПОВИННІ заповнити форму декларації про стан здоров'я протягом 72 годин до вильоту.

Туристична віза до В'єтнаму: заповніть анкету онлайн

Відправте нам наступні документи:
 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Доказ про статус. Копія статусу імміграції в країні проживання, така як карта резидента, робоча або навчальна віза.

 • Бізнес-лист. М'який/жорсткий примірник службового листа від відправляючої компанії. Лист має бути надрукований на бланку компанії з гербом, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний старшим керівником. Службовий лист повинен відповідати наступним вимогам: Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії). Зазначити характер бізнесу, який планується здійснювати (наприклад, характер укладання контрактів тощо) та назви та адреси компаній, з якими планується зв'язатися в {КРАЇНА}. Вказати тип та бажану термін дії візи (наприклад, одноразова бізнес-віза на один рік з можливістю множинного в'їзду). Гарантувати наявність достатніх коштів для поїздки. У разі, якщо заявник є самозайнятим, будь ласка, зазначте характер бізнесу, який здійснюється в {КРАЇНА}, у заявці в розділі "Інше" в пункті 1.15. Вказати місце проживання в {КРАЇНА}.

 • Маршрут. Для отримання дозволу на множинний в'їзд ви повинні надати копію резервації вашого авіарейсу.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Доказ про статус. Копія статусу імміграції в країні проживання, така як карта резидента, робоча або навчальна віза.

 • Бізнес-лист. М'який/жорсткий примірник службового листа від відправляючої компанії. Лист має бути надрукований на бланку компанії з гербом, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний старшим керівником. Службовий лист повинен відповідати наступним вимогам: Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії). Зазначити характер бізнесу, який планується здійснювати (наприклад, характер укладання контрактів тощо) та назви та адреси компаній, з якими планується зв'язатися в {КРАЇНА}. Вказати тип та бажану термін дії візи (наприклад, одноразова бізнес-віза на один рік з можливістю множинного в'їзду). Гарантувати наявність достатніх коштів для поїздки. У разі, якщо заявник є самозайнятим, будь ласка, зазначте характер бізнесу, який здійснюється в {КРАЇНА}, у заявці в розділі "Інше" в пункті 1.15. Вказати місце проживання в {КРАЇНА}.

 • Маршрут. Для отримання дозволу на множинний в'їзд ви повинні надати копію резервації вашого авіарейсу.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Доказ про статус. Копія статусу імміграції в країні проживання, така як карта резидента, робоча або навчальна віза.

 • Бізнес-лист. М'який/жорсткий примірник службового листа від відправляючої компанії. Лист має бути надрукований на бланку компанії з гербом, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний старшим керівником. Службовий лист повинен відповідати наступним вимогам: Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії). Зазначити характер бізнесу, який планується здійснювати (наприклад, характер укладання контрактів тощо) та назви та адреси компаній, з якими планується зв'язатися в {КРАЇНА}. Вказати тип та бажану термін дії візи (наприклад, одноразова бізнес-віза на один рік з можливістю множинного в'їзду). Гарантувати наявність достатніх коштів для поїздки. У разі, якщо заявник є самозайнятим, будь ласка, зазначте характер бізнесу, який здійснюється в {КРАЇНА}, у заявці в розділі "Інше" в пункті 1.15. Вказати місце проживання в {КРАЇНА}.

 • Маршрут. Для отримання дозволу на множинний в'їзд ви повинні надати копію резервації вашого авіарейсу.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Форма заявки на візу. Повністю заповнена та підписана заявка

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Доказ про статус. Копія статусу імміграції в країні проживання, така як карта резидента, робоча або навчальна віза.

 • Бізнес-лист. М'який/жорсткий примірник службового листа від відправляючої компанії. Лист має бути надрукований на бланку компанії з гербом, адресований "Консульству {КРАЇНА}, Візовому відділу" і підписаний старшим керівником. Службовий лист повинен відповідати наступним вимогам: Коротко представити заявника (вказати статус зайнятості/посаду, яку займає заявник у компанії). Зазначити характер бізнесу, який планується здійснювати (наприклад, характер укладання контрактів тощо) та назви та адреси компаній, з якими планується зв'язатися в {КРАЇНА}. Вказати тип та бажану термін дії візи (наприклад, одноразова бізнес-віза на один рік з можливістю множинного в'їзду). Гарантувати наявність достатніх коштів для поїздки. У разі, якщо заявник є самозайнятим, будь ласка, зазначте характер бізнесу, який здійснюється в {КРАЇНА}, у заявці в розділі "Інше" в пункті 1.15. Вказати місце проживання в {КРАЇНА}.

 • Маршрут. Для отримання дозволу на множинний в'їзд ви повинні надати копію резервації вашого авіарейсу.

 • Урядове схвалення. Для вашої заявки необхідно надати номер посилання/підтвердження схвалення; орган, який ви відвідуєте, повинен подати заявку на отримання урядового дозволу на в'їзд до В'єтнаму під час пандемії.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Копія паспорта. Чітке сканування інформаційної сторінки вашого дійсного паспорта з підписом.

 • Фотографія у форматі паспорта. Цифрове фото типу паспорта, зроблене протягом останніх 6 місяців. Його можна зробити за допомогою мобільного телефону, притиснутого до білої стіни, якщо воно відповідає стандартам фото типу паспорта.

 • Обов'язкова форма перед в'їздом в країну. Форму, яку ви заповните, можуть перевірити на кордонах В'єтнаму, чи ви заповнили цю форму чи ні, і якщо ви не заповнили форму або надали неправдиву інформацію, ви можете бути піддані правовим і адміністративним санкціям. Крім того, вам може бути відмовлено у в'їзді в В'єтнам.

 • Оригінальний паспорт. Паспорт повинен бути дійсним щонайменше 6 місяців після запланованої дати виїзду з території країни призначення та мати щонайменше 2 порожні сторінки для віз.

 • Фотографія у форматі паспорта. Включіть фото у стилі паспорта з білим фоном, зроблене протягом останніх 6 місяців. Ви також можете вибрати завантаження фото до вашого замовлення для друку. За цю послугу стягується плата.

 • Маршрут. Копія квитків туди-назад або детальний маршрут подорожі на весь період поїздки. Ім'я заявника повинно бути в маршруті.

На жаль, на цей час VisaHQ не надає послуги для

Віза не потрібна для пункту призначення.

Додаткова інформація

  Туристична віза до В'єтнаму. Ціни для громадян Сполучених Штатів Америки

  Тип візиМаксимальний термін дії
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  Термін оформлення візи
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Консульський збірВартість послугTaxЗагальна вартість
  Багаторазовий в'їзд (перебування до 90 днів)
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5-7 робочих днів
  Консульський збір:$50.00
  Вартість послуг:$59.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$109.00
  $109.00
  Багаторазовий в'їзд (перебування до 90 днів)
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5-7 робочих днів
  Консульський збір:$50.00
  Вартість послуг:$69.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$119.00
  $119.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$70.00
  Вартість послуг:$99.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$169.00
  $169.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$100.00
  Вартість послуг:$99.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$199.00
  $199.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$140.00
  Вартість послуг:$59.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$199.00
  $199.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$125.00
  Вартість послуг:$99.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$224.00
  $224.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$150.00
  Вартість послуг:$99.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$249.00
  $249.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$100.00
  Вартість послуг:$159.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$259.00
  $259.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 180 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$165.00
  Вартість послуг:$99.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$264.00
  $264.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$130.00
  Вартість послуг:$159.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$289.00
  $289.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 1 року
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$200.00
  Вартість послуг:$99.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$299.00
  $299.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$155.00
  Вартість послуг:$159.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$314.00
  $314.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$120.00
  Вартість послуг:$199.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$319.00
  $319.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$180.00
  Вартість послуг:$159.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$339.00
  $339.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Наступний робочий день
  Консульський збір:$150.00
  Вартість послуг:$199.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$349.00
  $349.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 180 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$195.00
  Вартість послуг:$159.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$354.00
  $354.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$70.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$369.00
  $369.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$175.00
  Вартість послуг:$199.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$374.00
  $374.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$80.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$379.00
  $379.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 1 року
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$230.00
  Вартість послуг:$159.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$389.00
  $389.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$100.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$399.00
  $399.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$100.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$399.00
  $399.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Наступний робочий день
  Консульський збір:$200.00
  Вартість послуг:$199.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$399.00
  $399.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$110.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$409.00
  $409.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 180 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$215.00
  Вартість послуг:$199.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$414.00
  $414.00
  Одноразовий вхід
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Наступний робочий день
  Консульський збір:$120.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$419.00
  $419.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$125.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$424.00
  $424.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$150.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$449.00
  $449.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 1 року
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Наступний робочий день
  Консульський збір:$250.00
  Вартість послуг:$199.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$449.00
  $449.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$155.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$454.00
  $454.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 180 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$165.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$464.00
  $464.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$170.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$469.00
  $469.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Наступний робочий день
  Консульський збір:$175.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$474.00
  $474.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 90 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$180.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$479.00
  $479.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 180 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$195.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$494.00
  $494.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 1 року
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5 робочих днів
  Консульський збір:$200.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$499.00
  $499.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 180 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$215.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$514.00
  $514.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 1 року
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  2-3 робочих дні
  Консульський збір:$230.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$529.00
  $529.00
  Багаторазовий в'їзд
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 1 року
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  Той же день
  Консульський збір:$250.00
  Вартість послуг:$299.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$549.00
  $549.00
  Одноразовий в'їзд (перебування на 90 днів)
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5-7 робочих днів
  Консульський збір:$25.00
  Вартість послуг:$59.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$84.00
  $84.00
  Одноразовий в'їзд (перебування на 90 днів)
  Максимальний термін дії візи, в перебігу якого ви маєте право відвідати дану країну.
  До 30 днів
  Час обробки починається наступного дня після надання документів та служить вказівкою часу обробки за нормальних обставин.
  5-7 робочих днів
  Консульський збір:$25.00
  Вартість послуг:$69.00
  Tax:$0.00
  Загальна вартість:$94.00
  $94.00
  • Check visa

  Visa Policy of Vietnam

  Політика візового режиму В'єтнаму регулюється міграційними органами з використанням оновленого Закону про міграцію В'єтнаму (2015 р.). Згідно з цим законом, відвідувачі повинні отримати візи з будь-якої дипломатичної місії за кордоном, перш ніж вони зможуть увійти в країну, якщо вони не є громадянами однієї з країн, які звільнені від віз або мають право на отримання електронних віз. Це стандартна міграційна політика уряду В'єтнаму. Зовнішні місії, посольства та консульства В'єтнаму видають короткострокові та довгострокові візи відвідувачам, тоді як варіант електронної візи використовується для короткострокових туристичних віз.

  Країна запустила свою програму електронних віз у 2017 році як одноразову та багаторазову візу, яка дозволяє перебувати в країні до 30 днів. Цей варіант відкритий для громадян близько 100 країн та територій. Також відома як е-віза, власники повинні дотримуватися умов візи та повинні покинути країну в день або до закінчення терміну дії візи.

  Електронні візи подаються онлайн за допомогою смартфона або комп'ютера, і вам не потрібно надсилати фізичні копії документів. Після заповнення заявки та завантаження всіх необхідних документів ви повинні сплатити плату за заявку за допомогою кредитної або дебетової картки перед подачею заявки на розгляд. Обробка заявки займає всього кілька днів, і успішні заявники отримують свою електронну візу на електронну адресу, яку вони вказали.

  Для осіб, запрошених резидентами або організаціями в'єтнаму, вони повинні подавати заявку на візу в найближчому посольстві В'єтнаму у своїй країні, а не на електронну візу. Відвідувачі з електронною візою повинні мати дійсні паспорти за межами країни при подачі заявки на візу.

  Право на отримання електронної візи В'єтнаму

  Електронні візи можуть подавати лише іноземні громадяни з обраних країн. Крім вашої національності, слід враховувати також мету вашого візиту при виборі типу візи, оскільки існує кілька варіантів.

  Основна інформація про В'єтнам

  Міжнародні пасажири: Особи, які здійснюють пересадки з В'єтнаму до третьої країни, не потребують транзитних віз, незалежно від їхньої національності. Однак, якщо вони бажають покинути аеропорт на будь-якому етапі очікування свого рейсу, вони повинні мати транзитну візу. Транзитні візи слід отримувати в посольстві В'єтнаму, оскільки електронні візи не підходять для таких в'їздів.

  Схвалені маршрути: В'єтнам має кілька маршрутів в'їзду, але приймаються лише схвалені маршрути для відвідувачів з електронною візою. Якщо ви використовуєте неприйнятний маршрут, вам може бути відмовлено в в'їзді в країну.

  Роздрукуйте свою візу: Завжди майте при собі роздруковану копію своєї візи, оскільки ви ніколи не знаєте, коли вона вам знадобиться. Після того, як віза буде надіслана на вашу електронну пошту, роздрукуйте копію і візьміть її з собою у подорож. Показавши її прикордонним службовцям разом з іншими документами, вас пустять в В'єтнам. Щоб бути в безпеці, завжди носіть її з собою, коли ви перебуваєте в громадських місцях, на всякий випадок, якщо правоохоронець вимагає ваші документи.

  Будьте впевнені в своїх потребах: Є одноразові та багаторазові візи з різними термінами дії, тому будьте впевнені в своєму маршруті, перш ніж вибирати візу, яка відповідає вашим потребам. Останнє, що ви хочете, це рано виїжджати, коли ви не завершили своє завдання в В'єтнамі.

  Віза в Інтернеті для В'єтнаму - Отримайте свою електронну візу від VisaHQ

  Якщо ви шукаєте швидкий і простий спосіб отримати візу для В'єтнаму, VisaHQ має все необхідне. Онлайн-електронна віза доступна на нашій платформі для відвідувачів, які відповідають вимогам до отримання візи.

  Як отримати візу з VisaHQ?

  Подача заявки на електронну візу на VisaHQ досить проста і може бути завершена за кілька кроків.

  Заповніть форму: Перший крок - заповнити заявку. Уважно заповнюйте кожний розділ з точними даними.

  Прикріпіть ваші документи: Наступний крок - завантажити електронні копії всіх візових документів. Використовуйте лише дійсні документи.

  Отримайте вашу візу: Через 1-3 дні, електронна віза буде надіслана на вашу електронну пошту для друку, щоб ви могли подорожувати.

  Чому використовувати VisaHQ?

  Подача заявки на електронну візу для В'єтнаму за допомогою VisaHQ - це чудова

  Обмеження на подорожі COVID-19 В'єтнам

  • Entry is open
   В'єтнамські кордони відкриті для всіх іноземних мандрівників.
   Вимоги до прибуття
   Дійсний паспорт. Дійсний національний паспорт з не менше ніж 6-місячним залишком терміну дії після дати виїзду.
   Дійсна віза. Будь ласка, перегляньте інструкції вище, якщо потрібна віза, і подайте заявку.
   Негативний тест на COVID-19 перед прибуттям. Відвідувачі повинні представити негативний тест RT-PCR (NAAT), зроблений за 72 години до від'їзду во В'єтнам.
   Форма здоров'я обов'язкова для всіх мандрівників, які прибувають во В'єтнам. Форму декларації про стан здоров'я можна знайти на нашому сайті.
   Обов'язкове медичне страхування необхідне для пасажирів, які подорожують у справах.
   Обмеження при в'їзді
   😷Маски обов'язкові в громадському транспорті

  Де нас можна знайти

  Кому подати заявку на В'єтнам віза в

  Часті питання про візу до країни призначення

    Список посольств В'єтнаму United States of America

    В'єтнам Митні вимоги

    Import Regulations Правила експорту Здоров'я та безпека Звернутися до митних органів
      Контактна інформація митниці
      Для отримання додаткової допомоги звертайтеся безпосередньо до митних органів. Вони надаватимуть останню інформацію про митні правила та процедури експортно-імпортних операцій.

      • Телефон


      Для отримання додаткової інформації про обмеження на подорожі, попередження щодо безпеки, політичні новини та основні рекомендації щодо подорожей, будь ласка, зв'яжіться з найближчим посольством.

      ×

      От халепа! Сервер знаходиться в духовному світі.
      Будь ласка, повторіть спробу пізніше


      Оновіть сторінку